Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İNANILMAZ KEHANET "ORTA DOĞU'DA SAVAŞ ÇIKACAK" VE...


İNANILMAZ KEHANET "ORTA DOĞU'DA SAVAŞ ÇIKACAK" VE... konusu, ENTERESAN BİLGİLER forumunda tartışılıyor.
#1
Dünyadaki değişimler ve oluşumlar şuan bilmediğimiz ya da farkında olmadığımız bir olay için zemin hazırlıyor olabilir. Geçmiş yıllarda yaşamış kahinler, günümüzde yaşanacak olayları tahmin edebildi mi?

Yakın tarihte meydana gelen bir çok tarihi olay öncesinde, geçmiş yıllarda yaşamış ve kahin olduklarına inanılan insanlar acaba günümüzde neler yaşanacağını nasıl tahmin etti? İşte dönemin kahinlerinden iddialı gelecek tahminleri

Alois Irlmaier Irlmaier, üçüncü dünya savaşı hakkında kehanetlerde bulunan sıradan bir alman vatandaşıydı. Fakat onu diğer kahinlerden ayıran en önemli özelliği üçüncü dünya savaşının orta doğu’da patlak vereceğini düşünmesiydi.

Hildegard von Bingen 11. yüzyılda yaşamış olan Hildegard Von Bingen kehanetlerinden çok, besteciliği ve şairliği ile bilinmektedir. Kehanetlerinden birinde Amerika Birleşik Devletleri’nin yıkılacağını öne sürmüştür.

Bu yıkımında doğal afetler tarafından olacağını, depremlerin, fırtınaların ve medcezirin yol açtığı dev dalgaların birbiri ardına sıralanarak bu ülkenin ortadan kalkacağını belirtmiştir. ABD ile ilgili yaptığı müthiş kehanet haricinde, dünya barışı ile ilgili de tahminlerde bulunmuştur. Hildegard von Bingen’e göre Fransız tahtı tekrar kurulup, Fransa dünyaya hakim olduğu zaman, dünya barışı sağlanacaktı.

1324_pt1_1.jpg

Baba Vanga 1911 ve 1996 yıllarında yaşamış olan Baba Vanga şifalı otlar satan ve mistik güçlere sahip olduğuna inanılan görme engelli roman bir kadındır. Vanga, halk arasında mistik güçlere sahip olduğu duyulduktan sonra ciddi derecede ün kazandı.

Baba Vanga bir kehanetinde, yeryüzünde 4599 erkeğin ölümsüzlüğe ulaşacağını ve 100 yıl sonra, yüzlerce nüfuslu diğer gezenlerde yaşayan yabancılar ile biraraya geleceğimizi ve hep birlikte asimile olmuş bir biçimde yaşayacağımızı belirtmiştir.

4509 tane insanın Allah ile doğrudan iletişim haline geçmeye çalışacağını ve sonucunda başarılı olacağını düşünen Baba Vanga, 2010’lu yıllara gelirsek, 2023 yılında dünyanın yörüngesinde bir değişiklik olacağını öngördü. En ilginç kehaneti ise, üçüncü dünya savaşının 2010 yılında başlayacağı ile ilgili olandır. Vanga’nın takipçileri, açıkça belli olmasa da bu durumun gerçekleştiği görüşündeler.

Mitar Tarabich Mitar Tarabich Sırbistan’da 1829 – 1899 yıllarında yaşamış az bilinen bir kahindir fakat Sırbistan’ın 19.yy’daki politik olayları ile ilgili bir çok öngörüsü doğru çıkmıştır ve ikinci dünya savaşını tahmin etmiştir. Kehanetlerinden bazıları ise şöyledir:

Kendi topraklarımızdan gittiğimiz zaman kuzeye yöneleceğiz.Ve aptalca davranışımızı idrak ederek dönüşüm geçireceğiz.O zaman aramızdan,”adil olmayanı” atayacağız.

Tüm dünya,garip bir hastalıkla boğuşacak ve kimse ona tedavi bulamayacak.(AİDS) Herkes,ben biliyorum,çok akıllıyım,bilim adamıyım der ama kimse bir şey bilmez..İnsanlar düşünüp duracaklar ama doğru sonuca ulaşmaları olanaksızdır.Çare:Tanrı’nın yardımıyla,etrafımızda ve içimizdedir..

“İnsanlar,temiz havadan,tanrısal tazelik ve güzellikten haz etmeyecekler ve sadece kariyerlerini büyütme peşinde koşacaklar.Kimse,bunları yapmaları için zorlamıyor;onlar gönüllüdür..”

“Adamlar,bir kutucuk icad edecekler.İçinde görüntülerle ilgili tertibatlar bulunacak(televizyon).Ama aletler,artık hayatta olmayan benimle irtibata geçemez..Halbuki görüntü cihazları,o hayata saç tellerinin birbirine yakınlığı kadar yakın olacaklar.. İnsan bu görüntü cihazları sayesinde dünyada olan biten her olayı izleyebilecek.”

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evde Defne Yaprağı Yakmanın İnanılmaz Faydaları Emka 0 10,498 09-06-2018, Saat: 11:02
Son Yorum: Emka
  Üçüncü Göz Öpücüğü : Alındaki Öpücüğün İnanılmaz Gücü EvrimBilge 0 10,915 17-03-2018, Saat: 16:54
Son Yorum: EvrimBilge
  TÜRKLERDE KEHANET EvrimBilge 0 1,773 01-09-2017, Saat: 02:05
Son Yorum: EvrimBilge
  Cehennemde bir süre kalıp sonra gerçekten çıkacak mıyız? Magnetho 0 2,710 27-07-2017, Saat: 17:11
Son Yorum: Magnetho

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi