Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

BURÇLARIN KARAKTER ÖZELLİKLERİ


BURÇLARIN KARAKTER ÖZELLİKLERİ konusu, Astroloji forumunda tartışılıyor.
#1
İnsanlığın gökyüzüne verdiği önem, M.Ö. 4000 yıllarında Sümerler tarafından gök cisimlerinin incelenmesiyle başlamış ve bu sayede günümüzde kullandığımız takvimin temeli atılmıştır. Ayrıca bu gelişmeye Mezopotamya, Yunan, Mısır, Pers, Hint ve Çin uygarlıkları da önemli katkılar sağlamışlardır. Babilliler, gökyüzünü daire olarak kabul etmişlerdir. Bu dairenin 30 derecelik on iki eşit parçaya bölünmesiyle de burçlar ortaya çıkmıştır.

Burçlar, kişilik özelliklerimizde büyük rol oynarlar. Astrolojide, güneşin, ayın ve diğer gök cisimlerinin hangi konumlarda bulunduğunu hesaplayan “Ephemeris” adı verilen grafiklerden yararlanılarak kişilerin horoskopları çıkarılır. Bir kişinin hangi burca mensup olduğunu biliyorsak o burca karşılık gelen özelliklerden faydalanarak o kişinin karakteri hakkında büyük ölçüde bilgi sahibi olabiliriz.

Burçların isimleri Zodyak kuşağındaki yıldızlara göre belirlenirler. Güneş, yıldızlar arasında en güçlüsüdür. Belirli bir burçta doğan bir insanın kişiliğini öylesine etkiler ki, güneşin o günkü durumu iyi hesaplandığı takdirde kişinin özellikleri bizleri hayretlere düşürecek derecede doğru olarak belirlenebilir. Kapsamında olduğumuz burcun yansıttığı karakter özellikleri ömür boyu hayatımızı etkilemeye devam edecektir. 

KOÇ BURCU (21 Mart-2O Nisan ) 

Gezegeni : Mars
Grubu : Ateş(Pozitif)
Cinsiyeti : Erkek
Özelliği : Cesaret
İdeali : Zafer
Arzusu : Liderlik
Yetenekleri : Problem çözmek
Renkleri : Ateş kırmızı, Nar çiçeği,  Al kırmızısı
Çiçekleri : Lale, Gelincik, Papatya
Kokuları : Manolya, Itır
Günleri : Salı
Sayıları : 6, 9, 15, 348
Taşları : Akik, Lal

Koç burcu insanı akıllı ve kolayca öğrenebilme kabiliyetine sahip kişilerdir. Organizasyon kabiliyeti gelişmiş olup, çevresindeki kişileri varılması zor hedeflere bile kolayca yönlendirebilirler. Çevresindeki insanları mutlu etmekten hoşlanır ve zamanla bu iyiliklerin kendilerine döneceğinin farkındadırlar. Toplum içerisinde ön planda olmaktan, dikkat çekmekten ve beğenilmekten hoşlanırlar. Dürüst, iyi niyetli ve temiz kalplidirler. Karşılarına çıkacak sorunlara karşı oldukça dirençlidirler.

Koç burcu insanının genellikle zevkli ve eğlenceli bir yaşamı vardır. Olumlu ve girişken yapıları ile kolayca eğlenebilirler. Sempatik yapıları, eğlenceli davranışları ile çevrelerindeki insanları kolayca etkileyip eğlendirebilme kabiliyetleri vardır. Herkes gibi maddiyattan hoşlansalar da onlar için şan, şöhret ve övgü çok daha önemlidir. Koç burcu insanlarının spora olan merakı çok fazla olduğundan spor salonlarında oldukça fazla rastlayabilirsiniz. Hasta olmaktan hiç hoşlanmazlar. Ciltleri de sağlıklı ve bakımlıdır.

BOĞA BURCU (21 Nisan-2O Mayıs) 

Gezegeni : Venüs
Grubu : Toprak(Negatif )
Cinsiyeti : Dişi
Özelliği : Dayanıklı
İdeali : Ün ve şöhret
Arzusu : Rahat yaşamak
Yetenekleri : Üretken ve paylaşımcı
Renkleri : Pembe, açık Mavi, Krem
Çiçekleri : Kırmızı gül, Pembe karanfil
Kokuları : Elma çiçeği, Zambak
Günleri : Cuma
Sayıları : 6, 7, 28
Taşları : Pembe Kuvars, Yeşim

Boğa burcu insanları sakin yapıları ile tanınırlar ve bu sayede hayatı zevkli bir şekilde geçirirler. Yaşamları boyunca karşılaştıkları sorunlar karşısında yılmadan mücadele ederler ve ne kadar acı çekerlerse çeksinler her zaman ayakta kalmasını bilirler. Boğalar için dost ve arkadaşlık duyguları önemlidir. Küçük olaylar karşısında bile kolayca mutlu olabilen bir yapıları vardır. İyi niyetleri ve sükunetli davranışları ile yaşama zevk katarlar.

Boğa burcu insanı zevklidir, kıymetli, güzel ve çekici gelen her şeyden zevk alırlar. Para kazanma kabiliyetleri de gelişmiştir.  Hangi mesleği seçerlerse seçsinler, sonunda istedikleri parayı kazanıp, rahat bir yaşamı elde ederler. Hayatlarını çocuksu bir neşe içerisinde devam ettirmek isterler.

Koleksiyon merakları olup, eski paralar, tablolar, mücevher ve altın onların ilgisini çeker. Koleksiyon yapıp, ileride bunlardan maddi bir kazanç elde edeceklerini bildikleri için kendilerini de güvende hissederler. Boğalar tutumlu olsalar da, güzel kıyafetler giyip kaliteli restoranlara gitmekte zevk alırlar. Aile ve dostlarına karşı da elleri açıktır. Çevresindeki insanlara karşı merhametlidir ve onlara yardım etmekten hoşlanırlar. Sakin bir yapıları olsa da enerjileri kolay kolay tükenmez.

İKİZLER BURCU (21 Mayıs-2O Haziran) 

Gezegeni : Merkür
Grubu : Hava (Pozitif)
Cinsiyeti : Erkek
Özelliği : Sevgi gücü
İdeali : Başarı
Arzusu : Taktir görmek
Yetenekleri : İletişimde usta
Renkleri : Sarı, Gri, Açık mavi
Çiçekler : Çiğdem, Papatya,Lale
Kokuları : Yasemin, Lavanta
Günleri : Çarşamba
Sayıları : 4,5,28
Taşları : Akik, İnci

İkizler burcu insanı yetenekleri ve dikkat çeken konuşmaları ile tanınır. Yeni şeylerle uğraşmak ve ilgilenmek ikizler burcu insanının hayat felsefesidir. Zekalarını kullanarak karşılarındaki insanı konuşmaları ile kolayca etkilerler. Konuşmaları hızlı olsa da kelimeleri tane tane vurgulayarak konuşurlar. Çevrelerindeki arkadaş ve dostlarını mutlu edip, eğlendirmekten büyük keyif alırlar. Gülmek ve güldürmekten çok hoşlanırlar.

Bir ortamda bütün ilginin üzerlerine çekilmesi onlara büyük zevk verir. Mizah ve espri anlayışları oldukça gelişmiştir. Gelişmiş zekaları, anlamlı ve iyi konuşmaları, güler yüzleri ile bir ortamda kişilerin ilgisini kolayca çekebilirler. Çevrelerindeki insanları iyi analiz ederler. Onların kişiliklerini, tavırlarını ve zayıf noktalarını kolayca anlarlar. İkizler burcu insanı fiziksel olarak genellikle uzun boyludur ve düzgün bir vücuda sahiptir. Çekici fizikleri ile kolayca fark edilebilir bir yapıları vardır. Gözleri keskindir.

hangi-kahve-hangi-burcla2.jpg

YENGEÇ BURCU (21 Haziran-22 Temmuz)

Gezegeni : Ay
Grubu : Su (Negatif)
Cinsiyeti : Dişi
Özelliği : Sadakat
İdeali : Yükselmek
Arzusu : Maddi güven
Yetenekleri : Sanatçı ruhlu
Renkleri : Beyaz, Gümüş, Kahve
Çiçekleri : Nilüfer, Zambak
Kokuları : Müge, Leylak
Günleri : Pazartesi
Sayıları : 2, 3, 23
Taşları : Yeşim, Ay taşı

Yengeç burcu insanı merhametli ve şefkatli oluşu ile tanınır. Çocukluk anıları önemlidir. Ailesine çok fazla önem verir ve onlarla huzurlu ve mutlu olurlar. Sevdikleri insanlar için ellerinden geleni yaparlar. Parasal konular, kendilerini güvende hissetmek ve rahat bir yaşam için önemlidir. Bu uğurda en zor işlerde bile hiç zorlanmadan çalışabilirler. Lüks yaşantıya düşkün değildirler. Kazançlarını kendi hayatlarını güçlendirmek için kullanırlar.

Bu yüzden yengeç burcu insanı genellikle hırslı olur. Yengeç burcu insanının hayatında dostluk ve arkadaşlıkların yeri büyüktür, güvenebileceği, duygularını rahatça paylaşabileceği arkadaşlıklara ihtiyaç duyarlar. Yengeçler size güvendiklerinde romantik ve duygu yüklü dünyalarını sizinle kolayca paylaşabilirler. Çevrelerinde barışçı özellikleri ile dikkat çekerler. Ay’ın etkisinde olan yengeç burcu insanı, duygusal ve psikolojik olarak çok kolay etkilenebilen bir yapıdadır.

ASLAN BURCU (23 Temmuz-23 Ağustos) 

Gezegeni : Güneş
Grubu : Ateş (Pozitif)
Cinsiyeti : Erkek
Özelliği : Cömert
İdeali : Başarı
Arzusu : Zirveye çıkmak
Yetenekleri : Plan kurma
Renkleri : Koyu sarı, Turuncu
Çiçekleri : Kırmızı gül, Sarı krizantem, Orkide
Kokuları : Misk, Portakal çiçeği, Gül
Günleri : Pazar
Sayıları : 1, 4, 9, 27
Taşları : Sarı safir, Sarı elmas, Kehribar

Aslan burcu insanları güçlü yapıları ile tanınırlar. Dünya onların sahnesi gibidir. Gelişmiş taklit yeteneği vardır. Konuşmaktan çok hoşlanırlar. Güzel ve ilgi çekici konuşmaları ile çevrelerinde büyük bir dinleyici kitlesi oluşturabilirler. Aslan burcu insanı toplantı ve konuşmaların merkezinde olmaktan büyük mutluluk duyar ve bunu kolayca başarabilirler. Herkese yardımcı olmak, onları korumak ister. Çevresindeki insanları ne kadar iyi olduklarını göstermek için çabalarlar. Kendilerine çok fazla güvenirler ve hayatta en iyisini başarmak için çalışırlar. Aslanlar parasal konularda ise lüks yaşama düşkünlükleri ile tanınırlar. Her şeyin en iyisini elde etmek, lüks bir hayat sürmek için uğraşırlar.

Kazançlarını bu uğurda kolayca harcayabilirler. Pahalı mücevherler, lüks kıyafetler, gösterişli mekanlar aslanların her zaman ilgisini çeker. Sosyal yaşantıları çok fazla gelişmiştir. Sürekli bir macera içerisindedirler. Eğlenceli yaşam, gece hayatı, bitmek bilmeyen partiler ve gösteri dünyası tam da aslan burcu insanına göredir. Aslanlar günlük hayatta çok fazla hareketli oldukları için sağlıklarına gereğinden fazla dikkat etmeleri gerekebilir. Güzel ve etkili konuşmaları sayesinde sizi ilk karşılaşmanızda bile kolayca etkileyebilme kabiliyetine sahiptirler.

BAŞAK BURCU (24 Ağustos-23 Eylül ) 

Gezegeni : Merkür
Grubu : Toprak,(Negatif)
Cinsiyeti : Dişi
Özelliği : Disiplinli
ideali : Başarı
Arzusu : İtibar görmek
Yetenekleri : Proje üretmek
Renkleri : Açık sarı, Açık mavi
Çiçekleri : Açelya, Lavanta çiçeği, Mimoza
Kokuları : Leylak, Limon çiçeği, Beyaz sardunya
Günleri : Çarşamba
Sayıları : 5, 10, 45
Taşları : Koyu mavi safir

Başak insanları pratik, sorumluluk sahibi ve becerikli yapıları ile tanınırlar. Hayatlarında her şey planlı ve bir düzen içerisindedir. Hedeflerini bir plana yayıp, o doğrultuda çalışabilecek bir yapıdadırlar. Onlar için çalışmak önemlidir. Mantıklarına göre hareket etmeyi severler. Zodyak içerisinde sorumluluklarının en çok farkında olan burç başak burcudur. Başakların ev hayatları, işi, hemen hemen yaşamlarındaki her şey bir düzen içerisinde olmalıdır.

Şehir hayatında yaşamayı severler ve insanlarla birlikte yaşayabilmeleri için konulan kurallara harfiyen uyarlar. Başak burcu insanı genellikle dürüsttür. İyi bir ahlaka ve insan sevgisine sahip olurlar. Yaşamları boyunca çıtayı hep yüksekte tutup mükemmeli aramak için uğraşırlar. Mantıklı, disiplinli ve sabırlı davranışları ile tüm zorlukların üstesinden kolayca gelebilirler.

Sahip oldukları zeka sayesinde espri anlayışları da çok fazla gelişmiştir. Başak burcu insanı için para, ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için gerekli olan bir araçtır. Lüks yaşama, pahalı ve gösterişli şeylere düşkün değildir. Çalışkan olsalar da amaçları çok para kazanmak değildir. Tutumluluk konusunda çevresine paylaştığı fikirler sıkıcı olsa da başakların asıl amacı bu konuda insanlara yardımcı olmaktır. Başaklar parasını mantıklı bulduğu şeyler için harcarlar. Ucuz diye bir ürünü almak yerine, ihtiyaçları olduğu için en iyisini almayı tercih ederler. Başaklar için özgürlükleri önemlidir. Başaklar gözleri ile insanları kolayca etkileyebilirler. Genellikle bakımlı ve titiz olurlar.

TERAZİ BURCU (24 Eylül-23 Ekim)

Gezegeni : Venüs
Grubu : Hava,(Pozitif )
Cinsiyeti : Erkek
Özelliği : Saygılı
İdeali : Şöhret
Arzusu : Değerinin anlaşılması
Yetenekleri : Güzel sanatlar
Renkleri : Pembe, Açık yeşil
Çiçekleri : Pembe gül, Krizantem
Kokuları : Gardenya, Yasemin, Gül
Günleri : Cuma
Sayıları : 1, 6, 22
Taşları : Opal, Pembe kuvars

Terazi burcu insanı yaşamı boyunca huzuru bulmak için uğraşır. Teraziler için yaşam, paylaşım, uyumlu olmak, güzellik ve aşk demektir. Onlar için hayatta denge oldukça önemlidir. Fikirleri ile duyguları arasında bir uyum sağlayabilirse huzurlu olur. Gülmeyi, eğlenmeyi, hayatında değişiklik yapmayı çok sever. Güzellik ve aşkın gezegeni Venüs tarafından yönetilen Terazi burcu insanının etrafına neşe saçan bir tarafı vardır. Diğer burçlar arasında imrendirici güzellikleriyle dikkat çekerler. Her zaman bakımlı ve güzel giyinirler.

Sosyal hayatları oldukça gelişmiştir. Ayrıca teraziler iyi bir ev sahibidirler. Onların evini ziyaret ettiğinizde huzurlu yaşamak için oluşturdukları ortamı çok kısa sür

AKREP BURCU (24 Ekim-22 Kasım ) 

Gezegeni : Mars, Plüton
Grubu : Su (Negatif )
Cinsiyeti : Dişi
Özelliği : Kararlılık
İdeali : Zenginlik
Arzusu : Güven duyacağı bir ortam
Yetenekleri : Her alanda başarılı
Renkleri : Kırmızı, Siyah
Çiçekleri : Karanfil, Hanımeli
Kokuları : Manolya, Misk Amber
Günleri : Salı
Sayıları : 8, 9, 28
Taşları : Topaz, Lal(Granat)

Akrepler tutkulu ve zekaları gelişmiş insanlardır. Derin duyguları vardır. Onlar tutku ile derinliklerin içinde gerçekleri ararlar. Genellikle yaşadıkları duygusal olayları kolay kolay unutmaz, en ince detaylara kadar hatırlarlar. Yaşadıkları deneyimleri, onlara karşı yapılan her davranışı hafızalarına derinlemesine işlerler.

Akrep burcu insanının karizmatik bir yapısı ve ilgi çeken bir çekiciliği vardır. Akrepler hayatı benimsedikleri ölçüde başarılıdırlar. Genellikle kendi işlerini yapmak isteseler de başkaları için de uyumlu bir şekilde çalışabilirler. Hayatta karşılaştıkları başarısızlıklar onları pek fazla derinden etkilemez. Hırsları sayesinde yaşanan başarısızlıktan ders alıp kısa sürede toparlanırlar. Akrepler çok fazla konuşmaktan hoşlanan insanlar değildirler. Bilmedikleri bir konuda kolay kolay fikir yürütüp yorum yapmazlar.

Akrep iyi bir dinleyicidir. Öğrendiklerini pekiştirip, bu doğrultuda yorum yapmayı tercih eder. Akrep burcu insanını bakışlarından tanımanız çok kolaydır. Çok çekici gözleri vardır. Hastalandıkları zaman ise genellikle sabırsız olurlar. İradeleri güçlüdür, acılara dayanma güçleri yüksektir.

YAY BURCU (23 Kasım-21 Aralık) 

Gezegeni : Jüpiter
Grubu : Ateş (Pozitif)
Cinsiyeti : Erkek
Özelliği : Canlılık
İdeali : Ün yapmak
Arzusu : Gezip, görmek
Yetenekleri : Yazar, Edebiyatı kuvvetli
Renkleri : Bordo, Mor, Mavi
Çiçekleri : Leylak, Mor menekşe, Lale
Kokuları : Kırmızı gül, Nergis, Zambak
Günleri : Perşembe
Sayıları : 3, 5, 25
Taşları : Topaz, Firuze

Yay burcu insanı enerjik, neşeli ve heyecanlı özelliklere sahiptir. Ruhları küçük bir çocuğun ruhu kadar saf ve temizdir. Onlar genellikle içgüdüleri ile hareket etmeyi severler. Yaylar dürüst ve iyi niyetlidirler. Herkesten fazla özgür olma istekleri vardır. Hayatı rutin bir şekilde yaşamak onlara göre değildir. Yeni yerler keşfetmek, yeni diller öğrenmek ve farklı kültürleri tanımak yayların hobileri gibidir. Seyahat etmeyi de çok severler. Devamlı geleceğe bakarlar. Yerlerinde duramayan bir yapıları vardır. Yaylar sahip oldukları ile yetinen tipler değildir. Hayatta risk almayı severler ve umutlarını kolay

kolay kaybetmezler. Hayata karşı olumlu bakışları sayesinde düştükleri yerden kalkmaları çok fazla zaman almaz. Yayların idealist yapıları onların başka inançları keşfetmesini, başka kültürleri tanımasını sağlar. Yay burcu insanının toplum ve ahlak kurallarını sorgulayan bir yapısı vardır. Her zaman güler yüzlü oluşları ile yay burcu insanı toplum içerisinde kolay fark edilir.

OĞLAK BURCU ( 22 Aralık-2O Ocak) 

Gezegeni : Satürn
Grubu : Toprak (Negatif )
Cinsiyeti : Dişi
Özelliği : İnatçı
İdeali : Yükselmek
Arzusu : Yönetmek
Yetenekleri : Ekonomi ve Finans konuları
Renkleri : Mavi, Yeşil
Çiçekleri : Kırmızı karanfil, Kamelya
Kokuları : Funda, Kamelya, Kır çiçekleri
Günleri : Cumartesi
Sayıları : 6, 8, 13, 36
Taşları : Akik, Kehribar

Oğlak burcu insanı güvenilir, tutucu ve ciddi olması ile tanınır. Oğlaklar hayatlarını bir düzen içerisinde geçirmekten büyük zevk alırlar. Güvenilirlik ve dürüstlük oğlak burcu insanı için oldukça önemlidir. Uzun vadeli planlar ile hedeflerine emin adımlarla ilerleyen bir yapıları vardır ve bunun için ellerinden geleni yaparlar. Oldukça sabırlı ve dikkatlidirler. Onlar işlerine çok fazla önem verirler. Oğlak burcu insanının dışarıdan bakıldığında oldukça ciddi görünen bir yapısı vardır. Her zaman sorumluluklarının farkındadırlar, karşılaştıkları zor bir durumda pes etmezler.

Hayatın kurallarını benimserler ve geleneklerine bağlıdırlar. Oğlak burcu insanı için güven duygusu çok önemlidir. Hatta neredeyse güven konusu onlar için bir tutku halini almıştır. Duygusal bir yapıları vardır. Genellikle akıllı ve mantıklı insanlar ile arkadaşlık kurmak isterler. Oğlaklar dışarıdan bakıldığında ciddi görünseler de arkadaş ve dostlarına karşı oldukça sıcak kalpli ve yardımsever insanlardır. Genellikle para kazanma konusunda oldukça başarılı olurlar. Gereksiz yere harcama yapmaktan kaçınırlar. Tutumludurlar ve kazançları ile ileriye dönük planlar yaparlar. Kendinden emin tavırlarıyla herkesin dikkatini çekerler.

KOVA BURCU (21 Ocak-18 Şubat) 

Gezegeni : Uranüs
Grubu : Hava (Pozitif)
Cinsiyeti : Erkek
Özelliği : Etkili konuşma
İdeali : İlerlemek
Arzusu : Yardım
Yetenekleri : Teknoloji konuları
Renkleri : Koyu Mavi, Lacivert, Ara renkler
Çiçekleri : Menekşe, Kasımpatı
Kokuları : Yasemin, Violet
Günleri : Pazar
Sayıları : 4, 8, 22
Taşları : Oltu, Yeşim

Kova burcu insanı dahi, özgürlüklerine çok düşkün, düşünceleri yaşadıkları zamanın ötesinde sezgisel ve mantıklıdır. Dil, din, ırk ayrımı yapmadan herkesin eşit şartlar altında yaşamasını isterler. Kovalar insanlık adına bir şeyler yapmaktan büyük zevk alırlar. Kendi rahatlarını düşünmeden inandıkları, doğru bildikleri uğruna elinden gelen her şeyi yaparlar. Farklı kültürler ile ilgilenmekten, eski medeniyetleri incelemekten çok hoşlanırlar. Birden fazla konu ile aynı anda ilgilenebilme özellikleri vardır. Genel olarak kova burcu insanı entellektüeldir.

Hayatları boyunca her şeyi deneyip, tecrübe etmek isterler. Bunu yaparken eğlenmekten de geri kalmazlar. Kovalar yarınların insanıdırlar. Onları bugün ne olduğu pek fazla ilgilendirmez. Çevresindeki insanları pek fazla sorgulamazlar. Bencil değildirler, sevecen tavırları ile toplumda kolayca fark edilirler. Kovalar genellikle fikirlerini ve düşüncelerini eyleme dönüştürdüklerinde mutlu olurlar. Ekip çalışmasından zevk alırlar. Sağlıklarına çok fazla önem verirler. Elektronik eşyalara karşı da ilgili olan kovalar, yeni çıkan ürünleri takip etmekten hoşlanırlar.

BALIK BURCU (19 Şubat-2O Mart ) 

Gezegeni : Neptün
Grubu : Su (Negatif)
Cinsiyeti : Dişi
Özelliği : Yardım sever
İdeali : Rahat etmek
Arzusu : Dünyayı dolaşmak
Yetenekleri : Sanatsal alanlarda yaratıcı
Renkleri : Mavi, Gümüş, Gri
Çiçekleri : Yasemin, Beyaz gül
Kokuları : Zambak, İnci çiçeği
Günleri : Perşembe
Sayıları : 1, 7, 23
Taşları : Ametis, İnci


Balık burcu insanları merhametli, sabırlı ve duyarlı olmaları ile tanınırlar. Balıklar sadık, dürüst ve vicdan sahibi insanlardır. Her ortama kolayca uyum sağlayabilirler. Çevresel etkenlerden en kolay etkilenen burç balık burcudur. Balık burcu insanı oldukça neşeli ve eğlenmeyi seven bir yapıdadır. İnsanları kolayca etkileyip, inandırabilirler. Kendisine ait bir dünyası vardır. Çoğu zamanını kendi oluşturduğu bu hayal dünyasında geçirir Balık burcu insanının eli çok açıktır. Duygusal ve merhametli olmaları nedeniyle çevrelerindeki herkese yardım etmek isterler. Bu sebeple paralarını kolayca harcayabilirler. Oldukça duygusal, hassas ve romantik insanlardır. Balık burcu insanının oldukça güçlü bir altıncı hissi vardır. Gelişmiş sezgileri sayesinde mistik konulara, felsefeye ve dine karşı inanılmaz ilgileri vardır. Arkadaşlık duyguları onlar için çok önemlidir. Birisine değer verdiklerinde o kişi için her şeyi yapabilirler.

Your Page Title
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  BURCUNUZUN EN İLGİNÇ ÖZELLİKLERİ Emka 0 3,729 28-06-2018, Saat: 23:30
Son Yorum: Emka
  KELT ASTROLOJİSİNE GÖRE KARAKTER ÖZELLİKLERİNİZİ SÖYLÜYORUZ EvrimBilge 0 4,338 12-02-2018, Saat: 17:48
Son Yorum: EvrimBilge
  Burçların Yaradılışı Magnetho 0 3,422 07-01-2018, Saat: 15:12
Son Yorum: Magnetho
  BURÇLARIN GÜN VE GECELERİ EvrimBilge 0 3,475 04-12-2017, Saat: 11:12
Son Yorum: EvrimBilge
  Burçların Şifresi Hangi Burç Nelerden Etkilenir? Magnetho 0 4,363 30-10-2017, Saat: 01:33
Son Yorum: Magnetho

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi