Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İLAHİ IŞIK - NASIL ÇAĞRILIR?


İLAHİ IŞIK - NASIL ÇAĞRILIR? konusu, Melek Enerjileri forumunda tartışılıyor.
#1
İlahi Işık'ın, titreşim enerjinizi yükseltebileceğiniz en güçlü ışık kaynağı olduğunu biliyorsunuz. Değişim için güçlü bir araç olmak, çağrılmanın pratik bir yoludur. Herkesin içinde bu ışık var. İçsel varlığınızı çağrıştırarak kendini açığa vurma meselesidir. Bu, İlahi'nin doğası hakkında daha derin bir anlayış elde etmenize yardımcı olur ve içinizdeki yüksek bilinç hakkında en üst seviyeye ulaşmanıza yardımcı olur.

İlahi Işık Nedir?

Çeşitli işlevlere sahip teknolojik bir dua gibidir. Sizi çevreleyen kötülüklerden ve çevredeki ortamınızda var olan olumsuzluktan korunma biçimidir. Ayrıca bilinç ve farkındalığınızı arttırarak içsel benliğinizi güçlendirmeye yardımcı olur.

Hayatınızda en önemli olan insanlar ve nesnelerle ilgili enerjinizi koruyan, iyileştiren ve güçlendiren bir mekanizma olarak hizmet eder.

Kendinizi koruduğunuz birçok fiziksel ve psikolojik konu katmanı tarafından örtülür. Onun saflığı melekler gibi, hayatınızda size yardımcı olma yeteneği ile bilinir.

sky-437690_1920.jpg

Işıkla Şifa

Günümüzde insanların kendilerini tehdit altında hissettiklerinde veya çevrelerindeki bazı negatif enerjilerin kendilerini ele geçirmesinden korktuklarında İlahi Işık çevresinde kendilerini sararlar.

Bununla birlikte, insanların, şifa yeteneğine sahip, büyük bir koruma kaynağıdır. Üzüntü ve depresyon anlarında, hayatınıza mutluluk getirecektir; eğer kırılırsanız, sizi onarır; hayatta yardıma ihtiyacınız varsa, size başarıya götürecek yolu gösterecektir.

Koruma

Fiziksel görselleştirme yoluyla çalıştırılabilecek çok etkili  bir koruma şeklidir.

Işığın elektromanyetik özelliklerinin canlıları etkilediği bilinmektedir. Vücudun doğaya ayarlı kalmasına yardımcı olur - ki bu İlahinin Kendi evidir.

Vücudun kendisinin ışık yaydığı bilinmektedir. Vücudun enerjisi, yansıdığı zaman, diğer insanların bedenlerinin emdiği ışık biçiminde yansıtılır. Bu şekilde bilinçli olarak farkında olmadan, ışığın enerji biçiminde aktarımı çevrede yaşanmaya devam eder.

İlahi Işığı Çağırmak

İlahi ışığı çağırmak için, oturabileceğiniz rahat ve huzurlu bir yer bulmanız gerekir. Sadece zihninizin huzur içinde hissedeceği bir yer bulun - herhangi bir rahatsızlık vermeden meditasyon yapabileceğiniz bir yer.

Gözlerinizi kapatın ve çok yavaş nefes almaya başlayın, zira aklınıza gelebilecek tüm düşünceleri aklınızdan çıkarın. Tüm odak ışık çağırma üzerinde olduğundan emin olun ve başka bir şey düşünmeyin. Zihninizin boş olduğundan ve ilahi ışığın çağrılmasına tam olarak odaklandığından emin olduğunuzda, yardımlarını ve rehberliklerini aramak için dua ederek Melekleri çağırın. Dua şu şekilde olabilir…

"Sevgili Melekler, Koruyucu Meleğim ve Başmeleklerim, ilahi ışığımı hayatım boyunca çağırdığım için rehberlik ve yardım istemenizi rica ediyorum.  Titreşim frekanslarımı yükseltmeme bedenimi, aklımı ve ruhumu ilahi ışıkla kutsamama yardım edin. Hayatımın her aşamasında bana yardım ettiğiniz için teşekkürler."

Şimdi, ışığınız bir kabarcık tarafından çevrilmiş gibi parlak bir ışıkla çevrelenmiş olduğunuzu düşündüğünüzde, odağınızı tekrar çağırma sürecine kaydırmanızın zamanı geldi.  Bu ışık, Kozmik ışık, Tanrı'nın ışığı veya İlahi ışık olarak da bilinen en saf ışık kaynağı olan kafanızın üstünde yoğunlaşmıştır.

Şifa

Bu ışığı kafanızın içinden, başınıza, kalbine ve vücudun geri kalan kısmına her organa doğru akmaya başladığınızı düşünün. Bu süreç yürürlüğe girdiği için, tüm bedeniniz, zihniniz ve ruhunuz enerjilendirilecek ve kendinizde bir miktar enerji hissedeceksiniz.

Bu zamanda, rahatlamanız, vücudunuzun, zihninizin ve ruhunuzun ışığı mümkün olan maksimum sınıra çekmesine izin vermeniz gerekir. Kalbinize en yüksek ışıkla odaklanmanız gerekir, çünkü maksimum ışığın girmesini sağlayarak maksimum iyileşmeye ihtiyaç duyarsınız.

Vücudun her bir bölümünün  ilahi ışığı almasını sağlamak için vücudunuzun her bir bölümüne sınırlı sürelerle odaklanın.

Vücudunuzun tüm parçaları ışık tarafından kutsanınca, kalbiniz genişliyormuş gibi hissedeceksiniz ve ışıklar daha da parlaklaşmaya başlayacak. Parlaklık, içsel varlığınız iyileştikçe ve bilinciniz yükselmeye başladıkça titreşim frekanslarınızı azaltır.

İşlemin Sona Ermesine izin Verin

Çağırma işlemi sona erdiğinde, yavaşça nefes almaya başlamanız gerekir. Vücudunuzun içindeki yüksek enerji seviyesi, rahatlamanızı gerektirir. Süreç tamamlandığında, enerjiyi daha iyi hissedeceksiniz.

Vücudunuzun içi daha önce içinde yaşadığınız tüm olumsuzluklardan arınmış hissedecek.

Güneş ışığı, büyük bir ilahi ışık kaynağıdır. Erişmek için tek yapmanız gereken güneş ışığının doğrudan vücudunuza düştüğü bir yerde durmak veya oturmaktır. Güneş ışığının size düştüğü ve temizlerken ve arındırırken vücudunuz tarafından emildiği için nefes almanız gerekir.

Melekler'in  yardıma ihtiyaç duyduğunuz her konuda yardımcı olmak için her zaman hazır olduğunu bilin. Dua edin ve istediğiniz yardımı alın.

www.spiritueller.com

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Koruyucu Meleğimizle İletişim Nasıl Kurabiliriz? Magnetho 0 4,512 14-09-2017, Saat: 15:20
Son Yorum: Magnetho

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi