Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Reenkarnasyon Sonucu Dünyaya Geri Gelip Onu Kimin Öldürdüğünü İspatlayan Çocuk


Reenkarnasyon Sonucu Dünyaya Geri Gelip Onu Kimin Öldürdüğünü İspatlayan Çocuk konusu, Reenkarnasyon forumunda tartışılıyor.
#1
3 yaşındaki bir çocuk yanınıza gelip daha önceki hayatını hatırladığını, bunun üstüne de nasıl öldürüldüğünü ve bütün bunları kanıtlayabileceğini söylese ne düşünürdünüz?

Muhtemelen küçük çocuğun oyun oynadığını düşünürdünüz. Ancak Suriye’ye yakın Golan Tepeleri’nde yaşanan bu hikaye fikirlerinizi değiştirecek cinsten! 3 yaşındaki çocuk önceki yaşamını hatırladığını ve bir adam tarafından baltayla nasıl öldürüldüğünü anlatınca ilk başta kimse tarafından dikkate alınmıyor fakat yaşadığı alandaki yaşlıları gömülü olduğunu iddia ettiği alana götürünce şok edici gerçek ortaya çıkıyor! Çocuğun söylediği alan kazılınca gerçekten de bir erkek cesedi bulunuyor. Bu cesedin kafatasında bir balta izi var, bu da o adamın bir baltayla öldürüldüğünü gösteriyor. İşin korkutucu noktası adamın kafatasındaki balta izinin bulunduğu nokta, 3 yaşındaki çocuğun kafasındaki doğum iziyle tam aynı nokta. 

Asıl hikaye burada başlıyor

Reenkarnasyon ve benzeri konularda daha önce araştırmaları olan Gazzeli ünlü doktor Dr. Eli Lasch, bu hikayeyi oldukça merak ediyor ve öncelikle çocuğun daha önceden yaşadığını iddia ettiği köye gidiyor. Köyde yaşayanlarla konuşunca 4 sene önce gerçekten çocuğun ismini verdiği köy sakininin kaybolduğunu ve bir daha geri dönmediğini öğreniyor ve bunun üstüne çocuğu bu kasabaya getiriyor.


141838220856.jpg

Dur bir dakika! Bu okuduklarım doğru mu ?
SunGazing’in yaptığı habere göre doğru, hatta internette binlerce defa paylaşıldı. Ama durun daha her şey yeni başlıyor.

Çocuk kasabaya geldikten sonra olaylar daha da ilginç ve ürkütücü hal almaya başlıyor çünkü çocuk kimsenin yardımı olmadan bir eve gidiyor ve orda yaşayan adama ismiyle seslenip daha önceden komşu olduklarını söylüyor. Bütün bunların üstüne adamın kendisini öldüren kişi olduğunu belirterek herkesi şoke ediyor. Adam bu iddialar sonrasında tuhaf davranmaya başlıyor, yüzünün rengi atıyor ve baskılar sonrasında cinayeti itiraf ediyor.

Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Reenkarnasyon – Ölüm mü, Yeni hayat mı? EvrimBilge 0 3,355 24-09-2017, Saat: 03:09
Son Yorum: EvrimBilge
  TÜRKİYE'DE REENKARNASYON MANZARALARI EvrimBilge 0 11,037 30-08-2017, Saat: 21:35
Son Yorum: EvrimBilge
  HAKİKİ (GERÇEK) İNSAN VE REENKARNASYON baharumur 0 3,523 05-07-2017, Saat: 11:39
Son Yorum: baharumur
  REENKARNASYON VE HOLOGRAM Archilles 0 2,571 12-06-2017, Saat: 13:42
Son Yorum: Archilles
  KURAN'DA REENKARNASYON Emka 0 14,633 02-06-2017, Saat: 16:10
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi