Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Eterik Kordonları Kesme:Bu Ritüel Enerji Patlaması Getiriyor Bunu Bilmeniz Gerekli


Eterik Kordonları Kesme:Bu Ritüel Enerji Patlaması Getiriyor Bunu Bilmeniz Gerekli konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Bazen insanlarla garip bir bağımız var. Bu bağlantı, kişinin duygularımızı bile etkileyebileceği noktaya kadar uzanır. Bir ilişkide paylaştığımız bu bağlantıya eterik bir bağ denir.

Bu tür bir kordon, birisi bir insanla romantik olarak ilgilendiğinde özel olarak geliştirilmiştir. Romantik bir ilişkide, iki kişinin düşüncelerini, hislerini ve duygularını zamanla paylaşmaya devam etmesiyle güçlenen bir enerji kordonu gelişir.

Ruhsal bir yazar olan Doreen Virtue'ye göre, eterik kordon, iki insanı birbirine bağlayan ve aralarında duyguların akmasına izin veren bir hortum gibidir. Bazen bir ilişkide olduğumuzda, neredeyse bize telepatik hissettiğimiz bağlantı. Bu tür bir anlayış, diğerlerinin duygularını bir kelime bilmeden tanımamız, eterik kordunun nedenidir.

Bu iyi bir şey gibi gözükse de, bazen bu tür bir bağlantıyı gerçekten yakın olmadığımız insanlarla paylaşıyoruz. Genel olarak, insanlarla yakın bir duygusal bağımız olduğunda kordon hakkında bilgi ediniriz, ancak bazen bazı insanlar arasında takıntılı veya rahatsız edici derecede savunmasız hissedebiliriz ve bu da eterik kordon nedeniyle olabilir.

Her zaman üzgün hissediyorsanız, birisiyle negatif bir enerji kablosuna sahip olduğunuzu bileceksiniz. Çok yakın olmadığınız birisi duygularınızı yüksek derecede etkiliyorsa, bunun nedeni, eterik bir kordonun yanlış gitmesi demektir.

Özel enerjimize, iznimiz olmadan erişen biriyle asla rahat olamayız. Bu bağlantıları bulmalı ve sağlıksız eterik kordonları kesmeli ve yaşamlarımızda sevgi ve önem taşıyan insanlar için enerjimizi korumalıyız.

Sağlıksız bir kordun kesilmesi, daima bir enerji patlamasına geri dönüş yapar. Sağlıksız bir kordon belirledikten sonra bir canlanma ve esenlik hissi hayatınıza geri dönecek ve sonra kendinizden uzaklaşmaya çalışacaktır.
C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...33fa4.jpeg

Sağlıksız bir kordonu kesmek için, aşağıdakilere ihtiyacınız var.Gizlilik

Kendinizle yalnız olabileceğiniz bir yer ve durum bulun. Biraz derin nefes alın ve rahatlamaya çalışın. Bunu yaparken sakin olmanız ve dikkat dağıtıcı olmanız gerekmiyor.

Melek Kılavuzları

Rahatladıktan sonra, gözlerinizi kapatın ve melek rehberlerini hatırlayın. Eğer bunu sık sık yapmadıysanız, bu biraz zaman alabilir.

Melek rehberinizin huzurunda olduğunuzu hissettikten sonra, aşağıdaki mantrayı okuyun: “Kendimi iyileştirmeme yardım et ve beni bağlayan negatif enerjiyi bırak. Beni rahatsız eden insanları bana bağlayan eterik kabloları kesmeme yardım et. Olumsuzluktan kurtulduktan sonra, beni olumlu şifa ortamı ile sarın ve gelecekteki kötü eklerden koruyun. Teşekkür ederim.

Zaman ve Sabır

Gözlerinizi kapatın ve kablolar serbest bırakılıncaya kadar serbest bırakıldığını hayal edin. Sadece kendinize bakın rahatsızlık ve olumsuzlukları bulmaya çalışın. Eğer bulursanız, geriye dönüp  ilk iki adımı tekrar yapın. Artık kordonu hissetmeyene kadar bu işlemi tekrarlamaya devam etmelisiniz.


Hafif ve rahat hissediyorsanız, bu ritüel sizin için çalıştığı anlamına gelir.

Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayatınıza Bolluğun Akmasını İstiyorsanız Bu 12 Şeyi Yapmanız Gerekli Emka 0 1,861 09-11-2018, Saat: 22:09
Son Yorum: Emka
  Ruh Bağlarını Kesmek | Bilmeniz Gereken 3 Şey Emka 0 5,339 03-08-2018, Saat: 13:20
Son Yorum: Emka
  Enerji Kordonlarını Kesmek Emka 0 1,535 02-08-2018, Saat: 11:46
Son Yorum: Emka
  KOZMİK ENERJİ NASIL ELDE EDİLİR ? Emka 0 1,947 29-07-2018, Saat: 23:34
Son Yorum: Emka
  Hayatınıza Bolluk,Şans ve Para Çekmek İçin Basit Ama Etkili Bir Ritüel Magnetho 0 10,555 22-07-2018, Saat: 20:08
Son Yorum: Magnetho

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi