Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

BURCUNUZUN EN İLGİNÇ ÖZELLİKLERİ


BURCUNUZUN EN İLGİNÇ ÖZELLİKLERİ konusu, Astroloji forumunda tartışılıyor.
#1
Burç işaretleri yılın ayları ile ilgili on iki farklı parçaya ayrılır. Her insan, doğum tarihlerine bağlı olarak farklı bir burç ile doğar.

Her işaret dört öğeye göre kategorize edilir; ateş, toprak, su ve hava. Ayrıca, her bireyin, insanların kişiliklerinde gördükleri ile ilişkili farklı özellikleri vardır. Onlar zaman zaman açık bir şekilde hassas olabilirler. İşte her burcun birkaç ilginç özelliği

1.Oğlak Burcu

Bir keçi tarafından temsil edilen  Oğlak burcu, işaretlerin en güveniliridir. Bunlar herhangi bir durumda güvenebileceğiniz bireylerdir. Bazıları gerçekçi doğası nedeniyle onları sıkıcı bulabilse de, yüksek sorumluluk duygusuna sahiptirler. Ana özelliklerinden biri de güvenin yanında sadakattir. En iyi uyumu ya bir Balık ya da Akrep burcudur.

2.Kova Burcu

Kolay ve eğlenceli bir burç olarak bilinir.Bu insanlar utangaç ve sessiz olabilir ve aynı zamanda da çok enerjik ve konuşkan olabilirler. Bir takım kurallara uymayı ya da onu takip etmeyi sevmezler ve her zaman tamamen kendi orijinal benliğe sahiptirler. Bu, diğer burçların gitmesine ve çevrelerinde de kendilerinin olmasına izin verirler. En iyi uyumlu olduğu burçlar Koç ve Yay'dır.

3.Balık Burcu

Bu bireyler son derece duygusal, şefkatli ve özverilidir. İhtiyacı olan herkese yardım etmek için yola çıkacaklar. Herhangi bir grubun en nazik kişisi her zaman bir Balıktır. Onlar da hayalperesttir. Fantezilerle dolu, yalnız vakit geçirmeyi ve kendi düşüncelerine katılmayı severler. En uyumlu olduğu burçlar Oğlak veya Yengeç'dir.

4.Koç Burcu

Bu burç, güvenin özüdür. Onların güvenleri, temel olarak bir grubun hayatının dikkat merkezi olmalarına izin verir. Oldukça fazla bir şey ve her şeyde şanslarını almak isterler, çünkü onların güvenleri cesur ve korkusuz olmalarına izin verir. Bu bireyler işlerini halleder ve herhangi bir türden maceraya devam etmeyi severler.

5.Boğa Burcu

Genellikle biraz materyalist olmakla ilişkilidir. Bu insanlar sadece daha ince şeyleri değil, hayattaki her şeyi takdir etme eğilimindedirler. Onlar başkalarına karşı nazik ve kibardırlar ve isterlerse sadık olabilirler. Kararlı ve çalışkan olmak onların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan en yaygın özelliklerinden biridir.


bur%25C3%25A7lar.jpg6.İkizler Burcu

İkizlerin canlandırıcı ve enerji dolu olduğu bilinmektedir. Bunlar temel olarak her şeyi seven ve olan bir şeyle birlikte ilerleyen bireylerdir. Hayattaki çeşitleri severler ve her zaman daha fazlasını isterler. Hava işareti olmak, onların hiperaktif aktivitelere katılmalarına izin veren enerjileri son derece yüksektir. Onlar harika düşünürlerdir.

7.Yengeç Burcu 

Hepsinin içinde en rahat burç yengeçtir. Bir yengeç herkesin daha iyi hissetmesine yardımcı olmak istiyor.İhtiyaç anında başkalarını rahatlatmayı severler ve rahatlatıcı doğası çevrelerindeki başkalarını da sakin hissettirir.

8.Aslan Burcu

En iyi ilişkileri, bir Aslan'ın neden her zaman enerjiyle dolu olduğunu ve herkese karşı yürekli kaldığını açıklayan İkizler'le birliktedir. Bu burç ilgi odağı olmayı seviyor, bu da onların neden inanılmaz liderlik nitelikleri olduğunu açıklıyor. Diğer sevgi dolu ve eğlendirici insanların etrafında takılmaktan hoşlanıyorlar.

9.Başak Burcu

Bir Başak için organizasyon kilittir. Bunlar astrolojinin problem çözücüleridir. Hangi durumda olursa olsun açıkça düşünebilme yeteneğine sahiptirler. Bu yüzden her şeyi önceden hazırlamak isterler. Onlar da mükemmeliyetçilerdir ve işler biraz garipleştiğinde rahatsız olurlar.

10.Terazi Burcu

Büyüleyici, sevgi dolu ve entelektüel. Terazi, burçlar arasında en romantik burçlardan biridir. Diğerleri ile sessiz bir romantik zaman geçirmekten hoşlanıyorlar. Bununla birlikte, sosyal olmayı da severler, böylece bir kişi ile sınırlı değildirler. İlişkilendirdikleri insanlarla takılmaktan hoşlanırlar ve buralarda büyüleyici kalırlar.

11.Akrep Burcu

Bu burç birçok kişi için bir gizem. Akrep, yoğun bireysel özellikleri gösterir. Bu bireyler, yönetim kurulu genelinde güçlü fikirli ve cesur kişiliklerdir. Ama hepsinin ötesinde, Akreplerin mükemmel bir sık saklayıcısı olduğu biliniyor, bu yüzden güvenilirlik onların temel özelliklerinden biridir.

12.Yay Burcu


Bu burç genellikle komik ve maceracı olarak kabul edilir. Böyle bireyler her zaman maceraya aç olurlar. Onlara sabah 2'de diyorsunuz ve sizinle anında yeni bir şeyler deneyimlemek için yolda olurlar. Bu kaliteden dolayı, onlarla birlikte olan herkes eğlenceli ve heyecan verici bir zaman geçirmeyi garantilemektedir.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Burcunuza Göre 2018 Yılında Nasıl Hareket Etmelisiniz? – Burcunuzun 2018 Tavsiyesini EvrimBilge 0 4,041 25-02-2018, Saat: 13:42
Son Yorum: EvrimBilge
  Bu Burçları Asla Küçümsemeyin! Burcunuzun Hangi Özelliğine Dikkat Etmeniz Gerekiyor Magnetho 0 4,128 15-01-2018, Saat: 18:58
Son Yorum: Magnetho
  BURÇLARIN KARAKTER ÖZELLİKLERİ EvrimBilge 0 3,556 04-12-2017, Saat: 11:16
Son Yorum: EvrimBilge
  ÇİN ASTROLOJİSİNE GÖRE BURCUNUZ VE ÖZELLİKLERİ Archilles 0 5,081 24-10-2017, Saat: 13:35
Son Yorum: Archilles
  Burçların Genel Özellikleri ve Kişisel Davranış Etkileri Emka 0 4,698 29-09-2017, Saat: 02:40
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi