Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meleklerin Yardımıyla Titreşiminizi Arttırın


Meleklerin Yardımıyla Titreşiminizi Arttırın konusu, Melek Enerjileri forumunda tartışılıyor.
#1
Titreşiminizi yükseltin! Enerjiniz düşük ve depresyonda mısınız? Yoksa anksiyete senin yakana mı yapıştı? Size yakın birisinin ya da bir şeyin kaybını mı yaşadınız? O halde Meleklerden yardım isteyin! Sevgi dolu enerjilerini çağırarak, sevginizi size hissettirmek ve ruhlarınızı kaldırmak için titreşiminizi artırabilirsiniz!

Melekler, somutlaştırılmış varlıklar ve Kaynak arasındaki iletişimi kolaylaştıran saf ışık ve sevgi varlıklarıdır. “Melek” terimi, “Tanrı'nın elçisidir” anlamına gelir. Melekler, tüm insanları kayıtsız şartsız severler, çünkü herkesin ilahi kıvılcımını görebilirler. Melekler sevginin ilacıdır.

angel%252Bsky.jpg

Meleklerin yardımını kullanmaya başlamak istiyorsanız, bilmeniz gereken birkaç şey var.

- Her zaman çağrınıza cevap verirler. Sizin için kayıtsız şartsız oradadırlar.

- Belirli bir melek ya da baş melek üzerinde odaklandığınız anda, anında sizi huzura katıyor. Sınırları yoktur, bu yüzden her yerde birçok insanla aynı anda olabilirler. Dünyada zaman ve mekân sınırlaması yoktur ve sonsuzluktaki sevgileri bu yüzden drene edilemez veya ince bir şekilde yayılamaz.

- Onlar ne aradığınızı bulmanıza yardımcı olan İlahi rehberlerdir, sadece sorun!

- Fiziksel sorunlar, duygusal türbülans veya zihinsel karmaşa için Meleklerden yardım isteyebilirsiniz.

- Eğer onların korunmasına ihtiyacınız varsa, uyku ve uyanık durum sırasında sizinle birlikte olacaklar. Uyumuyor ya da yorulmuyorlar. İhtiyaç duyduğunuz her zaman sizin için oradalar.

- Sadece onları düşündüğünüzde, titreşiminiz yükselir, çünkü bir sevgi kaynağı olan enerjileriyle bağlantılısınız, İlahi Yaratıcının enerjisini filtreliyorsunuz. Onlar Allah'ın elçileri ve dolayısıyla akan sevgi enerjisi saf bir kaynaktır.

Işık en yüksek enerji şeklidir ve diğer tüm enerjilerin jeneratörüdür. Işık iyileştirme oturumlarında çeşitli araçlar kullanabilirsiniz.

-Melekler
-Başmelekler
-Kristaller
-Uçucu yağlar
-Dua
-Derin meditasyon

Söz konusu şifa araçlarının her biri size daha fazla çekirdek sağlar. Işığa odaklandığınızda ve hayatınızda hoşunuza giden tek amacı elinizde tutan ve büyümenize yardımcı olan ilahi varlıkların yardımları, eksiklik, kayıp, keder, umutsuzluk, öfke gibi enerjilerle aynı seviyede titretmekten vazgeçersiniz.

Melekleri davet etmek onları düşünmekten, onları görselleştirmekten veya dua etmekten ibarettir. Ayrıca meleklerin iyileştirici ışığı üzerinde meditasyon yapabilirsiniz. Melek boyutunda en yüksek dereceye sahip olan baş meleklerin varlığını arayabilirsiniz.

Zararlı zihinsel senaryolara ya da karanlığa karşı savunmak için Başmelek Michael'den yardım isteyebilirsiniz. Kendinizin herhangi bir yönünü iyileştirmek için ise Başmelek Raphael'den yardım isteyebilirsiniz.

Başmelek Gabriel'i içgörü ve daha geniş bir kavrayış için çağır.

Büyük kayıplarla uğraşırken, Başmelek Uriel'in iyileştirici dokunuşunu kullanın.

Melekler her zaman sizin yanınızdadır, sadece orada olduklarına inanmaları ve sıcak sevgi dolu lütfunu hissetmelerini istemeniz yeterlidir. Onları sık sık arayın ve öyle olduğunu bilin! 

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MELEKLERİN GÜCÜNÜ KEŞFEDİN Emka 0 2,597 10-09-2017, Saat: 14:25
Son Yorum: Emka
  Meleklerin Renkleri (Colours of Angels) Uyumlaması EvrimBilge 0 978 02-09-2017, Saat: 01:15
Son Yorum: EvrimBilge

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi