Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ruhun Kaç Yaşında? Ruhun 5 Dönemi Vardır


Ruhun Kaç Yaşında? Ruhun 5 Dönemi Vardır konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Bizi gerçekten başkalarından farklı kılan şey nedir? Neden bazı insanlar diğerlerinden çok daha akıllıdır?

Reenkarnasyona inanıp inanmadığınızı, gerçekten yaşlı ruhlara sahip gibi görünen bazı insanlar olduğunu itiraf etmelisiniz.

Ruh çağı teorisine göre, reenkarnasyon hakkında herkesin muhtemelen birden çok yaşam sürdüğü ve çoğunun kendilerine ait en iyi versiyonlar haline gelme şansına sahip olduğu düşünülüyor. Ruh çağımız, şu anda devam etmekte olduğumuz ilerlemelere dayanmaktadır. Bu ilerleme, bu dünyada yaşadığımız her yolculukta, birçok farklı yaşamla kazanılmaktadır.

Şimdi, en gelişmiş noktaya ulaştığımızda, kimsenin kabul edemeyeceği bir şey var. Bu bir çeşit “cennet” ya da “nirvana” gibi görünüyor, ama bu noktaya ulaşana kadar kimse gerçekleri bilemez. Bir kişi sadece bu dünyada iyi şeyler yaparak ilerleyebilir. Araştırmamda, aşağıdaki gibi olan 5 farklı ruh çağını öğrendim.


bringers-of-light-800x443.jpg

1.Yeni doğan Ruhları

Yeni doğan ruhları genellikle yaşamın sadeliğini yaşarlar. Kültür ve korkuyla yaşamazlar. Bu ruhlar, dünyada gerçekten neyin gerçek olduğunu anlayabilmek içinherhangi bir temele sahip değildir.

2.Bebek Ruhları

Bebek ruhları çok fazla yapıya ihtiyaç duyar ve herkesi aynı anlamda görürler. Bu insanlar genellikle kurallara dayalı ve yargısaldır. Onlar, siyah-beyaz bir perspektiften, bazı hayatları yaşamış oldukları, ancak henüz olayları net bir şekilde görecek kadar gelişmiş değillerdir.

3.Genç Ruhlar

Genç ruhlar bebek ruhlardan daha yüksek standartlara sahip ve onlar üzerinde gerçek bir etkisi olan kişilerdir. Çoğunlukla başarıya ve kazanmaya odaklanırlar. Bu ruhlar büyüyor, ancak hala olgunluğa erişemiyorlar.

4.Olgun Ruhlar

Olgun ruhlar kendi iç dünyalarını keşfetmenin kendileri hakkında öğrenmenin harika bir yolu olduğunu öğrenmeye başlar. Söylediklerine göre, hala kendi iyilikleri için biraz fazla dramatikler. Onlar hem iyi hem de kötü olabilen her şeyden çok ilişkilere ve bağlantılara odaklanırlar.

5.Eski Ruhlar

Eski ruhlar daha geniş bir yaşam perspektifi ararlar. Toplumun standartlarına uyum sağlama konusunda fazla bir ilgileri yok ve genel olarak bir şeyleri iyileştirmek için çalışıyorlar. Kolaydırlar ve çok fikirli olabilirler. Büyük resim, düşünebileceğinizden çok daha fazlasıdır.


Bu ruh tipleri arasında çok farklı seviyeler vardır ve biri sadece tek bir yaşamda birinden diğerine geçemez.

Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Ruhun Sizinle Temas Kurduğunu Gösteren 12 İşaret Emka 0 5,048 18-11-2018, Saat: 19:54
Son Yorum: Emka
  Bir Ruhun Sana Bağlı Olup Olmadığını Nasıl Anlayabilirsin Emka 1 3,288 07-11-2018, Saat: 03:16
Son Yorum: kahvedeniz
  Eşzamanlılığın Bir Sebebi Vardır. Kaza ve Tesadüf Diye Bir Şey Yoktur Magnetho 0 11,407 30-05-2018, Saat: 21:05
Son Yorum: Magnetho
  AYAHUASCA ÇAYI HAKKINDA BİLİNMEYENLER (ŞAMAN'NIN İKSİRİ RUHUN ASMASI) Emka 1 15,613 23-11-2017, Saat: 18:21
Son Yorum: delhikahini
  Zümrüd-ü Anka (Simurg), Ruhun Yücelmesi ve Yaşarken Yeniden Doğuş Mutlakguc 0 3,814 01-07-2017, Saat: 17:22
Son Yorum: Mutlakguc

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi