Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hayattan İstediğiniz Her Şeyi Alabilmek İçin Bilmeniz Gereken 3 Şey


Hayattan İstediğiniz Her Şeyi Alabilmek İçin Bilmeniz Gereken 3 Şey konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Tüm insanlığın varlığını destekleyen ve hayatlarımızı yöneten bazı ilkeler, evrensel yasalar ve inkar edilemez temel gerçekler var. Gerçek şu ki; hayatın size getirdikleri tamamen sizin kontrolünüz altında değil. Ancak, sonuçları etkileyebilir ve bu yasalara uyumlu hareket ederek gelişimimize katkıda bulunabiliriz.

3-madde-evren-758x407.jpg

1. Evrenin Yönetim İlkelerini Tanıyın Ve Keşfedin
Doğal kanunları tanımak ve ardından bu kanunlarla akışı sağlamak için eylemlerinizi ayarlamak, size istenen sonuca ulaşmak için daha iyi bir şans verir. Bedenlerimiz, bir dizi ilke altında çalışan sistemlerdir. Egzersiz yapmazsanız, sağlıklı bir şekilde yemezseniz ve düzenli olarak doktora gitmezseniz; kaçınılmaz olarak kendinizi kötü bir sona doğru ilerletirsiniz. Yaşamın prensiplerini anlamak, belirli bir sonuca doğru eğimli eylemler seçmenize olanak tanır ve size kendinizi evrende doğru konumlandırarak başarıya ulaşma şansınızı arttırır.

2. Evrenin para birimini öğrenin
Yaşam dengeli bir değişim değildir ve girdi ve çıktılar nadiren orantılıdır. Herhangi bir yeni girişimin başında, girdi; çıktıyı aşar. Bu ilke hakkında anlaşılması gereken en önemli şey, girdi ve çıktı ilişkisinin hayatın her alanında kendini belirgin bir şekilde gösterdiğidir.

Aslında bunu evrenin gerçekleştirdiği bir açık arttırmaya benzetebiliriz. Tıpkı bir açık arttırmada, en yüksek ücreti ödeyenin ürünü alması gibi, hayatta da, hedefi uğrunda en çok çaba sarfeden kişiler hayaline kavuşur. Ancak evrenin para birimi “zaman”dır. Yani hedefiniz için zamanınınız büyük çoğunluğunu feda etmeyi göze alırsanız, kaçınılmaz bir biçimde onu elde edersiniz.

3. Neyi Elde Etmek İstediğinizle Alakalı İyi Düşünün
Bugünlerde insanların birçoğunun bir sürü hedefi var ancak hayattan gerçekten ne istediklerini tam olarak bilmemekteler. Hayattan ne beklediğinizi değil hayattan ne “istediğinizi” düşünmelisiniz.Bu işe bir sütun yapmakla başlayın

Sütuna şimdiki durumunuzu yazın ve sizi başarıya ulaştıracak yollarla ilgili beyin fırtınası yapın.  Birincisinden sonra ikinci bir sütun yapın. Bu sütuna sizi engelleyen her şeyi yazın. Tamamen dürüst olun. Yeteri kadar paranız ve zamanınız yoksa yazın. Hayatınızda duygusal olarak size engel olan birileri varsa yazın. Kendinize dürüst olun ve her şeyi yazın. Bu sayede hedeflerinize ulaşmada yolunuza çıkan taşları teker teker temizlemeniz mümkün olabilir.

Hatırlatma: istediğiniz her şeyi tek başınıza yapamazsınız. İlk adımı atmak için diğerlerinden destek almak her zaman akıllıca bir yoldur. Hayallerinize ulaşmak için gayret göstermeniz gereklidir evet ancak çoğu zaman yardım da gereklidir. Gerçekleşecek bir sürü hayalinizin olabileceği gibi gerçekleşmeyecek hayalleriniz de olacaktır. Bunları başarısızlık olarak değil, size doğru yolu gösterecek olan işaretler ve dersler olarak görün.

Kaynak: filoji.com/hayattan-istediginiz-her-seyi-alabilmek-icin-bilmeniz-gereken-3-sey/

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruh Dünyasıyla Etkileşim: Ruhlarla Konuşmak İçin 7 Adım Emka 0 4,756 24-11-2018, Saat: 00:42
Son Yorum: Emka
  Amaçlarınızı Belirlemek Ve Hayattan İstedikleriniz Elde Etmek Için 8 Yöntem Emka 0 3,254 14-11-2018, Saat: 16:58
Son Yorum: Emka
  Numerolojiye Göre Güneş Sayınızı ve Sizin İçin Ne İfade Ettiğini Keşfedin Emka 0 3,891 14-11-2018, Saat: 13:12
Son Yorum: Emka
  Birkaç Saniye İçin Elinizi Bu Pozisyonda Tutun, Sonuçlar İnanılmaz Derecede Şaşırtıcı Emka 0 8,484 12-11-2018, Saat: 22:50
Son Yorum: Emka
  Hayatınıza Bolluğun Akmasını İstiyorsanız Bu 12 Şeyi Yapmanız Gerekli Emka 0 3,489 09-11-2018, Saat: 22:09
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi