Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İLİŞKİ SORUNLARI İÇİN MEDİTASYON ÇALIŞMASI


İLİŞKİ SORUNLARI İÇİN MEDİTASYON ÇALIŞMASI konusu, Bilinçaltı forumunda tartışılıyor.
#1
Sevgili Canlar,

Hayatınızda hangi yöne gideceğini bilemediğiniz bir sevgili adayı var mı?
Belki de hiç ilişkiye dönemedi.
Belki de ilişkiye döndü ama çok kısa sürdü.
Ya da harika giderken aniden ve habersizce kesiliverdi.
Sizi arayıp sormuyor ve ne olduğunu bilmiyorsunuz.
Kalbinizin acıdığını, ne kadar üzüldüğünüzü hatırlayın. Bir yandan öfke, öte yandan kabul edememek…
“Başka biri bunu bana yapsa, tekmeyi basar çeker giderim, ama bu kişiye hiçbir şey yapamıyorum” diyerek acı çekmek…
Hani, aniden duvarlar örülür ya… Birbirine ulaşamazsın. Telefonlar açılmaz, mesajlara cevap yazılmaz. Buluşma sözleri tutulmaz. İşte tam da bu zamanda uygulayabileceğiniz bir çalışma vermek istiyorum.
Bu uygulamam, son derece popüler hale geldi, çünkü bahsettiğim tıkanıklıklar yaygın şekilde yaşanıyor. Hatta sayıları artıyor.

PARALEL EVRENLER VE TÜM OLASILIKLAR

Biliyorsunuz. Geçmiş yaşamlarınızdan getirdiğiniz tüm borçlar, sözler, yeminler, olumsuz düşünceler, korkular, yargı ve önyargılar, ve en önemlisi edindiğiniz ego taktikleri, bu hayatınızda ayaklarınıza dolanır.

Eğer geçmiş yaşamlara inanmıyorsanız, öyleyse atalarınızın genlerinden getirmiş olduğunuz inanç kalıpları ve aile karmaları olabilir.

Ona da inanmıyorsanız, size kuantum diliyle anlatmalıyım. 26.000 yıllık zaman döngüleri vardır. Her 26.000 yılda bir, başlangıç noktasına döneriz. Nasıl ki ilkbahar, yaz, sonbahar, kış döner ve yeniden ilkbahar gelirse, aynı şekilde güneşin, başka güneşler ya da galaksiler etrafında dönüş süresine göre bir büyük döngü daha vardır.

Bu döngü içerisinde, ÖZ, yani içimize üflenen Nefes, belirli sayıda yaşamlar ve bedenler sunar. Bu bedenlere aslında aynı AN’DA gireriz. Ama bilincimiz sadece 1 tanesine hakim olur. Diğerleri de bizimle birlikte arınır ve temizlenir.

Yani tüm geçmiş şimdi ve gelecekteki yaşamlarımız aynı anda varlar ve hepsi de çeşitli paralel gerçeklikler, hayatlar sunuyor bize. Üstelik de şu anda problem yaşadığımız kişi her kimse, onunla ortak olan bazı hayatlar da mevcut olabilir.

indir.jpg

BU NEDEN ÖNEMLİ?

Çünkü siz, sevdiğiniz birisiyle problem yaşıyorsanız, bunu başka bir hayatta aynı kişiyle birlikte başka deneyimler yaşarken, ona karşı borçlanmış olabilir, ona kötülük yapmış olabilir, ve bu hayatınızda borç ödüyor bile olabilirsiniz.

Ya da hayatların birinde, bir başka ruh parçanız, büyü yaparak tüm sevenleri birbirinden ayırmış olabilir.
Elbette ki bilinçaltınız bu hikayeleri uyduruyor da olabilir.

Ama bu önemli değil ki…
Önemli olan, sizin bilinçaltınızdan kendinizi suçlu hissediyor olmanız ve cezalandırıyor olabileceğiniz.
Öyleyse, sevdiğiniz kişiyle her şeyi yaptığınız halde, hala hep aynı kısır döngünün içinde duruyorsanız, aşağıdaki çalışmayı basitçe yapabilirsiniz. Bu yazacağım çalışma, ne yazık ki kişiye özel olamıyor. Genel bir çalışma yaptırıyorum. Ama iptal etmeniz gereken ego davranış modellerini kişiye özel hazırlamak gerekir. Bu yüzden, döngünüzü çok iyi anlamalı ve ona göre çalışma yapmalısınız.
Bir sonraki yazımda, bu örnek çalışmayı sizlerle meditasyon bölümünde paylaşacağım.

MEDİTASYON ÇALIŞMASI (İLİŞKİ SORUNLARI İÇİN)
 
ÖRNEK ÇALIŞMA
Bu örnekte, genç kadın, kendisine yalan söyleyen, duygularını maskeleyen, uzaklaşmanın gerçek sebebini söylemeyen, iletişime kendisini bir anda kapatan erkekleri hayatına çekiyordu. Ön çalışmamızda, genç kadının egosunun cezalandırıcı, yargılayıcı, suçlayıcı, affetmeyen, kabul veremeyen tavırlar yaptığını fark ettik.
Bu durumda, çalışma şu şekilde olabilir

MİNİ MEDİTASYON

Gözlerini kapat. Burnundan derin bir nefes al.
Gevşe ve rahatla.
Olanca ağırlığını koltuğa bırak. Güvendesin.
Kendine şifalandırıcı bir hologram aç ve bu hologramın orta noktasına kendini yerleştir.
Karşına sevdiğin kişiyi getir ve onun yüzüne bak.
Önce kendi ÖZünü sonra da sevdiğinin ÖZünü çağır.

Ve de ki:
“Egodan egoya, insan kimliğimden insan kimliğime konuşmak istemiyorum.

Şu andan itibaren ÖZümden ÖZüne konuşuyorum. Allah Allah parçasına zarar vermez. Lütfen burada alacağımız kararları, ÖZün sana söylesin. Ve sen de herkesin en yüksek hayrıyla uygula. “
Sonra sana bu şekilde davranmış aynı döngüyü yaşatmış başka her kim vardıysa, onları da grup olarak çağır. Bu annen bile olabilir. Ve her birinin de ÖZlerini davet et.
Ve konuşmaya şöyle devam et. Sesli olarak.

“Ben artık beni benden ilgisini, iletişimi çeken, aniden beni yarı yolda bırakan, yalan söyleyen, arkamdan iş çeviren, gerçek duygu ve sebeplerini bana söylemeyen ve maske takan ilişkiler istemiyorum. Bu oyunlar benim oyunlarım değil. Bundan sonra oynamayacağım. Bu oyunlar, artık bana hizmet etmiyor.

Bu kısır döngüye beni hapseden tüm ceza verme, suçlama, yargılama, aşağılama, affetmeme, kabul vermeme gibi davranış modellerimi şu andan itibaren yapmayacağıma söz veriyorum. Sevgili Allah2ım, sen de bana yardımcı ol. Her yapmadığımda acı çekeceğimi biliyorum. Ama cesaretle yürüyeceğim. Elimden sen tut ve beni ışığına sen çıkar. Kolayca ve zahmetsizce, sevgiyle ve şefkatinle çıkart.
Beni bu döngüde tutan ve tüm zamanlardan, tüm hayatlardan, tüm boyutlardan ve tüm paralel olasılık ve gerçekliklerden gelen, hayallerimin de ötesinde doyum içinde yaşayabileceğim aşkıma engel olan her türlü kontratımı, inancımı, yargımı, sözlerimi, duvarlarımı, egolarımı, davranış modellerimi şimdi iptal ediyorum.

Sevgili Allah’ım, sevdiğim insanla beni bu alt ve yarım, eksik olan tüm paralel gerçekliklerden çıkart. Düzeltmeye götür. Senin hakikatine götür. Senin mükemmelliğinde yeniden yarat.
Bu oyunu oynamadığımız zaman hayallerimin de ötesinde aşkı yaşayabilmemiz için neler mümkünse bize getir. “
Bu kadar…

Sonda mor alev görüntüle. Bu tüm hologramı da kapsayacak genişlikte bir silindir olsun. Silinirin üst ucu Allah katına, alt ucu ise dünyanın merkezine bağlansın. Ve mor alevden tüm karmaların ve engellerin temizlemesini isteyin.
Eğer ekleyebiliyorsanız, harika bir kundalini çalışması ekleyin. Sadece göbeğinize kadar. Ve kundaliniden size niyetlerinizi getirmesini ve gerçekliğinize sokmasını isteyin.

Ve gözlerinizi açın.

Alıntı Seda Diker

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Düşündüğünüz Hayata Sahip Olmak İçin Adres: BİLİNÇALTI Archilles 0 1,319 17-04-2018, Saat: 23:52
Son Yorum: Archilles
  Bilinçaltının Derinliklerine İnmek İçin 5 Adım Magnetho 0 1,225 07-03-2018, Saat: 18:43
Son Yorum: Magnetho
  HERHANGİ BİR KORKUYU YENMEK İÇİN EN İYİ TAKTİK Mutlakguc 1 18,525 10-06-2016, Saat: 15:40
Son Yorum: Serpil Başak
  ÖZ SAYGI YARATMAK İÇİN OLUMLU CÜMLELER Emka 0 2,774 08-06-2016, Saat: 23:56
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi