Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kediler Sizi Evinizdeki Negatif Enerjilerden ve Olumsuz Ruhlardan Korurlar


Kediler Sizi Evinizdeki Negatif Enerjilerden ve Olumsuz Ruhlardan Korurlar konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Kediler Dünyadaki En Büyülü Hayvanlardan Biridir.

Kedinin aurası o kadar büyüktür ki, yalnızca bireyi değil, aynı zamanda bağlı olduğu ailesini, evini ve bölgesini de içerir.

Bu nedenle, bir kedi bacaklarınıza sürtündüğü zaman, yalnızca sizden yiyecek almayı denemekle kalmayıp, aynı zamanda kedi kendi büyüsünü seninle, onun astral gücüyle paylaştığı anlamına da gelmektedir. Kediyi  uzağa iten, “beni yalnız bırak, çık” diyen kişi, kedinin ona vermeye çalıştığı pozitif enerjiyi bloke etmektedir. Bir dahaki sefere, kedi astral güç alanını sizinle paylaşmayarak, hatta senin bir kısım gücünü bile alabilir.

Kediler sadece evine giren kötü ruhlardan korunmaz, aynı zamanda kedinin eve gelmesinden önce orada bulunan negatif enerjilerden de korur. Bu özellikle, daha önce diğer insanlara ait bir eve veya kötü şeylerin yaşandığı bir eve taşındığınız da faydalıdır.

KAPAK.jpg

Kötü Ruhlar Bir Hayalet!

Bir kedi evdeki bir ruhu sezdiğinde, ilk yaptığı şey niyetlerini anlamak için onu takip etmektir. Bu astral varlığın kendi topraklarını tehdit etmediğinden emin olmak için, kedinin enerji alanlarındaki yer değiştirmesi yoluyla onu kovmak için her türlü girişimi mümkün kılar. Bu işe yaramazsa, kedi enerji alanındaki varlığı yakalar ve onu evin dışına çıkarır. Bu nedenle, bazı geleneklerde, kötü ruhun bir kedi üzerinde sürdüğü veya uçtuğuna dair motifler vardır.

Bu nedenle, kedinize çok dikkat edin ve evin içinde belirli bir noktaya dönüp dönmediğini, gergin duruşu koruduğunu ve açıkça bir şeye bakıp bakmadığını fark edin. Böyle bir davranış, kötü bir varlığın işareti olabilir. Hayvanınızın herhangi bir kötü ruhdan kurtulmasına yardımcı olmak için, bir yerdeki duaları okuyun ya da temizlik ritüeli yapın. Herhangi bir dua ya da ritüel bilmiyorsanız, sadece Beyaz Adaçayı yakabilirsiniz - bu, negatif ya da eski enerjiyi yok etmek  için güçlü bir yoldur.

Kedinin astral alanı o kadar güçlüdür ki, herhangi bir olumsuz varlığı kolayca kovalayabilir. Bu nedenle, ruhlarla iletişim kuran insanlar, bir seansın gerçekleştiği odada kedilere izin vermez.Çünkü kediler Astral varlıkları korkutur. Bununla birlikte, bazı durumlarda sihirli ritüeller sırasında kedilerin varlığı  bu tip varlıklarla iletişim için teşvik edicidir.

Kedi ve Ev

Kedilerin varlığı da sizi herhangi bir kötü göz ve küfürden koruyacaktır. Sizi bir nazardan korumak için, ya da saf olmayan düşüncelerden şüphelendiğiniz bir kişiyle yaptığınız bir görüşme sırasında, ellerinizi kedinin üzerinde tutmanız gerekir, sol elinizle boynunu okşayarak ve sağ elinizle de kuyruğunu okşayın.Bu durumda, kediyle tam temas halinde olacaksınız. Enerji alanlarınız güçlü saldırılardan bile güvende olmanızı sağlayacak tek bir güç alanında bir araya gelecek.

Kediler kozmik enerjinin kanalları olduğu için, evin bütününde refahı artıracak pozitif enerjiyi getirebilirler. Kediler, jeo-patojenik bölgelerde olduğu gibi, enerjinin güçlü olduğu yerlerde olmaktan hoşlanırlar. Genellikle bu yerleri seçerler çünkü güçlü bir negatif enerji akışı veya yeraltı suyu vardır.

Kedi Şifa!

Kedilerin büyülü güçlerinin büyük bir faydasıda şifa vermektir. Herhangi bir cins ve renkteki kediler tedavi etme kabiliyetine sahiptir ve kendi yara izlerini bırakarak sahiplerini tedavi edebilirler. Bir kedinin yardımıyla en kolay tedavi yöntemlerinden biri - basit bir okşayarak, insanları zihinsel ve duygusal stresden kurtarır. İyileştirme kedileri de vizyonu geliştirmek için kullanılır. Bu amaçla, bazı şifacılar kuyruğu beyaz kediyi evcil hayvanlara tavsiye ederler.

Hangi kediye ihtiyacınız var ?

Kedilerin büyülü özelliklerini kullanacak olan insanlar, bir kedinin nasıl seçileceğini bilmelidir. Bazı durumlarda siyah bir kediye ve diğerlerinde kırmızı saçlı bir kediye ihtiyacınız vardır. Sihirli bir prosedür için bir kedi seçerken, renklerini göz önünde bulundurmak çok önemlidir.

Siyah: büyücülük, gizli güçler, koruma, derin sihir! Bütün batıl inançlara rağmen, bu renkteki kediler olumsuz enerjiyi alır, hane halkı sıkıntılarından kurtulur, akıl ve bilgelik verir!

Kırmızı kediler : klasik cadılar, erkek gücü, güneşin gücü, Yang enerjisi. Kedi cinsiyetinden bağımsız olarak, bu rengin temsilcileri servet, bolluk ve berekettir.

Gri, dumanlı gri: Bu rengin kedileri sevgi, mutluluk, iyi şans, duygusal istikrar ve şehvetli huzur getirir!

Beyaz:  ay büyüsü yaratırlar, iyileştirici güçlere sahiptirler! İnsanlara güzellik ve hayranlık duygusu verir, stresi azaltır, şifa verir ve enerjiyi yeniden şarj eder! 

(Siyam), Kraliyet rengi! :Kıskançlıkları renklerinin saflığıyla koruyorlar. Bu rengin Kedileri şöhret ve başarı, uzun ömür ve pozitif enerji verir

Üç Renkli:  Klasik üç renk kombinasyonu beyaz renk çeşitleri , kırmızı ,koyu siyah Bu renk üçlü tanrıça ile ilişkilidir.  Bu renk kediler aileyi negatif enerjiden korur,mutluluk ve refah getirir

İki ton (siyah-beyaz, turuncu-beyaz, gri-beyaz): Efsaneye göre, iki renkli kediler en iyi dosttur. Bilgelik, anlayış ve sağduyu enerjisine size verir.

Altın, altın kahverengi : Bilgelil,saflık ve dürüstlüğü temsil eder. Evdeki iç huzuru sağlar.

Tekir (Çizgili):Evinize iyi şans, ışık,  neşe ve hatta en kritik durumlarda bile evinizi enerjileriyle eğlenceli hale getiriler.
https://www.Spiritueller.com
Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bilinçaltınızın Sizi Engellediği Kök Düşünceler Emka 0 4,857 25-11-2018, Saat: 13:31
Son Yorum: Emka
  Hayatınızdan Negatif Enerjiyi Kaldırmanın 7 Kolay Yolu Emka 0 4,532 20-11-2018, Saat: 15:18
Son Yorum: Emka
  Ruh Rehberlerinizin Sizi İzlediği Ve Doğru Yolda Kalmanıza Yardımcı Olduğu 8 İşaret Emka 0 4,326 16-09-2018, Saat: 17:20
Son Yorum: Emka
  Size Bağlı Negatif Bir Ruh Veya Varlık Var Mı? Emka 0 4,483 15-09-2018, Saat: 16:31
Son Yorum: Emka
  Koruyucu Meleklerin Sizi İzlediği ve Kötülüklerden Koruduğunu Gösteren 9 İşaret Emka 0 11,579 13-08-2018, Saat: 14:50
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi