Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

KARMİK İLİŞKİ - RUH EŞİ İLİŞKİSİ İLE AYNI MI?


KARMİK İLİŞKİ - RUH EŞİ İLİŞKİSİ İLE AYNI MI? konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Karmik İlişki Nedir?

Adından da anlaşılacağı gibi karmik ilişi, karma ile bir bağlantıya sahiptir. Geçmiş yaşamınızda yaptığınız her şeyin olumlu bir etkisi olmayabilir. Karmik borçlar, tutamadığınız sözler vermek veya bir şekilde bir kişiye zarar vermek gibi eylemler olabilir.

Eğer diğer kişiyi herhangi bir dezavantaja yönlendiren olumsuz bir şey yaptıysanız, o zaman karmik bir borç yaratmış olursunuz. Bu karmik borcu ödemek için onlarla bir ilişki içinde olursunuz.

karmik.jpg

Bu ilişkiler daima kötü müdür?

Kötü olup olmadığını bilmek için, borç ödenince ilişkinin sona ereceğini bilmeniz gerekir. Böylece, partnerinize duygusal ve fiziksel olarak bağlanırsanız, devam etmeniz sizin için zor olacaktır. Fakat, sadece zaman geçirmek için bir ilişkideyseniz, o zaman karmik bir ilişkiyi sonlandırmak daha kolay olacaktır.

Karmik ve ruh eş ilişkileri arasında ayrım yapmak kolay değildir. İlişkinizde fiziksel ve duygusal olarak kendinizi durgun hissediyorsanız, karmik bir ilişki içinde olduğunuzun bir işaretidir. Ancak, istediğiniz gibi mutlu ve huzurlu hissederseniz ilişkinizin için çok çaba harcarsanız, ilişkinizin bir ruh eş ilişkisi olduğunu göreceksiniz.

Karmik Bağlantı

Bir karmik veya ruh eşi ilişkisindede olup olmadığınızı öğrenmenin en iyi yolu her gün meydana gelen küçük şeyleri fark etmektir.

Eşiniz sizden uzaklaşıyor mu, yoksa herhangi bir şekilde size zarar veriyor mu? Aldatılıyor musunuz? Ya da partneriniz hemen hemen her zaman sizin için müsait değil ve size pek fazla zaman ayırmaz. Bunlardan herhangi biri devam eden ilişkinizde varsa, o zaman karmik bağlantı ilişkisi içinde olduğunuz muhtemeldir. Bu bağlantının nedeni yerine getirildiğinde, ilişkiden özgür olacaksınız.

Herhangi bir zamanda, devam eden ilişkinizle ilgili yardım veya rehberliğe ihtiyacınız olursa melekleriniz size her zaman yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken, iyi niyetle ve iyi bir kalple dua etmektir.

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İkiz Alev Arasındaki Karma - Karmik Borcunuzu Dengeleyin Emka 0 673 23-11-2018, Saat: 15:26
Son Yorum: Emka
  Doğum Tarihinize Göre Karmik Göreviniz Emka 0 4,945 18-11-2018, Saat: 20:15
Son Yorum: Emka
  Karmik İlişki İyileştirmesi,Çözümlenmesi ve Sonlandırılması Emka 0 586 10-11-2018, Saat: 17:11
Son Yorum: Emka
  Karmik İlişki Belirtileri ve Karmik İlişkiyi İyileştirme Emka 0 798 04-11-2018, Saat: 01:02
Son Yorum: Emka
  RENKLERİN ÖNEMİ… RENKLERİN DUYGUYULARLA İLİŞKİSİ NEDİR? Archilles 0 1,061 22-10-2017, Saat: 20:47
Son Yorum: Archilles

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi