Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MELEKLERDEN GELEN RÜYALAR


MELEKLERDEN GELEN RÜYALAR konusu, Melek Enerjileri forumunda tartışılıyor.
#1
Bir melekden mesaj alabilmenin birçok yolu vardır: vizyonlar, numeroloji, tüyler, ziller, teknolojik arızalar… liste sonsuzdur. Bunlardan en yaygın ve belki de en yararlı olanlardan biri şüphesiz rüya mesajlarıdır. Bu yazıda, rüyaların farklı biçimleri, neye dikkat edilmesi gerekir ve bu melek rüya anlamını nasıl yorumlayacağımız da dahil olmak üzere melek rüyalarının temellerini inceleyeceğiz. Kısaca melek iletişimi ve neden rüyada bir melek tarafından ziyaret edilebileceğinizi konuşarak başlayacağız.

fantasy-2538845_1920.jpg

Düşler, Mesajlar ve Sinyaller

Bir meleğin mesajını almak her zaman kolay değildir. Hatırlamak zorunda olduğunuz önemli bir şey, melekler en basit yöntemi seçmeyebilirler. İstenilen yüksek güçler varsa, belirli bir numaraya bir metin yolladığınız ve aynı biçimde bir yanıt aldığınız bir metin mesajı meleği servisi kurabilirler. Melek iletişiminin amacı her zaman iletişim değildir, aksine ruhani veya kişisel gelişim değildir. Bir soruyu sorduğunuz veya yanıtın hepinizin içinde olmasına rağmen rehberlik için arama yaptığınız zamanlar vardır. Bazen bu büyümenin gerçekleşmesini teşvik etmek için melekler size meydan okumalı.

Rüya Mesajlarının Farklı Türleri

Duygulardan sembolizme, doğrudan konuşmalara veya konuşulan mesajlara kadar çeşitli türlerde rüya mesajları vardır. Rüyada alabileceğiniz daha yaygın mesaj türlerini kısaca ele alacağız ve rüyanın kendisinin bazı yorumlarına bakacağız. Meleklerden gelen mesajları hayal etmeye geldiğinde hatırlamak için hayati bir nokta, hayalinizdeki yorumların her şey anlamına gelmesidir. Eğer aynı rüyayı yorumlamak için 10 kişi sorduysanız, bu 10 benzersiz cevaplar alacak oldukça muhtemeldir. Bir melek size bir mesaj gönderdiğinde, onu nasıl yorumlayacağınızı bileceğiniz bilgiyle size gönderirler. Yani içgüdülerine güvenmelisin!

Senin Koruyucu Meleğin

En yaygın melek rüyalarından biri koruyucu meleğinizin rüyasıdır. Koruyucu meleğiniz tarafından ziyaret edildiğinizi, hem fark etmek hem de yorumlamak için basit rüya mesajlarından biri olduğunu düşünebilirsiniz ama bu gerçeğin ötesine geçemez. Koruyucu meleğiniz herhangi bir şekilde görünebilir: kanatları olan bir melek, normal görünümlü bir insan, bir hayvan, ışık, bir duygu, bir ses veya bir sembol gibi. Bu size kalmış  rüya içinde koruyucu Melek tarafından ziyaret edildiğinizi fark etmek ve bu gibi anlarda iç güdülerinize güvenmek.

Semboller

Gördüğün her rüyada sembollere rastlamak zorunda kalırsın. Rüyalarınıza daha fazla ilgi gösterirseniz, rüyadaki mesajları ayırmak mümkün olacaktır. Eğer şanslıysanız, aynı sembolün farklı davranışlarda kendini tekrarladığını göreceksiniz.Bu da size onun önemini gösterecek bir ipucu. Alternatif olarak, biraz araştırma yapmak gerekebilir. Rüyanızda garip bir sembol görürseniz ve ona biraz bile çekilirseniz uyandığınızda onu çizin ve bu sembolün başka nerede olduğunu belirlemeye çalışın.

Duygular

Rüyalar inanılmaz derecede duygusal hissettirebilir ve bu yoğun duygular bizi bilinçlendirebilir.  Eminim hepimiz bir rüyanın sonucu olarak korkmuş ya da aşık olmuşuzdur. Hile, duyguları öyle değil, duygusal olarak hissettiklerinizi aramaktır. Kendinizi bir şapka üzerinde derin üzüntü duyuyorsanız, belki de gerçek dünyada şapkanın kime ait olduğunu belirlemeye çalışın. Benzer şekilde, keyfi bir şey üzerinde aşırı neşe hissediyorsanız, onu takip edin ve önemini bulmaya çalışın. Bir rüyanın sadece bir rüya olduğu zamanlar vardır, ancak not alıp anlamını araştırırsanız, hiçbir zaman akla gelmeyen mesajları kaçırmazsınız.

Canlı Ayrıntılar

Gerekli hiçbir yorumlama ve bulanık rüya mesajı olmayan tamamen canlı bir rüya gören şanslılardan biri olmanız mümkündür. Bazen bu rüyalar berraktır, bu yüzden iletişim alt bilinçli bir versiyondan ziyade sizinle beraberdir. Bu rüya tipi hakkında söylenecek çok şey yoktur, çünkü olabildiğince tam anlamıyla doğrudur. Onlar esasen vizyonlardır, ama uyurken. Karşılaşabileceğin tek problem şudur ki, eğer bilincindeymiş gibi aynı şekilde sorgulayamaz ya da cevaplayamayacağınız anlamına gelir.

Rüya Mesajlarının Nedenleri

Elbette dikkate alınması gereken önemli bir konu mesajın doğasıdır. Bir meleğin rüyanızda neden görünebileceğinin birçok nedeni vardır, bu yüzden neden orada olduklarını belirlemek için bazı sebepler vardır.

Hayallerdeki mesajların ardındaki popüler motiflerden biri kehanettir. Melekleriniz önünüzdeki yolda bir çatal görebilir ve herhangi bir olumsuzluktan kaçınmak için, sizi uyarabilir. Böyle bir mesaj aldıysanız, bunu bileceksiniz. Melekler uyarılar gönderirken yanlış yorumlama riski taşımaz ve böylece rüyanız çok net olur. Örneğin, sağlıkla ilgili bir sorun hakkında rüya görürseniz, belki de bir kontrol edin ya da diyetinize ve formunuza bir göz atın. Tabii kehanet de olumlu olabilir, ancak bunlar daha az açıktır.

Şifa ziyaret için başka popüler bir nedendir. Melekler bilinçsiz / bilinçaltı zihninizi bir iyileşme süreci boyunca yönlendirebilir, böylece pozitif enerji ve hislerle uyanabilirsiniz. Diğer zamanlarda melekler iyileşme aramanızı öneren, size bir mesaj bırakarak sizi iyileştirmeye yönlendirebilir. Bunlar, bir rüyanın içinde neden iletişim kurulabileceğine dair sebeplerden sadece birkaçıdır, ancak daha önce de belirttiğimiz gibi, kendi rüyanız hakkındaki yorumunuz her şeyden daha önemlidir.


Spiritueller.com

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MELEKLERDEN İSTEMEK VE İLETİŞİME GEÇMEK Spiritüeller 0 5,333 04-06-2017, Saat: 13:26
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi