Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SU İLE NEGATİF ENERJİ TESPİTİ


SU İLE NEGATİF ENERJİ TESPİTİ konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Negatif enerji kavramına inananlardan mısınız bilmiyoruz ama bu tür enerjilerin olduğunu düşünenlerin sayısı azımsanmayacak kadar çok. Peki bu fikre sahip olanlara göre, evde negatif enerji olup olmadığını anlamanın basit bir yolunun bir bardak sudan geçtiğini söylesek?

Bazı kesimlere göre yaşadığımız yerlere belli enerjiler göndeririz.

Bazı kesimlere göre yaşadığımız yerlere belli enerjiler göndeririz.
Özellikle evlerimiz, tam bir enerji çorbasıdır. Düşüncelerimiz, hislerimiz ve duygularımız farklı tiplerde enerjiler oluşturur ve diğer enerjileri de kendilerine çekerler. Ayrıca eve giren diğer insanlar da eve pozitif veya negatif enerjilerini getirebilirler.
Bu negatif enerjilerin ruh halimizi ve moralimizi etkilediği düşünülür.

Bu negatif enerjilerin ruh halimizi ve moralimizi etkilediği düşünülür.
Biriken negatif enerjiler sonucunda karamsar düşüncelere sahip olabilir, sürekli bir stres halinde olabilirsiniz. Daha kötüsü bu enerjiler evinize yerleştiğinde bir nevi her yere siner, 
Bu negatif enerjiler hayatınızın her alanına etki etme gücüne sahip.

Bu negatif enerjiler hayatınızın her alanına etki etme gücüne sahip.
İlişkilerinizde sorunlara neden olabilir, geçimsiz biri haline dönüşmenize sebep verebilir, yanlış kararlar almanızın önünü açabilir. Neticesinde de gergin, yorgun ve kırılgan hissedebilirsiniz; hatta yaşam sevincinizi bile kaybedebilirsiniz. Bu nedenle evdeki negatif enerjiyi düzenli olarak ortadan kaldırmak önemli bir önlem.Gelelim negatif enerjiyi nasıl tespit edeceğinize.

s-98b4daa447a639bd61a40fe9dce03de7904ef5b1.jpg

Gelelim negatif enerjiyi nasıl tespit edeceğinize.
Bu konu üzerinde çalışmaları olan Marina Bravo'ya göre yapmanız gereken basit. Şeffaf olan herhangi bir bardağı alıyor ve bardağın 3'te birini dolduracak kadar deniz tuzu ekliyorsunuz. Sonra kalan boşluğun yarısına önce su, diğer yarısına ise beyaz sirke ekliyorsunuz.
Karışım hazır olduktan sonra tek yapmanız gereken negatif enerji olduğunu düşündüğünüz odaya bardağı koymak.Burada dikkat edilmesi gereken şey bardağı gizli bir noktaya koymak ve bir gün boyunca bekletmek, bardağın bu süre boyunca hiç oynatılmaması gerek. 24 saat sonunda bardağı kontrol ediyorsunuz, eğer tıpkı bıraktığınız gibiyse odada negatif enerji yok demektir.

Bunun dışında eğer bardakta baloncuk veya başka bir oluşum görüyorsanız, odada negatif enerji var demektir.Bu durumda yapmanız gerekense, bardağı bıraktığınız gibi bulana dek her gün aynı süreci yeni karışımla uygulamak. Karışım, negatif enerjiyi kendisine çekerek bir miktar temizleyecektir. Bardaktaki eski karışımı da evin dışına dökmeniz daha faydalı olacaktır.

Özetle negatif enerjiye inanıyorsanız, bu tür enerjilerin var olduğunu düşünenlerin uyguladığı bu yöntemi uygulamanız yararınıza olabilir.

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayatınızdan Negatif Enerjiyi Kaldırmanın 7 Kolay Yolu Emka 0 2,688 20-11-2018, Saat: 15:18
Son Yorum: Emka
  Size Bağlı Negatif Bir Ruh Veya Varlık Var Mı? Emka 0 2,951 15-09-2018, Saat: 16:31
Son Yorum: Emka
  Enerji Kordonlarını Kesmek Emka 0 1,686 02-08-2018, Saat: 11:46
Son Yorum: Emka
  KOZMİK ENERJİ NASIL ELDE EDİLİR ? Emka 0 2,110 29-07-2018, Saat: 23:34
Son Yorum: Emka
  Bu 7 Şeyi Yaparsanız Negatif Enerji Size Zarar Veremez Emka 0 10,676 02-07-2018, Saat: 14:59
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi