Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Çoğu İnsanın Bilmediği Karma Hakkındaki İlginç Gerçekler


Çoğu İnsanın Bilmediği Karma Hakkındaki İlginç Gerçekler konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Karma, bir çok insanın bahsettiği bir şeydir, ancak çoğu kişi aslında karmanın ne olduğunu bilmez. Elbette, karmayı anladığınızı düşünebilirsiniz, ama öğrenmeniz gereken çok şey var.

Karma, neden ve sonuç odaklı bir şeydir. Bu ve önceki varoluş durumlarındaki bir kişinin eylemlerinin toplamıdır. Karma gelecekte ne olacağını belirler.

Bu yazıda, karma hakkında anlamamız gereken bazı şeylerin bir listesini bulacaksınız. Bu şeyleri anladıktan sonra, karmanın ne olduğunu gerçekten anlayabileceksiniz. Yaptığımız iyi yada kötü her şey sonunda bize geri dönecek.

karma.jpg


Karma Hakkında Bilmeniz Gereken 9 Gerçek

1. Küçük eylemler bile bir fark yaratabilir.

Her eylem bir fark yaratır. En küçük en kasıtlı yapılmış eylemlerden bazıları büyük olanları gölgeleyebilir. Niyet çoğu insanın fark etmesinden daha önemlidir.

2. İyileştirme için her zaman vardır

Bir insan ne kadar iyi olursa olsun, her zaman geliştirebileceği bir şeyler vardır. Hayat düşündüğümüz kadar basit değildir. Hiçbir şey sadece “siyah beyaz” değil.

3. Karma, cezayla ilgili değildir.

Karma, cezalandırılmadan çok daha fazlasıdır. Aynı zamanda olumlu karma da alabiliriz. Karma, kim olduğumuzun bir parçasıdır ve her şeyi etkiler.

4. Karma herkesi etkiler.

Karma'nın ne zaman yetişeceğini merak ederken, sadece bir şeyler yapmasına izin vermelisin. Karma sonunda herkese yetişecektir. Kimse karmadan kaçamaz

5. Negatif karmamız değiştirilebilir.

Eğer yeterince uğraşırsak negatif karmayı başka bir şeye dönüştürebiliriz. Uzun sürebilir ve yapmak zor olabilir, olumsuzluğun üstesinden gelebilirsiniz. Karma gizemli yollarla çalışır ve bazen hayattaki derslerin öğrenilmesi gereken her şeydir.

6. Kendi karmamız için sorumlu olan bizleriz.

Hayatımızdaki karmadan sorumlu olan biziz. Eğer iyi bir karmamımız veya kötü karmamız varsa, hiç kimsenin suçu değil, kendimizindir. Karşılaştığın her türlü karma için başkalarını suçlamayın.

7. Karma her şeyi görür ve önlenemez.

Karmadan kaçamazsınız. Karma, yanlış bir şey yaptığınız zaman ve başkaları için iyi birşeyler yaptığınız zaman bunu bilir. Bu yüzden her zaman iyi şeyler yapmalısınız.

8. Karmanızı temizleyebilirsiniz.

Karmalarınızı temizlemek, göründüğü kadar zor değildir. Başlamak için daha minnettar olmanız ve yaptığınız şeylere gerçekten dikkat etmeniz gerekiyor.

9. İyi karma her zaman fark yaratır.


İyi bir karma hayatınızda, büyük bir fark yaratır. Daha iyi karma, daha iyisini yapar. İyi karmaları çekmek için elinizden geleni yapın. Hayatınız kötü gitse bile iyilik her zaman sizi bulacaktır.

Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İkiz Alev Arasındaki Karma - Karmik Borcunuzu Dengeleyin Emka 0 3,283 23-11-2018, Saat: 15:26
Son Yorum: Emka
  Kendinize Karşı Bakış Açınızı Değiştirecek 12 Sert Gerçekler Emka 0 2,149 20-10-2018, Saat: 20:37
Son Yorum: Emka
  AİLENİZİN KARMA TAŞIYICISI OLDUĞUNUZU GÖSTEREN 10 İŞARET Emka 0 5,705 29-07-2018, Saat: 23:57
Son Yorum: Emka
  Rüyalar Hakkında Muhtemelen Bilmediğiniz Gerçekler Emka 0 1,815 26-06-2018, Saat: 11:42
Son Yorum: Emka
  Kristallerin 5 Büyülü Yeteneği.Çoğu İnsan Bunu Bilmiyor Emka 0 2,846 17-06-2018, Saat: 14:05
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi