Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Numerolojiye Göre Güneş Sayınızı ve Sizin İçin Ne İfade Ettiğini Keşfedin


Numerolojiye Göre Güneş Sayınızı ve Sizin İçin Ne İfade Ettiğini Keşfedin konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Güneş numaramız, kim olduğumuza dair derin bir fikir veriyor. Bazı şeyleri nasıl ele aldığımızı gösterir ve bize de sevgiyle ilgili biraz bilgi verir. Güneş numaranızı bulmaya geldiğinizde, tek yapmanız gereken ayınızı ve doğum gününüzü birbiriyle toplamaktır. Bunu yaptıktan sonra, bu sayıyı tek bir haneye indirmeniz gerekiyor.

Örneğin:

8 Haziran'da doğmuş olsaydınız 6 + 8 = 14 olurdu. Bu, 1 + 4 = 5'e düşer ve bu 5'in güneş numaranız olduğu anlamına gelir. O kadar zor değil mi? İkinci noktada hala bir çift numaranız varsa, tek bir rakam elde edene kadar azaltmaya devam edin. Güneş numaranızı aldıktan sonra, sizin için ne anlama geldiğini öğrenmek için aşağıya bakın.

1.Numara

Bu sizin numaranızsa, çok motive olmuş bir insansınız. En zorlu koşullarda bile sıkı çalışıp işlerinizi halledebilirsiniz. Değişikliğe her zaman herkesten önce rastlayabilirsiniz. Bununla birlikte, daha alçakgönüllü olmaya çalışmalısınız.

2.Numara

Sık sık içgüdülerinizi dinleyen birisiniz. Aklınıza bir şeyler koyduğunuzda onu gerçekleştirmek için elinizden geleni yaparsınız. Hassas ve romantiksiniz ama bir şekilde aşk söz konusu olduğunda mücadele etmekten çekinmezsiniz.

3.Numara

Her zaman insanları güldürüyorsunuz ve mizah anlayışınız sınır tanımıyor. İnsanlar konuşacak birine ihtiyaç duyduklarında size geliyor. Büyüleyici ve kendine güvenen yüzünüz, insanları size çeken bir özelliğinizdir.


beyaz%2Bsilmeeeeee.png

4.Numara

Biraz dikbaşlı bir kişisiniz. Argümanlara daha sık girme eğilimindesiniz ve diğer insanlar size karşı çıkmaktan hoşlanmazlar. Sık sık haklıysanız da, bazı şeyler tartışmaya değmez. Biraz sakin olun ve ciddi olmayı bırakın.

5.Numara

Değişimi kaldıramazsınız. Değişim kapınızı çalarken saklanırsınız. Hayatınız olması gerektiğinden çok daha kaotik ve uzun vadeli hedeflerden ziyade her zaman kısa vadeli hedefleri hedefliyorsunuz.

6.Numara

Her zaman neşeli ve etrafınızdakilerin dünyalarına ışık getiriyorsunuz. Herkes sizden çok hoşlanır ve genellikle çok iyimsersiniz. Ancak, bir şeyleri yitirdiğinizde, gerçekten sizin için dünyanın sonu olur.

7.Numara

Her şeyde derin anlam arıyorsunuz. Çevrenizdekilerle güçlü bağlarınız var ve oldukça önemsiyorsunuz. İnsanlar senden yararlanmaya eğilimlidir, ama onlara izin vermeyeceksiniz çünkü siz sınırlarınızı biliyorsunuz.

8.Numara

Şansınızı her zaman test ediyorsunuz. Verdiğinizin kat ve kat fazlasını almak istersiniz. Sinirli bir yapınız var. Biraz sakin olmalısınız. Hayatta herzaman istediğiniz herşeyi alamazsınız.

9.Numara

Sizin için sevmek zor. Birisi yaklaşınca, onu uzaklaştırmaya çalışırsınız. Sen her zaman çok dramatik davranıyorsun ve biraz kendini beğenmiş eğilimindesiniz. İşlerin berbat olmasını istemiyorsanız zaman zaman duygularınızı dinleyin

.

Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  7 BÜYÜK BİLİM ADAMINA GÖRE EVRENİN YARATILIŞI Archilles 2 3,770 07-12-2021, Saat: 13:22
Son Yorum: ruhsalseyler
  Ruh Dünyasıyla Etkileşim: Ruhlarla Konuşmak İçin 7 Adım Emka 0 3,417 24-11-2018, Saat: 00:42
Son Yorum: Emka
  Doğum Tarihinize Göre Karmik Göreviniz Emka 0 9,702 18-11-2018, Saat: 20:15
Son Yorum: Emka
  Amaçlarınızı Belirlemek Ve Hayattan İstedikleriniz Elde Etmek Için 8 Yöntem Emka 0 2,284 14-11-2018, Saat: 16:58
Son Yorum: Emka
  Birkaç Saniye İçin Elinizi Bu Pozisyonda Tutun, Sonuçlar İnanılmaz Derecede Şaşırtıcı Emka 0 7,420 12-11-2018, Saat: 22:50
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi