Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Telekinezi – Düşünce Gücü İle Enerjinizi Hissedin


Telekinezi – Düşünce Gücü İle Enerjinizi Hissedin konusu, TELEKİNEZİ forumunda tartışılıyor.
#1
Telekinezi düşünce gücü ile, fiziksel yardım olmadan, konsantre olarak nesnelerin hareket ettirilme işlemlerinden oluşmaktadır.

Telekinezi Nedir
Maddelerin düşünme gücü yardımı ile kontrol altında tutabilme durumuna teleknezi adı verilir. Teleknezi kelimesi Yunancadan gelme bir kelimedir.  Uzaktan kontrol altına alma anlamına gelir. Bu durumun gerçek olduğuna dair ortada kesinlikle bilimsel açıdan bir kanıt bulunmaz.

İnsanlar üstünde her daim merak uyandırmayı başarmış olan teleknezi, üstünde şu güne kadar birçok alıştırma ve araştırma yapılmıştır. Yapılmış olan araştırmalar sonucunda fiziksel açıdan herhangi bir temasa geçilmeden sadece ama sadece düşünce gücü yardımı ile hareket ettirebilme olayının bilimsel anlamda açıklanmasının mümkün olmadığı ortaya çıkmıştır.

Konu hakkında yapılmış olan birçok deney sonucunda düşünce gücü yardımı ile nesnelerin hareket ettirilmesi yetenekleri üzerinde halen araştırma da yapılmaktadır. 2006 yılında dünyanın belli başlı ülkelerinde 380 tane bilimsel deney yapılmış ve bu deneyler sonucunda sadece küçük bir etki varlığı ortaya çıkartılabilmiştir. Teleknezi yapmak hal arasında kabul gören bir durum değildir.

Telekinezi parapsikolojisinin bir dalıdır ve para psikologlar telekineziye psikokinezi demektedir. Telekinezi konusunda yapılan deneyler neticesinde en başarılı ve en etkili olan isimler arasında İsrail psişik olan UriGeller ve Rus psişik olan Nina Kulagina yer alır.

Telekinezi İle Neler Yapılabilir
Çatallar, gazeteler, dergiler vb. cisimler oynatılabilir.
Anahtar, kaşık ya da metal olan başka cisimlerin şekli değiştirilebilir.
Psişik enerjisi topları, bu toplar insanların enerjileri ile ortaya çıkmaktadır. Bu topları ortaya çıkartıp fırlatma imkânı bulunur.
Telekinezi konusunda ileri düzeydeyseniz ışıkları açabilir, kapı kilitleyebilir ya da camları açıp kapatabilirsiniz.

maxresdefault.jpg

Telekinezi Dersleri

Telekinezi derslerine başlarken;
Vakit seçmek oldukça önemlidir. Çünkü bu aman diliminde konsantrasyon olunması gerekir. Telekinezi için en uygun olan zaman ise sabah erken saatlerdir.

Telekenizi derslerine en basit olan kâğıt ve iğne yöntemi ile başlanır. Derse başlamak için içen yapıya sahip olan diktörgen şekilde kesilmiş parşömen kâğıdı hazırlamak gerekir.

Konsantrasyon olmak için kesinlikle düşüncelerinizin önüne geçecek olan her türlü şeyi aklınızdan çıkartmanız gerekir. Gözlerinizi kapatın ve aklınıza gelen şeyi ortadan kaldırasıya kadar gözünüzü kesinlikle açmayın. Zihninizin var olan düşüncelerden arındığını hissedin.
Telekineziye başlayacağınız gün sonuca ulaşmak adına her türlü çabayı göstermek gerekmektedir. Çoğunlukla ilk zamanda sonuç almak mümkün değildir.

Kesilen ve hazırlanmış kâğıda 30 derece olacak bir açı ile üstten bakarak odaklanmanız gerekmektedir. Odaklanma sağlandıktan sonra kâğıdın döndüğünü düşünmeniz gerekir. Bunu hayal etmek yetmeyecektir. Düşüncelerinizde kâğıdı kendinizin döndürdüğünü yerleştirmelisiniz. Sakin bir şekilde kâğıdın döndüğünü düşünmeye devam etmelisiniz. Bugün olmasa bile ilerleyen günlerde mutlaka olacaktır.
Telekinezi Teknikleri

Alevi Yakalamak ve Hissetmek Tekniği
Alevi yakalamak için öncelikle mum yakmak gerekir. Mumun devamlı olarak yanması için rüzgâr olmayan bir ortamda bulunmak gerekir ve mumu hissetmek oldukça önemlidir. Muma odaklanmalısınız ve sadece mum ile kendinizin orada olduğunu düşünmelisiniz. Alevi yakalamak konusunda inanç oldukça önemlidir. Mumun alev kısmını kişilerin kendilerinin bir organı ya da uzvu gibi hissetmesi gerekir. Alevi istediğiniz her an hareket ettirebileceğinizi düşünün. Telekinezi teknikleri arasında en basit tekniktir. Sonuç almaya devam edinceye kadar uğraşmalısınız.

Balon ve Psiball Tekniği
İlk olarak Psiball psişik topudur, yani enerji topudur. Bu teknik zor bir tekniktir. Elinize bir adet balon almalısınız ve ellerinizi balonun iki tarafından değecek şekilde konumlandırmak gerekmektedir. Bundan sonra konsantre olup odaklanmanız gerekir. Kişilerin vücutlarında var olan enerjilerini tamamen avuç içlerine ve ellerine geldiğini hissetmesi gerekir. Ellerin iç kısmında ısı ile ortaya çıkan enerjinin bir top haline geldiğini düşünmelisiniz. Başarılı olamazsanız kesinlikle denemeye devam etmelisiniz.

İmajine Tekniği
Önünüze bir adet kâğıt koyun ve vücudunuzun her noktasında enerji olduğunu hissetmelisiniz. Gözlerin kâğıda odaklanması ve kapatılması gerekir. Vücudun her noktasında bulunan enerjinin kâğıt etrafında olduğunu hissetmelisiniz. Enerjinin ve kendi gücünüz ile kâğıdı aşağı, yukarı, sağa, sola hareket ettiğini hayal edin. Bu teknikte konsantrasyonun tam olması önemlidir. Önemli düzeyde sonuç alamayan kişilerin kâğıdı hareket ettirme kısmını devamlı olarak tekrara etmesi gerekir.

Tünel Tekniği
Bu teknik için küçük ama hafif olan bir eşya kullanmak gerekir. Ağır olan eşya ile bu teknik üzerinde çalışan kişiler genelde başarısız olmuştur. Bu teknik için zihnin tamamen boşaltılması ve arınması gerekir. Seçeceğiniz eşya bir iğne ise onunla kendi aranızda bir tünel kurmanız gerekir. İğne ve sizin tünelde olduğunuz düşünün ve çevrede bulunan her şeyi tünel dışında bırakmayı unutmayın. Konsantre olarak iğneyi ittirdiğinizi düşünmelisiniz.

Psibal Oluşturma Tekniği
Psiball yani enerji topu vücutta bulunan enerjinin şekillendirilmesi ile alakalı olan bir tekniktir. Ellerinizi ön kısmınıza doğru getirin ve avuç içleri yukarıya bakacak şekilde durun. Sonra gözlerinizi yavaş yavaş kapatın ve kendinizi rahatlatın. Avuç içlerine gelen sıcak ve etrafında bulunan enerjiyi hissedin ve enerji topuna yoğunlaşın. Devamlı olarak ve git gide bu enerji topunu kendinizin güçlendirdiğinizi ve büyüttüğünüzü hissettirin. Bu hislerin tamamını zihninize yerleştirin ve masa ya da dolap üzerinde yer alan kâğıt gibi hafif olan şeylere doğru fırlatın.

Kavanoz Tekniği
Bu teknik birkaç tane nesne ayarlamak gerekir. Bu nesneler;

1 adet dikiş iğnesi
1 adet ip
1 adet pin pon topu
1 adet kapaklı olan bir kavanoz
Kavanoz tekniği için yapılması gerekli olan hazırlık aşaması;

İğnenin delik kısmından kavanozun 4/3 gelecek kadar ip geçirmeniz gerekiyor.
İğnenin uç kısmını pinpon topuna batırmalısınız ve iğne pinpon topundan düşmemelidir.
İğne geçirilmiş olan ipi diğer ucunu kavanoz kapağının orta kısmına yapıştırarak kavanozu kapatmalısınız.
Kavanoza baktığınızda sağa, sola ve tabana değmeyen ve orta kısmından ip ile asılı duran pipon topu durmalıdır.
Tüm ayarlamalar detaylara göre hazırlandıktan sonra konsantre olmalı ve asılı duran pipon topunu oynatmalısınız.

Su Tekniği
Su dolduracağınız kabın üstü açık olmalıdır. İçine su doldurup 1 tane pet şişe kapağını bırakmalısınız. Sonra konsantre olmalı ve pet şişe kapağını tüm düşüncelerden sıyrılarak oynatmalısınız.

Your Page Title
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ADIM ADIM TELEKİNEZİ Archilles 0 3,914 16-09-2017, Saat: 21:15
Son Yorum: Archilles
  TELEKİNEZİNİN GÜCÜ VE KULLANIMI Magnetho 0 3,117 13-08-2017, Saat: 21:15
Son Yorum: Magnetho
  Telekinezi Teknikleri Spiritüeller 2 8,820 12-06-2016, Saat: 19:23
Son Yorum: Emka
  TELEKİNEZİ'NİN NORMAL YAŞAMINIZDAKİ OLUMSUZ ETKİLERİ Spiritüeller 0 3,573 06-06-2016, Saat: 19:29
Son Yorum: Spiritüeller
  Telekinezi Egzersizleri Spiritüeller 0 4,413 02-06-2016, Saat: 05:52
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi