Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bir Ruhun Sana Bağlı Olup Olmadığını Nasıl Anlayabilirsin


Bir Ruhun Sana Bağlı Olup Olmadığını Nasıl Anlayabilirsin konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Ruh veya varlığın size bağlı olup olmadığını nasıl anlarsınız? Bazılarını analiz edelim.

Kronik Tükenme

Ruhsal bağın en karakteristik semptomlarından biri kronik yorgunluktur. Tembellik benzeri eğilimler genel popülasyonda oldukça yaygındır ve çoğu zaman uyku veya yetersiz beslenme eksikliğinden kaynaklanabilir.

Bununla birlikte, uyku düzeninizi düzeltmeye ve sağlıklı bir diyete rağmen, duyarsızlık, motivasyon ya da hoşnutsuzluk hissediyorsanız, bir ruhun büyüsü altında olabilirsiniz.

Olan şey, etrafınızdaki bir varlığın duygusal ve fiziksel enerjinizi süzerek, sizi bu süreçte yorucu olduğudur. Sonuç olarak, daha önce gördüğünüz şeylere karşı ilgisiz hissediyorsunuz.

Varlıklar kolayca teslim olan ve iradeden yoksun insanları mağdur ediyor. Ayrıca, grip, ateş vb. Hastalıklardan muzdarip, uyuşturucu veya alkol gibi kötüye kullanımı eğilimli kişileri hedef alırlar.

Halihazırda enerjiden yoksun bedenler üzerinde çalışıyorlar. Onların bilinçlerine dokunup onları ele geçirmelerini kolaylaştırır.

Böyle insanlar bir varlığın varlığına karşı değildir bir ruhaniyetin girişine direnmek için enerjiden yoksundur ve çözüm bulmazlar.

Ayrıca, bu tür insanlar büyük olasılıkla bir ruhun aurik alanındaki mevcudiyetinden şüphe edemezler. Neredeyse her zaman zihinsel ve fiziksel yetersizlikleri için kendilerini suçlu tutarlar.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...a5adcc.jpg

Duygusal istikrarsızlık

Ruhunuzu ve kararsızlığı yitiriyorsanız  endişe duyuyorsanız ve endişeniz zaman zaman aklınızı karıştırıyorsa, ruhsal yardıma başvurmalısınız.

Ruhsal bağlılığı olan insanlar, kendilerini daha iyi hak ettiklerini bilseler de, kendilerini kandırmaya ve kendini yok etmeye mahkum ederler.

Ambiyans ve kaprislik, genellikle enerjinizde başka bir varlık yaşıyorsa kendini gösterir.

Kontrolden çıkmış ve “kendiniz değil” oldukça sık hissedebilirsiniz. Bu, insan ve kısmi ruhun parçası olduğunuz için olur.

Duygusal öfke ve tutarsızlık, ruhsal bağları olan kişilerde oldukça yaygındır.

Öz kontrol eksikliği

Sahip olunan insanlarda kendini kontrol eksikliği belirgindir. En ufak bir şeyde kolayca tahrik olurlar. Görüşlerine meydan okunduklarında aşırı saldırgan olurlar. Ruhsal olmayan duygular, mutsuzluk ve halsizlik, ruhsal bağlamanın tüm belirtileridir.

Bu, bilincimizde, bizi yolumuza saptırıp, duyularımızı dengesizleştiren kötü niyetli bir ruh olduğu anlamına gelir.

İntihar eğilimleri

Kendine zarar verir ve intihar düşünceleriniz varsa veya kendinizi sevdiklerinizden izole ederseniz veya ölmenin bir kaçış aracı olduğunu düşünürseniz, o zaman sahip olmak sizi böyle hissettirir.

İntihar eğilimleri genellikle, kendileriyle çatışan çıkarları olan bir ruha sahip olan kişilerde kendini gösterir.

Örneğin, ateistseniz ve varlık bir dini varlık ise, sizi suçlu hissettirebilir ve inançlarını dayatmaya çalışabilir, bu da sizi zihinsel olarak daraltılmış ve depresyona sokabilir.

Bu belirtilerden herhangi birini yaşıyorsanız, size yardımcı olabilmesi için. İlk adım şeytani varlığı tanımlamaktır. Tabii, öncelikle, tıbbi yardım isteyin.


Ancak, eğer tüm testlerden ve doktor randevularından sonra bile, hiçbir şey yardımcı olmaz; ruhsal bir şifacıyla iletişime geçin. Hayatını tekrar yoluna koyabilmeli.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla
#2
Merhaba. Son zamanlarda ruhların benimle iletişim halinde olduğunu seziyorum aynı şeyleri yakın arkadaşım da yaşıyor. Varlıklar bizi izliyor ben genelde şeffafımsı bir cisim görüyorum arkadaşım bir insan olarak görüyor. İki kişi gördüm geçenlerde insan görünümünde (görüntüler hayalimsi) hatta varlığınızı kanıtlayın deyince sesler duydum. Ama işte emin olamıyorum ve bunların negatif ruhlar olmadığını seziyorum. İsimlerini öğrendim sosyal medyadan birini buldum ama kesin bir karara varamıyorum. İşin ilginç tarafı benim o kişiyi bulduğum gece yakın arkadaşımın da rüyasında o kişiyi görmesi. Bana tarif etti sonrasında ona resmini gösterdim evet büyük ihtimalle oydu diyor. Ve ben ne zaman bu iki ruhla iletişime geçsem çevremi negatif varlıkların kuşattığını hissediyorum. Bütün bu olanların zihnimizin bize oyunu mu yoksa bu kişiler gerçekte bizimle konuşuyor mu bu nasıl anlayabilirim? Bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AYAHUASCA ÇAYI HAKKINDA BİLİNMEYENLER (ŞAMAN'NIN İKSİRİ RUHUN ASMASI) Emka 2 18,867 11-11-2022, Saat: 18:08
Son Yorum: Gümüşkurt
  Su düşüncelerimize nasıl tepki veriyor? EvrimBilge 2 4,877 28-06-2021, Saat: 18:27
Son Yorum: euribia
  Ruhun Kaç Yaşında? Ruhun 5 Dönemi Vardır Emka 0 4,728 20-11-2018, Saat: 20:19
Son Yorum: Emka
  Bir Ruhun Sizinle Temas Kurduğunu Gösteren 12 İşaret Emka 0 6,703 18-11-2018, Saat: 19:54
Son Yorum: Emka
  Doğum Lekeleri Geçmiş Yaşama mı Bağlı? Emka 0 4,448 09-11-2018, Saat: 23:43
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi