Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Seçtiğiniz Şey Saklı Bilinçaltınızı Su Yüzüne Çıkarıyor!


Seçtiğiniz Şey Saklı Bilinçaltınızı Su Yüzüne Çıkarıyor! konusu, SPİRİTÜEL TESTLER forumunda tartışılıyor.
#1
Her bireyin geçirdiği tecrübeler doğrultusunda dünyayı algılayış biçimi doğal olarak farklılaşır. Bu farklılıkların incelemesini yapan psikanalistler ve göstergebilimcilere göre aynı cisim üzerinden yapılan farklı yorumlar, aslında kişinin bilinçaltı düzeyde dünyayı nasıl gördüğünü, isteklerini, mutluluklarını ve korkularını ele veren ipuclarıdır.

elma-kelebek-tirtil-deneyi-filoji-758x379.jpg

Bu doğrultuda hazırlanmış aşağıdaki görselde size diğerlerine oranla daha dikkat cezbedici gelen şey sizin korkularınızı yansıtmakta. Şimdi aşağıdaki resmi inceleyin. Gördüğünüz şeyler arasında hangisi sizin üzerinizde daha çarpıcı bir etki bıraktı;

elma-kelebek-tirtil-deneyi.jpg

Yukarıdaki resimi enine boyuna inceledikten sonra en çok dikkatinizi çeken şeyin ne olduğunda karar kılın ve aşağıdaki sonuçlara göz gezdirin;


Eğer en çok dikkatinizi çeken şey bir “tırtıl” ise;

elma-kelebek-tirtil-3.jpg

Eğer seçtiğiniz şey tırtıl ise, detaycı ve çok düşünen bir yapıya sahipsiniz. İlk olarak tırtılı ilgi çekici bulan kimselerin ruhani ya da dini yönleri diğerlerine göre daha fazla gelişmiş olabilir. Mistik şeyleri ilgi çekici bulabilir, bu konularda araştırmalar yapabilirler. Bu sebeple ahlaki değerlere daha fazla önem atfedebilirler. Cin, kötü ruh, hayalet ve benzeri doğa üstü şeylere karşı ilgi ve aynı zamanda da korkuları mevcuttur. Uykuyla alakalı problemler çekme ihtimalleri çok yüksektir. Yüksek hassasiyet sahibi bir duygu dünyasına sahip olmaları onları psikolojik sorunlara yatkın yapar.

Eğer bu gruptaysanız, her şeyi kendi başınıza çözmeye çalışma ve dünyanın tüm yüklerini sırtlanma huyunuzdan vazgeçin. Unutmayın sizde normal bir insansınız ve ara sırada olsa rahat bir nefes almaya ihtiyacınız var.


Eğer en çok dikkatinizi çeken şey bir “elma” ise;

elma-kelebek-tirtil-1.jpg

Size en ilgi çekici gelen ve gözünüze ilk çarpan şey elma ise sizin gizli korkunuz ölümdür. Ancak bu ölüm kendi ölümünüzden ziyade sevdiğiniz, önem verdiğiniz ve koruma içgüdüsü beslediğiniz kişilerin ölümüdür. Eğer ilk olarak elma resmi gördüyseniz, zaten çok büyük ihtimalle değer verdiğiniz kimselerden birini ya da bir kaçını kaybettiniz ve bu acıyı hala sızı olarak içinizde taşıyorsunuz demektir. Görmezden gelseniz bile içten içe taşıdığınız bu acıyı hissediyor ve bu nedenle bir başka sevdiğinizi kaybetmekten bilinçaltı düzeyde oldukça korkuyorsunuz. Ancak unutmayın, bunun için kendinizi üzmenizin ne size ne de etrafınızdakilere hiçbir faydası yok. Kendinizi rahatlatmaktan başka çareniz yok.


Eğer en çok dikkatinizi çeken şey bir “kelebek” ise;

elma-kelebek-tirtil-2.jpg

Kelebek ilk dikkat ettiğiniz şey ise sizin bilinçaltı düzeydeki en büyük korkunuz ihanettir. Geçmişte aileniz, arkadaşlarınız ya da sevdiğiniz kişi tarafından hiç haketmediğiniz bir muameleye maruz kalmış olma ihtimaliniz çok yüksek. Reddedilme, oyuna getirilme ya da verilen bir sözün tutulması veya buna benzer bir olay yüzünden içten içe hala insanlara karşı güvensizlik besliyor ve gerçek yüzünüzü insanlara çok zor gösteriyorsunuz. Bu yönünüzü saklamak için çoğu zaman diğerlerinin yanında rol yaptığınız bile oluyor.

Ancak şunu unutmayın, zamanın oku daima ileri doğru ilerlemekte ve geçmişteki tecrübelerimiz ne kadar can yakıcı olursa olsun, ileride karşılacağımız kişilerin ve olayların geçmiştekiyle birebir benzer şekilde tekrar edeceği inancı tamamıyla içi boş bir bilinçaltı tuzağı ve bunu yenecek güç sizin içinizde…

Not: Bu ve benzeri göstergebilimsel bilinçaltı testleri yoruma açık olduğu için herkeste yüzde yüz oranında doğru sonuç vermeyecektir.


Kaynak:filoji.com

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Müthiş Bir Test…Seçtiğiniz Meyveye Göre Hangi Çakranız Da Sorun Var Anlayın Magnetho 0 5,268 13-01-2018, Saat: 17:16
Son Yorum: Magnetho
  İLK GÖRDÜĞÜN ŞEY ZİHİN YAŞINI ORTAYA ÇIKARIYOR. Magnetho 0 16,225 16-10-2017, Saat: 02:31
Son Yorum: Magnetho
  Seçtiğiniz değerli taştaki yansımanız size ne söylüyor? Emka 0 8,928 13-10-2017, Saat: 13:54
Son Yorum: Emka
  İlk Gördüğün Nesne Kim Olduğunu Ortaya Çıkarıyor. Magnetho 0 6,249 11-10-2017, Saat: 18:08
Son Yorum: Magnetho
  İLK GÖRDÜĞÜN NESNE KİŞİLİĞİNİ AÇIĞA ÇIKARIYOR Emka 0 7,055 10-10-2017, Saat: 16:38
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi