Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GÜÇLÜ BİR DÜNYA MELEĞİ OLDUĞUNUZU GÖSTEREN 8 İŞARET


GÜÇLÜ BİR DÜNYA MELEĞİ OLDUĞUNUZU GÖSTEREN 8 İŞARET konusu, Melek Enerjileri forumunda tartışılıyor.
#1
Dünya melekleri, bu dünyadaki insanların geri kalanıyla karşılaştırıldığında oldukça farklılardır. Onlar temelde, bu gezegeni geri kazanmaya yardım etmek için buraya gelebileceğini bildiğiniz ilahi rehberlerdir.

Dünya melekleri, bu dünyaya uzun zamandır ihtiyaç duydukları ışığı getiren insanlardır. Bu dünyayı olumsuzluklardan kurtarmak ve sevginin saf enerjisi ile hizalanmak için ışık işçileriyle uyum içinde çalışırlar. Fakat olması gerekenden çok daha az takdir ediliyorlar

Temelde dünya meleklerini ışık işçilerinden ayıran bazı şeyler vardır. Dünya melekleri, kaynakla daha bağlantılıdırlar ve hepsi bize rehberlik eder. 

Bir dünya meleği olabileceğinizin bazı işaretlerini gözden geçireceğiz. Bir dünya meleği olmanızın mükemmel olacağınız anlamına gelmediğini unutmayın. Hepimizin inişleri ve çıkışları var.

angel-733204_960_720.jpg

1.Diğer insanları derinden umursuyorsunuz

Başkalarının hayatını çoğu insandan daha çok önemsiyorsunuz. Her zaman etrafınızdaki insanları kendiniz seçersiniz. Duygularınız, sizi çevreleyen insanlara karşı daima güçlüdür.

2. Her zaman bir şeyler yapmanın daha iyi bir yolunu arıyorsunuz.

Her zaman yaptığımız şeyleri iyileştirmeye çalışıyorsunuz. Her zaman daha kolay veya daha etkili bir yol olduğunu biliyorsunuz. Eğer çevreye zarar vermeden bir şeyler yapabilirsek, bu her zaman sizin yönteminizledir.

3. Belirli bir amaç için çağrıldığınızı hissediyorsunuz.

Kendine özgü bir şeyin size seslendiğini hissediyorsunuz. Yapmanız gereken ve yapacağınız bir takım şeyler var. Amacınızın henüz farkında olmasanız bile, bunun enerjisini hissedebilirsiniz.

4. İlişkilerinizde genellikle güvensiz hissedersiniz.

Birilerinin neler yapabildiğini, nasıl uğraştığını gördüğünüz için, ilişkileriniz daha güvensiz bir tarafa dönüşme eğiliminde. Güvene ihtiyacınız var ve çoğu bunu size veremiyor. İlişkilerinizin çoğu bu yüzden çabuk bitiyor.

5. Fiziksel bedeninizden rahat değilsiniz.

İnsan formundaki bir melek olarak, yerleştirildiğiniz cildin içinde rahat değilsiniz. Görüntünüz, ayağınız, kafanız, her şey yolunda ama siz tuhaf hissediyorsunuz. Her şeyin olması gerektiği değilmiş gibi hissedebiliyorsunuz.

6.Her zaman ışığı görürsünüz

Her zaman bazı şeylerin iyi taraflarını görürsünüz. Korkunç bir şey olduğunda, serinliğinizi korur ve iyimser olmak için bir şeyler bulursunuz. Pozitiflik varlığınızın içinden yayılır.

7.Tanıdığınız herkesi desteklersiniz

Grubundaki en destekleyici arkadaşsın. Herkesi desteklemeyi onlara ilham vermeyi çok seviyorsunuz.

8. Her zaman başkalarına yardım etmek için yeni fikirler ve yollar ile üretiyorsunuz.

Diğer insanlara yardım etmek, asla hayır diyemeyeceğiniz bir şeydir. Dünyadaki insanların yaşamlarını iyileştirmek için sürekli yeni yollar üretiyorsunuz. Herkesin işlerini kolaylaştırmak istiyorsunuz.

Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Koruyucu Meleğinizin Olduğunu Gösteren 10 İşaret Emka 0 4,079 20-10-2018, Saat: 00:28
Son Yorum: Emka
  Melekler İle Temas Halinde Olduğunuzu Gösteren 7 İşaret Emka 0 3,448 02-10-2018, Saat: 15:31
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi