Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Karmik İlişkiler Nedir Ve Sonsuza Kadar Olabilir Mi?


Karmik İlişkiler Nedir Ve Sonsuza Kadar Olabilir Mi? konusu, KİŞİSEL GELİŞİM forumunda tartışılıyor.
#1
Dünyadaki her yaşam için, ruh grubumuzun birkaç üyesiyle birlikte enkarne olduk. Bu ruhlar, yaşamımızın farklı aşamalarında önemli dersleri öğrenmemize yardımcı olurlar. Bir bakıma, yaşam birliğimizle nihai birlikteliğimiz için hazırlanmamıza yardımcı oluyorlar.

Bu ilişkiler Karmik ilişkiler olarak adlandırılır ve genellikle oldukça geçicidir. Ancak, insanların bu ilişkilerin doğada daha kalıcı olabileceğini dile getirmeleri de çok yaygındır.

Mümkün olup olmadığını bilmeden önce, bu ilişkileri biraz  daha iyi anlayalım.

Karmik ilişkilerin kalıpları

Ruh grubunuzdaki insanlarla  Karmik bir ilişki kurduğunuz için, çekim ve tutku deneyimleyebileceğiniz şeylerden farklıdır. Böyle bir bağlantının yoğunluğu ile boğulmuş olmak kolaydır ve insanlar bu ilişkilere tamamen dahil olurlar.

İlk aşamalarda hem duygusal hem de fiziksel olarak tutku ve çekicilik vardır. Ancak zamanla, böyle bir ilişkiye dahil olan insanlar, çok fazla anlaşmazlık yaşar ve kavga ederler.

Bu kavgalar, karmik ilişkinizin, kendiniz ve eşiniz hakkında öğrenmeniz gereken dersi öğretmenin bir yoludur. Her kavgada, aklınız ve ruhunuz biraz daha evrimleşecek ve en sonunda hayat partnerinizle birleşmeye hazır olacaksınız.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...190d7d.jpg

Karmik İlişkiyi Kötüye Kullanma

Bazen Karmik bir ilişkideki bu kavga ve çatışmalar çok fazla olur. Onların ana işlevi size meydan okumak ve büyümenize yardımcı olmak olsa da, bazen kötüye çevrilebilir. 

Karmik ilişkinizin kötüye gittiğini düşünüyorsanız, derhal sonlandırın. Artık onunla birlikte ilerlemenin hiçbir anlamı yok çünkü size herhangi bir şey öğretebildiği noktanın ötesine geçti. Ancak, endişelenmenize gerek yok. Her Karmik ilişki bu şekilde sona ermez. Dostane sonlar  da var.

Şifa ve Büyüme

Daha önce de belirtildiği gibi, bir Karmik ilişkinin ana amacı sizin ruhsal gelişiminizdir. Ayrıca ruhunuzun eski yaralarını iyileştirmeyi de içerir. Ama Karmik bir ilişkide olup olmadığını nasıl bileceksiniz? İşte işaretleri

Ya partnerinizle tamamen yükseklere çekiliyorsunuz ya da kesinlikle aşağılara doğru çekiliyorsunuz. Günlük deneyimleriniz ya yüksek ya da en alçak seviyelerdesiniz.

Paranoya, kıskançlık ve saplantı gibi temel duyguları oldukça sık yaşarsınız.

Birlikte veya arada olsanız da her zaman aynı modeli takip edersiniz.

Beraberken, sadece birbiriniz için zamanınız var. İlişkiniz yoğun kişiseldir.

Karmik bir ilişkide olduğunun farkına varmak, genellikle sizin neye ihtiyaç duyduğunuzu öğrendiğiniz ve artık harekete geçmeye hazır olduğunuz anlamına gelir. Böylece iyileşmeye başlar. Karmik bir ilişkiyi hemen takip eden bu dönemde, sadece kendinize ve öğrendiğiniz derslere odaklanmalısınız. Meditasyonun çok yardımcı olduğu görülmüştür.

Karmik İlişkiler uzun vadeli olabilir mi?

Eğer iki ortak, eski kusurları için birbirlerini affedebilirlerse teorik olarak mümkündür. Ancak çoğu durumda öğrendikleri derslerle devam etmeyi tercih ettikleri görülmektedir.

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üzerinizdeki Ağırlığın Sebebi Evinizdeki Negatif Enerji Olabilir! Emka 1 1,200 26-04-2018, Saat: 02:52
Son Yorum: kebuter
  NE KADAR ÖZGÜRSÜNÜZ? Archilles 0 786 27-03-2017, Saat: 18:46
Son Yorum: Archilles

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi