Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

( KİŞİLİK TESTİ ) TIRNAĞIN KİŞİLİĞİNİ ELE VERİYOR


( KİŞİLİK TESTİ ) TIRNAĞIN KİŞİLİĞİNİ ELE VERİYOR konusu, SPİRİTÜEL TESTLER forumunda tartışılıyor.
#1
Yüzyıllar boyunca insanlar, fiziksel özelliklerine bakarak kişilikler hususunda ciddi tespitlerde bulunmuşlardır. Onlardan birisi de “El Tırnak Şekilleri”dir. Şimdi “sağ elinizin şehadet parmağınızın Tırnak yapısını, resimdeki figürlerle karşılaştınız.”

img_3306-1.jpg

1. dikey uzun tırnak: Hakiki bir romantik olmamalısın. Ama güzel hayaller kurabilir, hakikatlerle boğuşuyor olabilirsin. Küçük şeylerden mutlu olabilmek içinde hazırsın. En ufak haber seni sevindirebiliyor. Mükemmelliyetçiliği seviyorsun, toplum içinde Olmayı seviyor un. Kalabalıklardan hoşlanıyorsun.

2. Yayvan Tırnak (yana doğru açılan) Keskinsiniz, derin düşünürsünüz. Çabuk sinirleniyor olmalısınız. Lakin “saman Alevi bir asabiyete sahip”siniz. Insanlarda Dürüstlük ve doğruluk Arıyor olmalısınız. Hakedeni teşekkür ve takdir etmekte Cömert olmalısın. Ayrıca açık sözlüsün, insanlara duymak istediklerini de söyleyebilecek fıtratta olmalısın.

3 ve 4. “yuvarlak yumurta” tırnak.. Sonsuz mutlu birisin. Pasif ve gevşek biri olmalısın. Güzel sanatlarla, el işi ve oyunla mutlu olmalısın. Özel ve mutlu olacağın şeyleri yapmaktan mutlu oluyorsun. Çocuk ruhlu olmak keyif veriyor. Çok Kalabalıklar içinde de olmak seni hoşnut etmiyor olabilir. Insanlar sizi üzebilir veya suistimal edebilir, buna fırsat vermeyin, muhakkak Yanınızda sizin iyi niyetli ve samimi olduğuna inandığınız dostlarınız olsun….

5. kare tırnak. Sen cesur birisin. Sen doğuştan lidersin. Insanlara karşı dik durabilirsiniz. Tutuklu olmalısınız. Önemli olan etrafındaki insanların Neşeli, latifeli, iyi huylu, dik Başlı olmaması gerekiyor. Yoksa onları kaybedebilir, ezmek için çabalarsınız, yaparsınız da… Ama halatı yaşanabilir şeklede sokabilecek fıtratınız olduğu da Gözardı edilmemelidir.

6. ve 7. Üçgen tırnak… Aklınla hareket eden bir fıtrata sahipsin, mükemmel ve Mükemmelliyetçiliği talep edersin. Yenilikçi ve parlak fikirlisin. Sık sık yeni fikirler üretebilirsin. Karşılaştığınız insanları fikirlerinizde etkileme fıtratınızda bahşedilmiştir.

8. Badem tırnak. Sen, dürüst, samimi ve sadık değilsin, kibar ama ihtiyaç duyduğunda insanları hatırlıyor olabilirsin. Insanların zamanını çalmaktan hoşlanıyor olmalısın. Fakat iyilik tarafını tuttuğu zaman dünyanın en Cömert ve en iyi insanı olabilirsin. Unutma ki dünyada cahil ve kötü insan yoktur kazanılmamış insan vardır.

9. Kılıç tırnak: Hayatınızda, genellikle kılıç ucu kadar keskin ve iddialı bir fıtrata sahib olmalısın. Çok çalışırsın hedef koyar ve hedeflerine ulaşmak için gayretlisin. Hedefine ulaşmak için herseyi mübah sayacağın zamanlarda olabilir. Konfora para harcamaya, aileni lüks yaşatmayı önemli sayıyorsun. Hırs maksimum.Keskin sirke olmamak lazım, küpüre zarar verebilirsin.

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yumruğunuz Kişiliğiniz İle İlgili Bu İpuçlarını Veriyor EvrimBilge 0 6,315 24-10-2017, Saat: 17:51
Son Yorum: EvrimBilge
  RESİMDE GÖRDÜĞÜN İLK ŞEY SANA GELECEĞİN HAKKINDA BİLGİLER VERİYOR. Archilles 0 10,623 23-10-2017, Saat: 13:39
Son Yorum: Archilles
  Bir Sembol Seçin: Karakterinizi Şaşırtıcı Bir Biçimde Ortaya Döken ‘6 Sembol Testi’ Archilles 0 4,944 23-10-2017, Saat: 00:04
Son Yorum: Archilles
  Bilinçaltı Testi: Bu Listede Size En Güvenilir Gözüken Kişi Kim? Archilles 0 5,199 22-10-2017, Saat: 19:49
Son Yorum: Archilles
  NASIL BİR KİŞİLİĞE SAHİPSİNİZ (KİŞİLİK TESTİ) EvrimBilge 0 3,915 17-10-2017, Saat: 17:40
Son Yorum: EvrimBilge

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi