Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bir Şaman Olmanın Kaderinizde Olduğunu Gösteren 11 İşaret


Bir Şaman Olmanın Kaderinizde Olduğunu Gösteren 11 İşaret konusu, ŞAMANİZM forumunda tartışılıyor.
#1
Şamanizm, uygulayıcının manevi dünyayı keşfetmesine, bilinci uyandırmasına, genişletmesine ve insanlığın içsel yaralarını iyileştirmesine yardımcı olan antik teknikler  kullanarak yaşama biçimidir.

“Şaman”, “kendini heyecanlandırmak” anlamına gelen “samarambi” ve dans etmek anlamına gelen “sam-dambi” kelimesinden gelir. Böylece, Şamanlar, bir transa geçene ve ruhları bedenlerini terk edinceye kadar davul çalan ve dans ederek kendilerini ilahi bir heyecana çekerler.

Günümüzde bir şaman, yetenekleri arasında düşünce okuma, iç güdü, ateş yürüyüşü ve ruh etkileşimi gibi yetenekleri olan uzmanlar olarak tanımlanmaktadır.

Şamanlar toplumu anlama ve hayatlarını gerçeğe daha uyumlu bir şekilde yaşama gereksinimi duyuyorlar. Vahşileşiyorlar, normal akıllarından çıkıyorlar ve görünmeyen Ruh dünyasını ziyaret ediyorlar.

Şamanların, yaşamlarını ve başkalarını yönlendirmek için güçlerini kullandıkları görünmez alemleri ziyaret ediyor.

Büyürken çoğumuz, çevremizi, dünyayı ve kendimizi çevreleyen diğer dünyalarla olan bağlantımızı unutuyoruz. Aklımız dış güçlerden gelen yanılsamalarla doludur.

Aşağıdaki işaretlerden herhangi biri sizinle rezonansa girerse, şamanik yolu izlemeye çağrılan birkaç kişiden biri olabilirsiniz:

%25C5%259Famanizm.png

1. Doğa ile güçlü bir bağlantıya sahip olmak.

Şamanlar, yeryüzündeki her canlının ruhun ağı aracılığıyla birbirine bağlanmasını derinden hissederler. Bu bağlantı çoğunlukla doğada hissedilir. Doğa bizi besler ve karşılığında onu besleriz. Hepimiz ruhu ile bağlantılı dev organizmanın bir parçasıyız!

2. Yalnızlık içinde rahat olmak.

Yalnız bir hayat yaşıyorsun ya da birini tercih ediyorsun. Farklı veya eksantrik olarak kabul edilebilir ve tipik toplum ile uyum içinde zorluk bulabilirsiniz. Bunun nedeni, sizi son derece hassas kılan benzersiz yeteneklerinizin olmasıdır. Toplumun yanlışını ortalama insanlardan çok daha derinden hissediyorsunuz. Doğal dünya ile toplumun doğal olmayan sistemi arasında köprü olarak hareket etmeniz gerekebilir.

3. Neredeyse ölüme, bedensel veya mistik tecrübelere sahip olmak.

Bir şamanın başkalarını tedavi edemeden önce, kendilerini nasıl tedavi edeceğini bilmeleri gerekir. Genellikle geçici bir hastalık ya da şok edici krizle temsil edilen ölüm ve yeniden doğuştan geçtikleri zaman, doğru olarak bildikleri her şeyi teslim ederler ve öğrenmeyi amaçladıkları bilgeliği anlayabilirler.

4. Ellerde ince bir şifa enerjisi hissetmek.

Çoğu Şamanın enerjilerini kontrol etme ve manipüle etme yeteneği vardır. Masaj vermede doğal olarak iyidirler ve diğerleri onları iyileştirici dokunuş olarak tanımlayabilir. Ellerde iyi bir kan dolaşımı, sıcak dokunuşları ile şifa enerjisi sağlarlar. Ellerinden çıkan gücü bile hissedebilirler.

5. Başkalarını okuma yeteneğine sahip olmak.

Başkalarının hastalıklarını okumanı veya onların manevi yüklerini görmenizi sağlayan vizyon hediyesine sahipsiniz. Basiret, basiret ve diger paranormal yetenekler gibi psişik yeteneklere sahip olabilirsiniz. Başkalarıyla etkileşime girdiğinde, onları nasıl göründüklerinden veya ne söylediklerinden ziyade yaydıkları enerjiyle algılarsınız. Çoğu zaman konuştukları kelimelerin arkasındaki düşünce kalıplarını görürsünüz.

6. Şifacı veya tıbbi bitki uzmanı olan atalara sahip olmak.

Diğer kültürler şamanizmin armağanlarının atalarından miras alındığını ve gelecek nesillere teslim edildiğine inanmaktadır. Ancak, bugün atalarımızın hiçbirinin bir tane olmadığını iddia ettiği gibi şamanik armağanları olup olmadığı artık belli değil. Atalarınızdan bazıları bir Doğal Şaman olabilir, ancak farkında değildir ve potansiyellerini tam olarak çözememişlerdir.

7. Canlı veya kehanet rüyalar görmek.

Rüyalarınızda geleceğe dair görüşleriniz olabilir. Muhtemelen bu olaya bir kaç tesadüf olduğunu düşünerek birkaç kez baktınız. Eğer Doğal bir Şaman iseniz, ruh dünyasına uyurken kendi ruhlarında yüzen diğerlerinden daha kolay dalırsınız. Bu yüzden zaman zaman kehanet rüyalarınız olabilir.

8. Ruh hayvanları tarafından ziyaret edilmiştir.

Şamanlar hayvanlardan veya hibrit hayvanlardan (yarı hayvan, yarı insan) yardım alır. Ruh rehberliği yapıyorlar ve şamanlar ihtiyaç duyduğunda gerekli bilgileri ve hatırlatıcıları paylaşıyorlar. Eğer düşüncelerinizde bir ruh hayvanı görüp hayal ettiyseniz, bir Şaman olmanız istenebilir.

9. Başkalarının göremediği şeyleri görmek.

Erken yaşta, Doğal Şamanlar diğer alemlere ve gizli boyutlara erişme kabiliyetine sahiptir. Eğitim zihin akıcılığına sahip olma ve yeni bilgilere açık olma konusundaki etkililiğini arttırmaktadır. Başkalarının göremediğini görme yeteneği nedeniyle, genellikle modern tıp tarafından zihinsel olarak hasta olarak etiketlenirler.

10. Onları ayıran fiziksel anormalliklere sahip olmak.

Geçmişte, insanlar fiziksel anormallikleri olanları, ruh dünyası ile özel bir ilişkiye sahip bir alâmet olarak görüyorlardı. Bu fiziksel anormallikler, doğumda ekstra parmak veya ayak parmaklarına sahip olmak ve başını kaplayan bir karn veya ince bir zar içermekdir. Bu, Doğal Şaman olduğunun bir işareti olabilir.

11. Başkalarının acı ve ıstırabına yardım etme, iyileştirme veya hafifletme hissi.

Şamanizm, temelde çevremizdeki diğer insanlarla ve doğal dünyayla ilişkilerin dengelenmesi veya düzeltilmesidir. Dengeli olmayan herhangi bir şey acı çekmeye neden olur. Şamanlar acı çektiklerinde, onu iyileştirmek ve yaşam ağındaki uyumu geri kazanmak için çekilirler. Bir şeyleri uyumlaştırma dürtüsüne sahipseniz, bir Şaman olabilirsiniz.

Tüm bu işaretler genel olabilir, yine de hepimiz belirsiz bir şekilde bizi belirli bir çağrıya yönlendiren manevi güçler olarak adlandırılıyoruz.

Şamanizmde veya başka bir şekilde olsun, bu görüşmeye açık kalmalıyız. Çağrımızın farkında olmalı ve böylece yaşam amacımızı yaşamalıyız.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şaman’ın “Kayıp Ruhu Getirme” şifası Spiritüeller 0 3,970 27-07-2017, Saat: 16:43
Son Yorum: Spiritüeller
  Kadın doğası itibariyle Şaman ruhu taşır Spiritüeller 0 3,970 27-07-2017, Saat: 16:24
Son Yorum: Spiritüeller
  Yoksa bir Şaman mısın? Archilles 0 4,940 20-07-2017, Saat: 20:52
Son Yorum: Archilles
  ŞAMAN ŞİFACILIĞI VE JUNG Spiritüeller 0 7,004 14-04-2017, Saat: 17:14
Son Yorum: Spiritüeller
  STANDART ŞAMAN KUT TÖRENİ Archilles 0 2,862 08-02-2017, Saat: 23:25
Son Yorum: Archilles

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi