Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RUHSAL UYANIŞA GEÇTİĞİNİZİNİ GÖSTEREN 10 BELİRTİ


RUHSAL UYANIŞA GEÇTİĞİNİZİNİ GÖSTEREN 10 BELİRTİ konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
İnsanların manevi taraflarını benimsemelerinin giderek normalleştiği bir dönemde yaşıyoruz. Maneviyat taraflarının olduğunu itiraf etmeyen insanlar bile hayatlarının amacını bulma ve kendi sezgilerine güvenme gibi kavramlara açıktırlar.
Bilim, mantık ve rasyonaliteye saygı duyulan bir dünyada yaşıyoruz, ancak birçok insan hayatımızı nasıl yaşamamızı söyleyenlere karşı tepkililer. Onlardan kaçmak için ne kadar zorlarlarsa da, "yaşamda bundan daha fazlası olmalı" düşüncesi bu tür insanlardan kaçış yolunu kolaylaştırıyor.

Gittikçe daha fazla insan ruhsal olarak uyanmakta ve kendi maddi dünyalarında gördüklerinden daha fazlasına açıklar. "
Spiritüel ortaya çıkış veya yükselme, doğası gereği ince ve gizli bir zekayı içerir, büyük fiziksel etkiler ile titreşimini yükselten derindeki enerjiler değişiyor. Aynı zamanda kişiden kişiye değişen farklı kişisel bir yolculuktur da. İşte ruhsal uyanışım sırasında keşfettiğim 10 yükseliş belirtileri: 

5dchell.jpg

1. Duygusal inişler-çıkışlar
Kendinizi her zamankinden daha sık dokunaklı ve gözyaşı dökme eyliminde olduğunuzu görebilirsiniz. Haberlerde seyrettiğiniz çok önemli olmayan konularda ya da daha önce aldırmadığınız duygusal konular ile karşılaştığınızda ağlamanız çok normaldir. Kendinizi insanlara karşı daha agresif veya kızgın bulabilirsiniz. Bazı günler depresyonda ve diğer günlerde sevinç dolu olabilirsiniz. Gerçekten tüm duyguları yaşayıp hissedeceksiniz ve evet boşalıyorsunuz, ancak olanlar bir sebep için oluyor. Duygularınızı yaşayın, onları dolu dolu yaşayın, hepsi geçecek.

2. Doğa ile daha güçlü bağlantı
Daha önce doğaya karşı olan tutumunuz "ya al ya da bırak" şeklinde olmuş olabilir. Şimdi, tüm doğa için, renkler ve şekiller için derin bir taktir var. Kışlardan ürkerken şimdi tüm mevsimlere hoş geldiniz diyorsunuz. Ayrıca daha önce hiç sevmediğiniz hayvanlardan hoşlanmaya da başlayabilirsiniz. Kediler için bir sevgi geliştirdim, daha önce onlara dayanamadığımı bilen arkadaşlarıma eğlence konusu oldum. Siz değişiyorsunuz ve her şeyi olduğu gibi kabul etmeye başlıyorsunuz.

3. Enerji seviyelerindeki değişimler
Bir gün duvarlardan duvara sıçrıyorsun, bir başka gün yatağından bile kalkamıyorsunuz! Elinizden geldiğince bu duruma alışmalısınız. kendinizi kötü hissettiğiniz günlerde bol bol uyuyup dinlenin, ve enerjinizin yüksek olduğu günlerde de akan enerjiyle hareket edin. Sağlıklı yemeyi deneyin ve stres almamaya bakın ya da kendinizi suçlu hissetmemeye çalışın, böylelikle dengede kalır.

4. İçinizde bir şeylerin değiştiğine dair olan his.
Kısaca her zamankinden farklı hissetmektesiniz, farklı görünmeyebilirsiniz, ancak içinizde bir şeylerin değiştiğini biliyorsunuzdur. Eski yaşam şekliniz bir kenara kaldırılıp, gerçek kişiliğinizi ortaya çıkmaya başlıyorsunuz.

5. Tekrarlayan kalıplar veya ilişkiler konusunda ani farkındalık
Aynı kalıpları on yıllardır yaşıyor olabilirsiniz, ancak aniden durumun farkına varmaya başlıyorsunuz. Yarattığınızı her zaman yok ettiğinizi, her zaman uygun olmayan eşler, dostlar seçtiğinizi veya bağımlı kişileri hep çektiğinizi fark edebilirsiniz - liste sonsuzdur. Bu harika, farkında olmak, ortadan kaldırmanın ilk adımıdır.

6. Gıda intoleransları, alerjiler ve aşermeler
Enerjiye karşı daha hassas hale geldikçe, vücudunuz daima yemiş olduğunuz gıdalara tepki vermeye başlar ve / veya farklı şeylere aşermeye başlayabilirsiniz. Hoşgörüsüzlükler ve alerji kalıcı olmayabilir, bu nedenle birkaç aylığına bu tür yiyecekleri diyetinizden çıkarın ve daha sonra tekrar deneyin. Vücudunuzun ihtiyacından dolayı aşerebilirsiniz, bu nedenle onunla birlikte hareket edin ve vücudunuzun ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman vucudunuzla olan iletişimi canlı tutun.

7. "Kendinizi bulma", sosyal gruplarınızı, davranışlarınızı, işinizi değiştirme v.b. arzusu
Materyel ihtiyaçlarınız karşılanmasına rağmen hala daha fazlası için özlem var. Gerçekten kim olduğunuzu sorgulamaya başlayabilir ve mevcut yaşamınızın bilinçli bir seçimden ziyade sadece bir yan ürün olduğunu düşünmeye başlayabilirsiniz. Bilinçli bir şekilde seçim yapmadan önce, istenmeyen tabakaları katman katman sıyırıp kendinizle, ruhsal olan gerçek kişiliğinizle yeniden ilişkiye geçebilirsiniz.

8. Tesadüflerin ortaya çıkmasında artış
Eşzamanlılık olarak iyi bilinen, olumlu insanlar ve faydalı durumlar tam olarak ihtiyacınız olduğunda ortaya çıkmaya başlar. İşaretler ve mesajlar yoluyla sorularınıza verilen cevaplar size bildirilir. Eşzamanlılık doğru yolda olduğunuza işarettir, çevrenizdeki bu mucizelerin farkındasınızdır da. Dikkat edip ne kadar çok farkına varırsanız o kadar çok ortaya çıkarlar, dolayısı ile size yardım edenlere taktirinizi gösterdikçe sık sık bu tür mucizeler oluşur.

9. Daha hızlı tezahürler
Spiritüel uyanış, titreşimi artırır; bu, bolluğun size akmasına izin vermeyen blokajların ortadan kaldırılması sonucu oluşur. Daha yüksek bir titreşimle uyum içinde olmak, size ulaşacak olan faydalı mucizelerin daha hızlanmasına neden olur. Düşüncelerinizin farkında olun ki gerçekten ne istediğinizi veya daha fazlasını elde edin.

10. Okuduğunuzda, hobilerde vs. olan değişiklik
Siz daha iyi olabilmek için değişiyorsunuz; daha derin ve daha anlamlı bir yaşama doğru yöneliyorsunuz. Hali hazırda yaptığınız gibi, zamanı geçirmenin farklı yollarını bulacak ve bu güne kadar her zaman yaptığınız şeylerden aynı tadı almayacaksınız. Sorun değil, zamanınızı geçirecek yeni şeyler bulabilirsiniz, önünüze çıkacak olanlara açık olmanız yeterli olacaktır.

Değişim ve büyüme gerçekleşiyor; Yaşadığınız rahatsızlık dirençle arttı. Her şeyin tam olması gerektiği gibi olduğunu ve insanoğlunun büyüme tecrübesini yaşadığını bil, olduğu gibi kabul et ve akışa kendini bırak. Rahatsızlık başladığında, nereye veya neye direndiğinizi kendinize sorun ve durumu akışına bırakın. Gecenin en karanlık kısmı şafaktan hemen önce olduğunu söylerler dolayısı ile yaşanılan sıkıntıların iyiye elamet olduğunun bilincine varın.

Lola Fayemi'den alıntı.

Çeviren Naci Gülşan

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruhsal Yükselişin 9 Evresi Emka 0 7,572 23-11-2018, Saat: 19:18
Son Yorum: Emka
  Bir Ruhun Sizinle Temas Kurduğunu Gösteren 12 İşaret Emka 0 6,668 18-11-2018, Saat: 19:54
Son Yorum: Emka
  Ruhsal Uyanış Süreci Ve İşaretleri Nelerdir? Emka 0 4,725 18-11-2018, Saat: 15:40
Son Yorum: Emka
  Ruhsal ve Fiziksel Hastalıklara İyi Gelecek 10 Öneri Emka 0 3,117 08-11-2018, Saat: 14:37
Son Yorum: Emka
  İkiz Alevinizle Tanıştıktan Sonra Ruhsal Olarak Uyanmak Emka 0 5,408 27-10-2018, Saat: 13:56
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi