Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hayatınızı Değiştirecek 7 Shiva Karma Yasası


Hayatınızı Değiştirecek 7 Shiva Karma Yasası konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
“Hint” terimi olan  Shiva, güzel bir E + Shav = Shiva (Shav = Ölü ve E = Enerji) kavramından kaynaklanmıştır. Enerji, ölü bedene aktığında; yaşamaya başlar, dolayısıyla Shiva olarak adlandırılır. Sadece şunu belirtiriz, hepimiz Shivas doğarız.


Shiva, Hinduizm'deki en önemli Tanrı ve Yaratılış, Muhafaza ve Yıkımı temsil eden Brahma, Vişnu ve Mahesh (Shiva'nın bir başka adı) trinityindeki en önemli olanıdır. 
Bunu söyleyen ben değilim, ama burada okuyacağınız her şey, güzel bir mitolojik kitap olan “Dev Se Mahadev”  alıntısıdır.

“Shiva Karma” nın farklı türdeki yasalarını en yüksek varoluş biçimini elde etmek için hayatlarında takip etmelerine yardımcı olan bir kavram ortaya çıkardı.

1. Gerçek

Shiva Karma'nın ilk kanunu gerçektir. Bu yasa, takipçilere hakikatin yolunu ve adaleti takip etmelerini kendileri ve etrafındakiler için doğru olmalarını ister. Sahtekârlığı hatırlayın  yanlış işler küçük savaşlara hakim olabilir, fakat gerçekler daima savaşı kazanır.

2.Bilgi Tanrıdır

Tek bir kişi her şeyin bilgisine sahip olamaz, ama herkes bir şey hakkında bilgi sahibi olabilir. İçimizdeki bilgi tohumunu bulmalıyız ve sonra etrafımızdaki tüm karmalarımızı yapmalıyız.

3.Her şey bir yanılsamadır.

Yaşadığınız hayat ne olursa olsun, hangi yerde olursanız olun; Mutluluğunuz sahip olduğunuz materyalist şeylere bağlıysa, o zaman mutluluk sizin için bir yanılsamadır. Shiva Karma'nın üçüncü kanunu, inananların mutluluğunu dünyasal şeylere eklememelerini ister.

laws-of-karma-by-shiva.jpg

4.Mutluluğun ötesinde.

Yaşadığımız dünya daha fazla kendi kendini takıntılıyor. Herkes mutluluklarından endişe duyuyor ve etrafındaki insanlar mutlu olsun ya da olmasın umurlarında değil. Ancak, gerçek mutluluk sınırların ötesindedir ve yalnızca içimizdeki bilgi tohumunu bulduğumuzda hissedilebilir başkalarıyla ve kendimizle dürüst olduğumuza inanılabilir. Unutmayın, mutluluk dışarıdan değil, içeriden gelir.

5.Biçimsiz ol.

Çevrenizde mutlu bir insanı fark etmişseniz, yanılsamanın onları kontrol etmediğini görürsünüz. Onları herhangi bir yerde herhangi bir yere koyun; Akıllarında aynı sakinlik ve biçimsizlik olacak. Dolayısıyla, beşinci ve Shiva Karma'nın en temel yasalarından biri, su gibi biçimsiz olmaya çalışmaktadır.

6.Tüm Hislerini Kullan

Zihnimiz kalpten barış içinde olduğunda ve kendi kendini gerçekleştirme yolunda yürürken, tüm duyularımız doğru senkronizasyonda çalışmak üzere bir araya gelir. Bu durumu fiziksel formunuzda elde ettiğinizde, elde ettiğiniz his eşsizdir.

7. Aydınlanma uyanıyor.

Shiva karma yasaları ile aydınlanma elde edersiniz. Bir insan için en yüksek varoluş biçimi. Bu zihin durumunda, doğayı ve gerçeği doğru anlamanın yanı sıra kendi kendinizi aydınlatmayı başarırsınız.

Aydınlanma son durumdur ve bu yaşamda yalnızca ev hayatından ödün vermeden başarılabilir.

https://www.spiritueller.com
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AİLENİZİN KARMA TAŞIYICISI OLDUĞUNUZU GÖSTEREN 10 İŞARET Emka 0 3,101 29-07-2018, Saat: 23:57
Son Yorum: Emka
  2 Dakika Kuralı Hayatınızı Tamamen Değiştirecek Emka 0 1,400 07-06-2018, Saat: 19:26
Son Yorum: Emka
  Hayatınızı Değiştirecek 3 Dakikalık Uygulama Emka 0 858 05-06-2018, Saat: 15:13
Son Yorum: Emka
  555 Enerjinizi Koruyacak ve Hayatınızı İyileştirecek Güçlü Bir Ruhani Araçtır Magnetho 0 3,503 31-05-2018, Saat: 20:12
Son Yorum: Magnetho
  Hayatta Başarının 7 Ruhsal Yasası Emka 0 2,072 09-05-2018, Saat: 12:31
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi