Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ruhsal Yükselişin 9 Evresi


Ruhsal Yükselişin 9 Evresi konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Ruhsal yükseliş, birçok insanın üzerinde çalıştığı bir şeydir. Çoğu bunu başaramayacak olsa da, çabalarını ortaya koyan herkes bunun ne kadar zor olabileceğini bilir.

Yükseliş, ruhsal uyanış sürecidir, Bu temelde bir kişiyi daha yüksek bir bilinç düzeyine taşır ve bu sayede gerçekten yükselebilirler. Bu, bir gecede yapabileceğiniz bir şey değildir ve nerede olmak istediğinize ulaşmanız çok zaman alır.

Bu yazıda yükseliş aşamalarını gözden geçireceğiz. Bunlar, gerçekten yükseliş elde edebilmek için karşılaşmamız gereken her şeydir. Bazı insanlar diğerlerinden daha yüksek seviyelerde başlarken, son hedef aynıdır. Şu an nerede olduğunuzu bilmiyor olabilirsiniz, ancak daha fazla çalıştıkça, nerede olmak istediğinize daha yakın olacaksınız.


Revealing-The-Ascension-Path.jpgRuhsal Yükselişin 9 AşamasıAşama 1: Ben kimim?

Bu aşamada kendinizi sorgulamaya başlayacaksınız. Kim olduğunuzu ve nereye gitmeniz gerektiğini merak edeceksiniz. 

Aşama 2: Her şeyi Sorgulama

Birinci aşamadan, ikinci aşamaya geçersiniz. Burada sadece kendinizi değil her şeyi sorgulamaya başlayacaksınız. Statülerden kurtulmaya başlayacak ve bu dünyada nereye gitmeniz gerektiğini bulmaya çalışacaksınız. Henüz yükseliş semptomlarını hissetmeyeceksiniz ancak yakında hissetmeye başlayacaksınız.

Aşama 3: İtme ve Çekme

Bu aşamaya geçtiğinizde, etrafınızdaki enerjilerin itme ve çekmesini hissetmeye başlayacaksınız.  Her şey gerginlik konusunda büyümeye başlayacak ve yanlış yerlerde manevi rehberlik arayışında olacaksınız.

Aşama 4: Düşme

Üçüncü aşamadan geçtikten sonra, parçalara ayrılmaya başlayacaksınız.  Bu noktada yükseliş belirtileri yaşamınıza girmeye başlıyor ve sizi gerçekten bir döngüden atıyor. Çünkü evren, sizin için ilginç olan bir şeyi açığa çıkarmak üzere. Her şey değişimle ilgilidir.

Aşama 5: Gerçekleşme

En alt noktanızdayken, doğru yollarla yeniden oluşturmaya başlayabilirsiniz. Yanlış yerlerde aradığınızı ve şimdi doğru yolda olduğunuzu anlıyorsunuz. Dünyayı gerçek olarak görmeye başlıyorsunuz.

Aşama 6: Doğru Anlama

Artık yükseliş semptomlarının doğru bir şekilde gerçekleştiğine göre, gergin ve sinirli hissediyorsunuz, ama sakinde olmaya çalışıyorsunuz. Bu noktada, meditasyon gibi şeyleri eskisinden daha derin bir düzeye sokmaya başladınız ve nihayet özlediğiniz cevapları almaya başladınız.

Aşama 7: Diğerlerine Hizmet

Artık kendinizi bulduğunuz ve bu evrenin sizin için ortaya koyduğu yoldan gittiğinize göre, başkalarına hizmet etmek, sizin düşündüğünüzden çok daha fazla olacak. İnsanlara yardım etmek ve bu dünyadaki tüm kötüleri görmek ve değişimin gerçekleşmesi gereken şeyleri görmek istiyorsunuz. Bu, birçok insanın takılıp kaldığı noktadır. Evrendeki kötü durumun da iyi olduğunu unutuyorlar.

Aşama 8: Kendinize ve Evrene Güvenin

Eğer 7. evrenin üstesinden gelirseniz, sonunda kendinize gerçekten güvenebilirsiniz ve evrene güvenme yolundasınız. Bunu başardıktan sonra, omuzlarınızdan yük kalkmış gibi hissedeceksiniz. 

9. Aşama: Tamamlanmış Birlik


Hedefinize ulaştığınız zaman, asla öğrenmediğimizin farkındayız ve daima büyüyebiliriz. Herkesin çok konuştuğu evren ile birlestirme hissini gerçekten hissedeceksiniz. Çoğu insanın asla anlayamayacağı şeyleri anlayacaksınız.

Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruhsal Uyanış Süreci Ve İşaretleri Nelerdir? Emka 0 4,025 18-11-2018, Saat: 15:40
Son Yorum: Emka
  Ruhsal ve Fiziksel Hastalıklara İyi Gelecek 10 Öneri Emka 0 2,541 08-11-2018, Saat: 14:37
Son Yorum: Emka
  İkiz Alevinizle Tanıştıktan Sonra Ruhsal Olarak Uyanmak Emka 0 4,817 27-10-2018, Saat: 13:56
Son Yorum: Emka
  Ruhsal Şifacı Olarak Doğduğunuzu Gösteren 28 İşaret Emka 0 7,274 13-08-2018, Saat: 19:10
Son Yorum: Emka
  Ruhsal Enerjiden Dolayı Migreni Mi Yaşıyorsunuz? Emka 0 2,463 02-08-2018, Saat: 11:51
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi