Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kötü Karmadan Kendinizi Kurtaracak 7 Yol


Kötü Karmadan Kendinizi Kurtaracak 7 Yol konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Görülmemiş bir varlığın sanki yaşamda başarılı olmanızı engellediğini, mutluluğunuzdaki her girişimi sabote etiğini hissettiyseniz, o zaman ne kadar korkunç kötü karma olabildiğini bilirsiniz. Mükemmel değiliz ve bu nedenle, kötü karmayı tamamen önlemek için hiçbir yol yoktur. Bununla birlikte, herhangi bir anda karşılaştığınız karmanın güçlerine sahip olduğunuzu belirtmek önemlidir.

Karma teorisi, bu hayatta aldığınız her türlü eylemin, sonunda ya ödüllendirileceğinizi ya da cezalandırılacağınızı belirtir. Bu nedenle, eğer bir iyilik hayatı yaşıyorsanız, bu dünyaya getirdiğiniz pozitiflik için ödüllendirildikçe daha da başarılı olucaksınız. Bununla birlikte, daha karanlık tarafınızı kucaklamayı tercih ederseniz, çevremizdekiler için acı verici kararlar vermeyi tercih ederseniz kendinizi hazırlayın.

Eğer şu anda kötü karmanın hayatınızdaki etkilerini yaşıyorsanız, muhtemelen bir çözüm arayışındasınız demektir. Yaptığınız hataları geri alamazken, enerjinizi ve bununla birlikte ilerlemeyi deneyimleyeceğiniz karmayı değiştirmek için adımlar atabilirsiniz.DERRTY.jpg


Kendinizi Kötü Karmadan Kurtarabilieceğiniz 7 Yol

1-Her Zaman Sabırlı Olun

Bir an için etrafınıza bakın. Herkesin bir anda istediği her şeyi almayı beklediği “anlık bir tatmin” toplumu haline geldik. Bu tutum sizi başarısızlığa götürebilir, çünkü dikkat etmeniz gereken şey, almayı umduğunuz şeylere ve bunu nasıl elde etmeyi planladığınıza göre değişir. Bu, sizi burada ve şimdiyi göz ardı ederek, yaşamınızdaki insanları kabul etmek için götürür. Bu hatayı yapmayın. Bunun yerine, bir adım geri atın, hediyenizin tadını çıkarın ve ne olacağı konusunda sabırlı olun.

2 - Zehirli Bağlantılara Elveda Deyin

Karmanınız sadece kendi enerjinizden değil, aynı zamanda hayatınızda eğlenmeyi seçtiğiniz insanlardan da etkilenir. Bu nedenle, eğer hayatınızda bir kimsenin çok olumsuz ya da zehirli olmasına izin verecekseniz, pozitif bir insan olsanız bile, size kötü karmaları getirebileceklerini bilmeniz gerekir. Bu duruma bir adım geri atın ve hayatınızdaki ilişkilere dikkatle bakın. Eğer toksik bir birey ile ilgileniyorsanız bağları kesmek ve kendinizi serbest bırakmanın zamanıdır.

3 - Sevgi ve Mutluluk Yaymak

Birinin deneyimleyeceği karmayı belirlemenin en iyi yolu, dünyaya verdiğimiz enerjiye bakmaktır. Başkalarına olumsuzluk ve acı getirirsek, bu kaçınılmaz olarak kötü karma getirecek. Bu arada, bu karmayı barış, sevgi ve şefkat getirmeye odaklanarak değiştirebiliriz. Bu Çekim " yasasını temelidir.

4 - Pozitif Olun

Zihniniz, hayatınızın kontrol paneli olup, herhangi bir durumda nasıl davranacağınızı veya tepki vereceğinizi belirleme gücünü kullanır. Bu nedenle, eğlendirmeyi seçtiğiniz düşüncelerin hayatınız üzerinde derin bir etkisi olabilir. Olumsuz düşüncelere izin verirseniz, kendinize olumsuz bir kehanet hazırlarsınız. Ancak, bu düşünceyi değiştirmeye istekli olursanız, yaşamınızda daha akıllı ve olumlu seçimler yapmak için kendinizi ayarlayabilirsiniz. Bu seçimler sonunda karmanızı etkileyecektir.

5.Haksızlığa Uğrattığınız Kişilerden Özür Dileyin

Asla gerçek bir özürün gücünü küçümsemeyin. Basitçe söylediğiniz bir şey değil, çünkü "yapılabilecek doğru şey" gibi hissediyorsunuz, ama kalpten gelen bir şey. Karma, boş kelimeler ve anlamsız jestlerle aldanmaz. Kalbinizin derinliklerine bakmalı ve yaptiginiz hatayı hatirladiginiz sekilde gerçek bir vicdan azabı duymalısınız. Ancak o zaman kendinizi, hayatınıza getirdiği kötü karmadan kurtarırsınız.

6.İyilik Yapın

Daha önce belirttiğimiz gibi, karmanız dünyaya ne koyduğunuzdan ve başkaları için ne yaptığınızdan etkilenecektir. Bu nedenle, rastlantısal bir iyilik eylemi, karmalarınızı değiştirmek açısından nihai eylem gibidir. Sadece pozitif enerjiyi yaymakla kalmıyor aynı zamanda bir başkasına mutluluk getirmek için kendi kaynaklarınızı (zaman, enerji, para) kullanıyorsunuz. . Bununla birlikte, kendinize iyi bakın, bunu iyi nedenlerden dolayı yaptığınızdan emin olun sadece karmayı manipüle etmek için değil.

7-Her Zaman Öğrenmeye Devam Edin


Hayatta yaşadığımız her şey bir öğrenme fırsatı. Karmanınız nadiren rastgele ve tek bir olay ile hayatınıza gelir. Bunun yerine, bu seçimlerin başkalarına nasıl acı getireceğine bakılmaksızın birçok yanlış seçimin ve devam eden hataların ürünüdür. Her anı başka bir yaşam dersi öğrenme fırsatı olarak görüyorsanız, bu deneyimlerden büyüyebilir ve evrim geçirebilirsiniz. Bu, aynı hatayı iki kez yapmaktan kaçınmanıza yardımcı olacak, ilk defa öğrendiğiniz gibi, enerjinizi çevrelemenizi sağlayacaktır. Bunu yapmak, kötü karmayı hayatınızda iyi karmaya dönüştürmek için doğru pozisyona getirir.

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tamamen Kendinizi İyileştirmenize Yardımcı Olacak 4 Güç Tekniği Emka 0 1,884 12-06-2018, Saat: 17:20
Son Yorum: Emka
  Kötü Bir Enerji Tarafından Rahatsız Ediliyor Olabilirsiniz! Aura Enerjinizi Temizleme Archilles 0 4,521 17-05-2018, Saat: 21:04
Son Yorum: Archilles
  Kendinizi Zehirli Kişilerden Kurtarmak Emka 0 1,738 16-11-2017, Saat: 15:27
Son Yorum: Emka
  Kötü Bir Enerji Tarafından Rahatsız Edildiğinizi mi Düşünüyorsunuz? Emka 0 2,989 15-11-2017, Saat: 15:26
Son Yorum: Emka
  “Beynim Neden Susmuyor?” Diyen Düşünürlerin Hayatını Kurtaracak Teknik: "Mindfulness" Archilles 0 5,810 26-09-2017, Saat: 14:15
Son Yorum: Archilles

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi