Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Daha Büyük Bir Yaşam Amacı Olan Bir Dünya Meleğisiniz ve Bunun Farkında Olmadığınızı


Daha Büyük Bir Yaşam Amacı Olan Bir Dünya Meleğisiniz ve Bunun Farkında Olmadığınızı konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Hepimiz insanız.  Bazılarımız sadece insanlardan daha fazla olabilir. Bu gezegende yürüyen birkaç özel varlık var. Kim bilir, belki sen bir dünya meleğisin?

Kimsin sen? Umut getiren olağanüstü ruhlar, insanlara ilham veren, ihtiyaç zamanlarında sonsuz destek veren ve iyileştirmede yardım eden, dünya melekleri olarak tanımlanabilir. Onlara ihtiyacımız olduğunda hayatlarımıza giriyorlar. Onlar bize doğru yolu göstermek ve bize ileriye taşımak için olumlu  motivasyon veriyorlar.

Belki de onları ruhsal rehberler, ışık işçileri veya şifacılar gibi başka isimler altında duydunuz. Bu ruhlar farklı bir boyuta aittir. Onlar gerçekten tutkulu ve şefkatlidir, herkese sevgilerini tüm kalbiyle veriyorlar.

maxresdefault.jpg

Aşağıda, dünya meleği olduğunuzu gösteren belirleme işaretleri var.

1. Empatik misiniz?

Bir empat, etrafındaki insanların duygularını gerçekten hissedebilecekleri bir duygudur. İnsanlar tarafından yayılan enerjiler ve titreşimlerle eşit durumdalar, öyle ki, empatlar aynı şeyi yaşıyor ve hatta bundan etkileniyorlar. Dünya melekleri buna çok benziyor.

2. Eski bir ruh olmaya mı çağrıldınız?

Yaşadığınız zamanın ötesinde bilgelik ve olgunluk gösterirseniz, bunu inkar etmeyin. Sen yaşlı bir ruhsun ve sadece bir Dünya Meleği olabilirsin.

3. Kendinizi yalnızlıktan uzak dururken buluyor musunuz?

Yalnız zaman geçirmeden uzun bir süre, sizi duygusal ve zihinsel olarak boşalmış hissetmenize neden olabilir! Yalnızlık senin sarayın; Kendi duygularınızı anlayabileceğiniz ve kendi içinde barışı bulabileceğiniz zaman. Yalnız geçirdiğiniz zaman enerjinizi canlandırmaya yardımcı olur ve sizi geleceğe hazırlar.

4. Belli bir yaşam amacı seni çağırıyor mu?

Maddi ihtiyaçlar ve istekler sizin için önemli değil. Bunun yerine, yerine getiren, ruhsal ve zihinsel bir kariyer arıyorsun. Dünya meleklerinin çoğu, insanlara yardım etmek ve onları iyileştirmek için büyük bir istek duyuyor ve sıklıkla doktorlar, öğretmenler, hemşireler, itfaiyeciler, terapistler, sosyal işçiler oluyor ve böyle devam ediyor.

 5. Aşırı hassas mısınız?

Daha sık olmamakla birlikte, bu dünyada gördüğünüz tüm acı ve sorunlardan bunalmış olursunuz. Başkalarının acılarını çok derinden hissedebilirsiniz. Bu endişeli duygularınıza yol açar.

6. İnsanlar sık sık senin tavsiyeni isterler mi?

İnsanlar size dinleyicileri ve yardımcıları bulabileceklerini bildikleri gibi sorunlarıyla birlikte gelirler. İyileştirme yetenekleriniz, kelimelerinizin problemlerini çözmelerine yardımcı olan, sakinleştirici ve sevecen olmasını sağlar. Yabancılar bile sizinle bir konuşma yaparlar, çünkü sizler, sizin için büyük bir tavsiyede bulunacak kadar mantıklı ve bilgili bir kişi olduğunuzu fark ederler.

7. Şiddetten ya da zorluklardan nefret ediyor musunuz?

Yumuşak ve yardımsever bir insan olarak  insanların şımarttığı şiddet eylemlerine dayanamazsın. Çeşitli yaratıklar arasında bu dünyada çok fazla zorluk görmek kalbinizi acıtır.

8. Çok hayal ediyor ve canlı hayalleriniz var mı?

Hayalleriniz çok detaylı, canlı ve yoğun. Ayrıca sık sık kendinizi büyülü topraklar ve yaratıklar gibi garip görünümlü nesnelerin  hayalini kurarken buluyorsunuz.

Bu işaretlerin çoğu size varsa sizde doğaüstü bir ruh olabilirsiniz.Bir Dünya Meleği Olabilirsiniz

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Avucunda "M" Harfi Olan Kişiler Çok Özel Yeteneklere Sahiptirler. Emka 0 2,269 02-09-2018, Saat: 17:53
Son Yorum: Emka
  Daha Yüksek Bir Bilinç Düzeyine Ulaştığınızı Gösteren 5 İşaret Emka 0 1,241 26-08-2018, Saat: 17:35
Son Yorum: Emka
  Kanlı Ay Tutulması, Dünya İçin Ne Anlama Geliyor? Emka 0 1,025 27-07-2018, Saat: 12:17
Son Yorum: Emka
  Aydınlanmaya Ulaşmak İçin Gerekli Olan Uyanışın 10 Aşaması Magnetho 0 1,384 22-07-2018, Saat: 13:48
Son Yorum: Magnetho
  Yüzyıllardır Toplumdan Gizlenen Her Dinin En Büyük Sırrı Emka 0 1,258 09-07-2018, Saat: 19:12
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi