Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

BÜYÜ BOZMA SAYISI


BÜYÜ BOZMA SAYISI konusu, BÜYÜLER forumunda tartışılıyor.
#1
Thumbs Up 
Büyü Bozma Sayısı : ( %100 ETKİLİ )
4318924 Bu sayı tüm büyüleri bozmak için kullanılan bir çeşit Evrensel bir kodtur. Nasıl olduğu ise tamamen yarattığı enerji başka bişey değil. Büyü, büyü yapılmış kişinin bilinçaltına yüklenen negatif enerji blokajıdır. Böylelikle hayatınızda sahip olduğunuz pozitif enerjiyle çekebileceğiniz olumlu şeyleri (aşk, para, huzur vs gibi hangi konuda yapıldıysa) engel olarak uzaklaştırır. Mantığı şöyledir. Evrendeki çekim yasası tersine çevrilir büyü ile. Çünkü çekim yasası benzer enerjilerin birbirini çekmesidir pozitif enerjini varsa ( nasibiniz) bunu çekersiniz olur. Ancak büyü ile üzeri negatif enerjiyle örtülüp tersi yani onu iktirmeniz sağlanır! Bu sayı ise bu negatif enerjiyi yok ederek bilinçaltından temizler böyleliklede büyüden kurtulmuş olursunuz haliyle Nasibiniz olması gereken hale gelir! 

Kullanımı: Sayıya bakarak gözünüzle ( adeta zikir gibi sesli yada iç sesinizle) tekrar edilmesi gerekir. 1 ila 3 saat arasında büyüler bozulur. yaklaşık 15 dakika gibi bir süre sonra Etkileri görülmeye başlar. Daha önce görmek biraz zordur. 1 dakikada etki olsaydı eğer 1000 lerce zikir çekmek gerekmezdi. aynı şekilde düşünün. 4-3-1-8-9-2-4 ya da başka şekilde nasıl dilenirse o şekilde yapılabilir. Ben 431-89-24 ü tercih ederim. Ancak sayıya bakarken bütün olmalı şu şekilde “ 4318924” !

Kim buldu bu sayıyı?
Rus bir matematikçi /Fizikçi olan Grigori Grabovoi bin keşfettiği Bir sayıdır. Binlerce sayı keşfetmiştir 1000 lerce hastalık için! 
Hepsinin çalışma mantısı aynıdır. Grabovoinin dünyada yayınlanmış sayılarla ilgili pek çok kitabı vardır. Türkçe kaynak henüz hala yok. 

Neden büyü bozulmalarında tuhaf etkiler çıkar ortaya? ( mide bulantısı , baş dönmes, ağrı, karıncalanma vs. )
Bunun nedeni ne sayıdır ne dua ne rukye! Çünkü bunlar pozitifler. Bu tıpkı yaranın temizlenmesine benzer. Nasıl yaraya dokunduğunuzda canı acırsa insanın bu durumda tıpkı bunun gibidir. Negatif enerji temizlenir bir takım belirtiler meydana gelebilir geçicidir. ve tamamen negatif enerji kaynaklıdır. 

Dualardan Rukyelerden bu sayının farkı ne?
Rukyelere dikkat edin. ya da duaya. her 2 side kelimelerdir. Rukye dinlediğinizde birşey dinlemekten başka birşey yapmazsınız. Oradaki fark duaların sahip olduğu Rahmani yani pozitif enerjidir. Yalnızca duyduğunuz kelimelerle büyü bozmaktan bahseidyoruz. Çünkü rukye dinlediğinizde sadece kulağınızdan birşeyler beyninize iletilir. hepsi budur. Burada olan şey bilinçaltınızda duaların yarattığı pozitif enerjinin ( her doğru dua ve rukye ise ) yarattığı enerji büyünün negatif enerjisini temizler. Bu sayı evrensel bir kod türündedir. Pozitiftir. Bunun rahmani olmadığını söylemek dükün değil neden? Çünkü pozitif olan herşey rahmani negatif olan herşey şeytanidir. Çünkü Herşeyin yaratıcısı Allahtır. Yalnızca Peygamberimiz aracılığı ile bildirilmemiş olması nedeniyle rahmani olmadığı yönündeki tüm düşüncelerde yanlıştır.

ve Bu sayıyı kullanmış kişilerin Yorumlarının Resimlerinin Bulunduğu Link : resimag.com/p1/e2e88936322.jpeg

İHTİYACINIZ YOKSA DAHİ İHTİYACI OLAN YAKINLARINIZLA PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla
#2
Merhaba bu sayıyı şu şekilde de duymuştum sayıyı bir kağıda yazıyoruz ve su şişesine sayı suya bakacak şekilde yapıştırıyoruz ve en az birer saat aralıklarla 3 bardak içiyoruz sizce bu şekilde de yapılabilir mi ?
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Okuyanın Geleceği Gördüğü İddia Edilen Büyü Kitabı: Necronomicon Emka 0 16,337 10-06-2016, Saat: 05:39
Son Yorum: Emka
  Mısır’da 1300 Yıllık Bir Büyü El Kitabı Deşifre Edildi Spiritüeller 0 6,045 03-06-2016, Saat: 14:08
Son Yorum: Spiritüeller
  BÜYÜ NEDİR Emka 0 3,019 25-05-2016, Saat: 22:11
Son Yorum: Emka
  Kara Büyü ve Ölüler Kitabı EvrimBilge 0 4,931 17-05-2016, Saat: 18:06
Son Yorum: EvrimBilge

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi