Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MELEK İLETİŞİMİ - MELEKLER BİZİMLE HANGİ YOLLARLA İLETİŞİM KURUYOR


MELEK İLETİŞİMİ - MELEKLER BİZİMLE HANGİ YOLLARLA İLETİŞİM KURUYOR konusu, Melek Enerjileri forumunda tartışılıyor.
#1
Bir meleğin sizinle iletişim kurmaya çalıştığını çoğu zaman bilmek zor olabilir. Bir işaretin hayal gücünüz olduğunda veya daha yüksek bir varlık tarafından gönderildiğinde nasıl anlayabilirsiniz? Meleklerin bizimle iletişim kurabilecekleri pek çok farklı yolu olduğu için, hakikati hayal gücünden ayırmak zordur. Bu yazıda, 5 ana işareti ele alarak, melek iletişiminin işaretlerini ararken farkı anlamanıza yardımcı olmak için çaba sarf ediyoruz. Ayrıca melekler ile nasıl iletişim kuracağınıza ve meleklerin bizimle nasıl iletişim kurduğuna da bakacağız.

fantasy-3311091_1920.jpg

Melek İletişiminin İşaretleri

Aslında işaretlerin yorumlanması oldukça zordur. Bazı işaret örneklerine bakacak olursak yerde bir kuruş ya da beyaz bir tüy bulmak olabilir. Tüy, bir meleğin varlığını temsil eder. İşaretler bir fırtına uyarısı bildirildiğinde radyoyu açmak gibi  açık olabilir. Melekler işaretler gönderdiğinde siz bunu zaten içdügüsel olarak hissedebilirsiniz.

Rüyalar Aracılığıyla Meleklerle İletişim Kurmak

Bu, ne kadar iyi bilindiği göz önüne alındığında şaşırtıcı derecede nadir bir olaydır. Gerçek şu ki, rüyalardaki melek iletişimi, kendileriyle benzer bir titreşim seviyesine ulaştığınızda gerçekleşir. Görüyorsunuz, bu evrendeki her şey farklı bir titreşim enerjisine sahiptir. Melekler ile daha iyi bağlantı kurmak için daha yüksek titreşim enerjisine ihtiyacımız var. Bu genellikle meditasyon, dua etme ya da rüya görme gibi nedenlerin açığa çıkmasına neden olabilir.  Bu seviyelere ulaşmak, Melek iletişimini daha kolaylaştırır ve netleştirir.

Kendi Zihninizle Melek İletişimi

Bunu bir şekilde ya da başka bir şekilde yaşadık. Belli bir yoldan kaçmak,aile üyelerini aramak gibi içgüdülerimizle hissettik. Bu, meleklerin bizimle nasıl iletişim kurduğunun bir başka örneğidir. Onlar bizim düşüncelerimizi değiştirmez ya da zihnimizi kontrol etmez; onlar sadece bir sorun farkettiğinde bizi tetiklerler; küçük bir kırmızı bayrak gibi görünür, böylece bir şeylerin yanlış olduğunu bilirsiniz. 

Melekler, bizden daha büyük bir resme sahipler. Bir eylemin diğerine nasıl yol açtığını ve bir sonraki durumu nasıl etkileyeceğini görebilirler. Şu anda ne olduğunu görebiliyorken, şimdiki ve çok açık geleceklerde, melekler bütün bir bağlantı ağını görebilirler.  Bu yüzden içgüdüsel içgüdülerinizi aldığınızda bunun bir çeşit melek iletişimi olduğuna güvenmek iyi bir fikir olabilir. Melek iletişimini kendi arzularınızla asla karıştırmayın. Bazen kendi isteklerimizin bir Melek iletişimine örnek olduğuna ilk olarak onları takip etmek için bir bahane üretebiliriz. Sadece bir dakika durup düşünün ve Melek iletişimi olup olmadığını sorgulayın.

Telepatik Olarak Meleklerle İletişim Kurmak

Telepati, meleklerin bizimle nasıl iletişim kurduklarını gösteren başka bir yöntemdir. Bu sizin düşüncelerinizi ve anılarınızı okudukları anlamına gelmez, o yüzden merak etmeyin. Bu sadece geçici olarak beynin belirli duyularının algılayışını değiştirebilecekleri anlamına gelir. Muhtemelen farkında olduğun birkaç örnek vermek gerekirse: vizyonlar, kokular, sesler, hatta dokunma hissi. Bu şekilde melekler ile iletişim kurmak pek yaygın değildir.

Melek iletişim biçimlerinin göründükleri kadar basit olmadığını bilin. Örneğin, bir meleğin iletişimi vizyonlarla gerçekleştiğinde, bu sizin önünüzde duran bir meleği göreceğiniz anlamına gelmez. Renkli ışıklar görebilirsiniz, belki de orada olmayan bir tüy yada sadece önünüzdeki bir ışıltı görebilirsiniz.Açıkçası, kokularla, bir meleğin kokusunu almazsınız. Melek iletişimi ve meleksel varlıklarla ilgisi yoktur. Eğer tatlı bir şey kokuyorsan, o zaman bir meleğin ya da varlığın bir işaretidir.

Ses başka bir zor olanıdır. Bir ses veya şarkı söyleyerek iletişim kurabilirsiniz. Dahası, zil çalma gibi daha az belirgin bir şey olabilir. Dokunarak melek iletişimi de zor bir şeydir. Bazıları bunu sıcak bir sarılmayı, bazıları ise omuzlarında hafif bir dokunuş hissi yaratırken onları yönlendiren bir el gibi tanımlamaktadır. 

Teknoloji İle Melek İletişimi

Elbette, melekler modernliğe ayak uydurur. Bulutlardaki güvercinlerle veya şekillerle melek iletişimi nadiren görülürken, günümüz dünyasının dikkatini çekmek için yeni yöntemler kullanılmalıdır. Teknoloji ile meleklerle iletişim kurabileceğinizi aklınızdan geçmemiş olabilir, fakat meleklerle iletişim, her türlü biçimde gelir. Hiç bir web sayfasında gezerken kapandı mı? Belki de reklam rastgele sana yapman gereken önemli bir şeyi hatırlatır. Ya da çaresiz bir şekilde telefon görüşmesi yapmak istediğimiz ve telefonumuzun sıfır çubuktan tam sinyale gittiği bir an yaşadık.

Bunlar hepsi melek iletişim biçimleri olabilir. Bazen bir meleğin bu yöntemlerle iletişimi, teknolojideki hatalarla karıştırılır. Çalıştığınızı, ancak belirli bir zamanda bir yerde olduğunuzu hayal edin. Hiçbir nedenden ötürü, telefonunuzun ekranı yanar ve saatin farkına varırsınız, bu da size ne kadar geç kaldığınızı bildirir. Bu bir hata olabilir ya da teknoloji aracılığıyla bir meleksi iletişim biçimidir.

www.spiritueller.com

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Melekler İle Temas Halinde Olduğunuzu Gösteren 7 İşaret Emka 0 3,970 02-10-2018, Saat: 15:31
Son Yorum: Emka
  Melek Koruma Ritüeli – Kendinizi Ve Evinizi Olumsuz Enerjilerden Koruyun Emka 0 5,451 26-07-2018, Saat: 17:13
Son Yorum: Emka
  Enkarne Melekler Ve Yıldız İnsanlar: Siz Hangi Gruba Aitsiniz? Emka 0 12,523 05-07-2018, Saat: 09:43
Son Yorum: Emka
  Elinizde Koruyucu Melek Çizginiz Var Mı? Ne Anlama Geldiğini Öğrenin Magnetho 0 11,461 02-06-2018, Saat: 21:14
Son Yorum: Magnetho
  RUHUNUZU YÜKSELTMEK İÇİN MELEK TERAPİSİ Emka 0 2,911 20-01-2018, Saat: 02:33
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi