Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hayatınızdan Negatif Enerjiyi Kaldırmanın 7 Kolay Yolu


Hayatınızdan Negatif Enerjiyi Kaldırmanın 7 Kolay Yolu konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Titreşim Yasası, bu dünyadaki her şeyin hem pozitif hem de negatif enerjiden oluştuğunu belirtmektedir. Negatif enerjiyi yaşamınızdan tamamen kaldırmanın etkili bir yolu olmamakla birlikte, olumsuzluğu ortadan kaldırmak için atabileceğiniz adımlar vardır.

Bu Evrensel enerjinin hayatlarımızda işleyiş şeklini anlamanın anahtarı, titreşim frekansımızı tanımlamaktır. Frekans ne kadar yüksek olursa, o kadar pozitif enerji bizi çevreler ve hem zihnimizi hem de bedenimizi doldurur. En iyi, en tatmin edici yaşamı yaşamak istiyorsanız, en yüksek titreşimlerde yaşadığınızdan emin olmalısınız. Bu sadece size dünyayla manevi bağlanma duygusu getirmekle kalmayacak, aynı zamanda ruh halinizi artırabilecek ve genel sağlığınızı ve refahınızı da artıracaktır.

enerji.jpg

Titreşim Sıklığınızı Arttırmak ve Negatif Enerjiyi Hayatınızdan Çıkarmak İçin Bu 7 Kolay Yolu Deneyin:

1 - Müzik

Müzik uzun zamandan beri, kültürü, dini ya da birincil dili gibi faktörlere bakmaksızın, dünyanın dört bir yanındaki herkese ulaşabilme yeteneğine sahip olarak kabul edilmiştir. Kullanacağınız 'doğru' müzik, her bir insan için farklılık gösterecek tüm stres ve endişelerden kurtulmanızı sağlayacaktır.Etrafınızdaki negatif enerjiyi kaldırabilecek kadar yüksek bir titreşim frekansında yankılanan bazı şarkılar var.

2.Doğada Zaman Geçirmek

Dış mekanlarda vakit geçirmenin inanılmaz faydaları vardır. Doğal ortamın sahip olduğu enerji, kendi zihnimizde huzur ve sakinlik bulmamıza yardımcı olacak, titreşim enerjimizi artıracaktır. Bu da, aklımıza ve bedenimize taşıdığımız her türlü olumsuzluğu ortadan kaldırarak, daha sağlıklı ve daha pozitif bir enerjiyi memnuniyetle karşılayabilmemizi sağlayacaktır.

Bu uygulama ilk kez 1980'lerde Japonya'da kaydedildi. Genel olarak sağlığımızı ve refahımızı iyileştirmek için bu pozitif enerjiyi kullanmak için özel bir tekniğe atıfta bulunmaktadır. Konsept basittir - bireyin bir ormana ya da “doğal alana” gitmesi, yavaşça yürümesi ve tüm duyularını açması gerekir. Derin nefes al ve bu bölgenin sunabileceği her şeyi al. Bu, ruh halinizin iyileşme sürecini hızlandırmaya kadar her şey dahil olmak üzere bir dizi sağlık yardımı ile ilişkilendirilmiştir.

3.Evinizde Yeşil Bitkiler Bulundurun

Eğer dışarıya çıkamıyorsanız, dışarıyı evinize getirin. Evinize temiz hava girmesini sağlamak için pencereyi açın ve esintinin durgun havayı temizlemesine izin verin. Ayrıca, ormanlık alanda yürüyüş yapmaktan keyif alacağınız benzer faydaları yaşamak için kendinizi bir kış bahçesi ile sarabilirsiniz.

4.Dans Edin

Bu sadece etkili bir teknik değil, aynı zamanda eğlenceli bir yöntem! Ayağa kalkıp dans etmenin, vücudunuzun titreşim frekansını arttırmaya ve negatif enerjiyi ortadan kaldırmaya yardımcı olabileceğini biliyor muydunuz? Harika haber şu ki, dansın faydalarını tecrübe etmek için sahnede oynamak zorunda değilsiniz. Bunun yerine, ev işlerini yaparken en sevdiğiniz şarkıyı açın ve evinizin etrafında dans edin. Bu, stresi azaltmak, ruh halinizi arttırmak ve biraz egzersiz yapmak için harika bir yoldur!

5.Himalaya Deniz Tuzu

Son zamanlarda Himalaya Deniz Tuzunun kullanımında, titreşim sıklığını arttırmak ve negatif enerjiyi ortadan kaldırmak için önemli bir artış olmuştur. Evinize Himalaya tuzu veya Himalaya tuz lambası satın alarak dahil edebilirsiniz. Bunlar, evinizden, ofisinizden veya sıkça ziyaret ettiğiniz diğer yerlerden kaynaklanan olumsuzlukları ortadan kaldırarak olumsuzluklara maruz kalmanızı azaltacaktır.

Endişeniz kendi kişisel titreşim enerjinizse, bedeni arındırmak, olumsuzluğu ortadan kaldırmak ve pozitif enerji çekmek için Himalaya tuz banyosunun faydalarından yararlanabilirsiniz. Sıcak bir banyo hazırlayın, 2-4 parça Himalaya tuzu ve birkaç damla esansiyel yağ ekleyin. Olumsuzluğu ortadan kaldırmanın en önemli esansiyel yağlarından bazıları lavanta, selvi ve adaçayı içerir. Ayrıca en sevdiğiniz kristalleri banyoya ekleyebilir veya genel kişisel enerjiniz üzerindeki etkiyi daha da iyileştirmek için yakındaki mumları yakabilirsiniz.

6.Bilinçli Solunum

Solunum egzersizlerinin vücuda barış getirmesi gereken gücü asla küçümsemeyin. Yüksek stres, depresyon veya anksiyete zamanları yaşadığımızda, aslında olumsuzlukları hayatımıza çekebiliriz. Bu nedenle, zihnin sakinleştirilmesi ve bu tetikleyicilerin bırakılması, yaşadığımız negatif enerjiyi azaltmamıza yardımcı olacaktır. Daha kapsamlı bir odaklanma ve özveri gerektiren harekete geçme konusunda birkaç dakika içinde yapılabilecekler de dahil olmak üzere kullanabileceğiniz birçok farklı solunum egzersizleri vardır.

Uzmanlar ayrıca, yaşamlarımızı doğrudan etkilediklerinde onlarla başa çıkmayı beklemek yerine bu olumsuz deneyimleri önlemek için düzenli egzersizlerinize nefes egzersizleri uygulamanızı önerir. Bu, daha iyi sindirimi, kan basıncını ve daha fazlasını azaltarak genel sağlığınızı iyileştirebilir.

7.Adaçayı Yakma

Evinizden veya ofisinizden negatif enerjiyi temizlemek için en iyi bilinen tekniklerden biri adaçayı yakmaktır.Beyaz Adaçayı dumanını kapıların, pencerelerin ve temizlemek istediğiniz her odanın köşesine odaklayın. Kendinizi temizliyorsanız, ayaklarınızdan başlayın ve dumanın etrafınıza dolanmasını sağlayın.

Your Page Title
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Huzur ve Mutluluk İçin 12 Enerjiyi Değiştirmelisin Emka 0 3,025 08-11-2018, Saat: 14:59
Son Yorum: Emka
  Size Bağlı Negatif Bir Ruh Veya Varlık Var Mı? Emka 0 4,360 15-09-2018, Saat: 16:31
Son Yorum: Emka
  Ruhunuzun En Önemli Gücünün Kilidini Açmanın 8 Yolu Emka 0 3,286 06-07-2018, Saat: 21:03
Son Yorum: Emka
  Titreşiminizi Doğal Olarak Yükseltmenin 12 Yolu Emka 0 2,339 04-07-2018, Saat: 12:26
Son Yorum: Emka
  Bu 7 Şeyi Yaparsanız Negatif Enerji Size Zarar Veremez Emka 0 12,345 02-07-2018, Saat: 14:59
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi