Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Telepati Dersleri 2- Düşünceleri Dokunarak Algılama


Telepati Dersleri 2- Düşünceleri Dokunarak Algılama konusu, TELEPATİ forumunda tartışılıyor.
#1
Bu bir kimsenin hareket ederken kaslarını okuyarak gerçek düşüncelerini dokunma yoluyla algılamaktır.

Dokunma yoluyla Telepati çok basittir. Bunu uygulamanın birçok yolu vardır.

1-) Uygulamacı sağ eliyle söz konusu şahsın sol elini veya sol eliyle sağ elini tutması.

2-) Uygulamacı fazla sıkmadan sağsın kolunu sol veya sağ taraftan tutması.

3-) Uygulamacının okuyacağı aynı düşünce üstünde yoğunlaşmış iki ayrı şahısı vardır.

Biraz çalışmayla bu egzersizler çok rahat yapılarak istenen kişiye uygulanabilir.

Ve sonunda düşüncelerini okumak istediğiniz kişinin omzuna hafif bir dokunmayla tüm düşüncelerini algılayabilirsiniz. Dokunma yoluyla Telepatiyle zaman çok iyi değerlendirilebilir. Bunu en iyi aşağıda verilen bilgileri uygulayıp kendiniz deneyerek anlayabilirsiniz.


telepathic-communication.jpg


BİRİNÇİ ÇALIŞMA

SAKLI OLAN BİR EŞYAYI BULMAK

Arkadaşlarınızdan birinden gözlerinizi bir mendille bağlamasını rica edin veya ona arkanızı dönün. Sonra ona odanın görünmeyecek bir yerine bir şey saklamasını söyleyin örneğin bir çakı bir zımba veya bir kurşun kalem.

Eşyayı saklarken arkadaşınıza: “Bu deneyi başarmam için gerekli şartlardan birincisi bana elini vermen İkincisi tüm dikkatinle sakladığın eşyanın bulunduğu yere sonrada eşyaya konsantre olman gerekir ancak o zaman sakladığın şeyi bulabirim.’ Demeniz gerekir.

Sonra sağ elini sol elinizin içine alıp tamamen gevşeyin. Tüm el kaslarınızı gevşeyin ve arkadaşınızın elinin münkün olduğu kadar az hareketini az titreşimini almaya çalışın. Eğer hiçbir sinyal almazsanız sessizce onu telkin edin: “Düşün! Aklını eşyayı sakladığın yere ver!”. Sonra hemen arkadaşınızın sizinle iletişim kurabilmesi için öne doğru bir adım atın hiç fark etmeden elinizde oluşacak bir hareket takip etmeniz gereken yolu size gösterecektir. Eğer hiçbir titreşim almazsanız geri çekilin ve aksi yönde bir adım atın. Almaya başlayacağınız titreşimşer iki şekilde olabilir: Bunlar ya size açıkça yanlış istikamette olduğunuzu gösterecek bir gerileme yada arkadaşınız tarafından farkında olmadan iletilen net bir teşviktir. Her iki durumda da elinin kas hareketleri size eşyanın olduğu tarafı gösterecektir. Unutmayın ki arkadaşınız eşyanın üstünde ne kadar yoğunlaşırsa onu bulacağınızdan o kadar daha fazla emin olabilirsiniz.

Şimdi de saklanmış başka bir eşyayı bulmaya çalışın. Bu denemeyi birden fazla arkadaşınızla yapmanız daha kolay olur. Onlara her ikisinin de başparmakları ve küçük parmakları bir birine değecek şekilde iki elle boynunuza sarılmasını söyleyin.

Bu şekilde iki beynin konsantrasyonundan faydalanarak bir çok sinyal alabilirsiniz.

Arkadaşlarınızın verdiği işaretleri takip ederek adım adım ilerleyin. Rahatlamanıza yardımcı olmak amacıyla gözlerinizi mümkün olduğunca uzun süre kapalı tutmalısınız. Saklı eşyaya yaklaştığınız zaman. Durmanızı sağlayacak değişik bir sinyal alacaksınız. Bu omuzlarınızı etkileyen ve eşyayı almak için eğilmenizi söyleyen bir uyarı olabilir. Arkadaşlarınız şaşıracak ve büyülenecektir. Oldukça etkilenecek ve bilinçsizce size değişik deneylerde yarcımcı olacaklardır.

Bununla birlikte oldukça eğlendirici olmalarına rağmen bu deneylerin gerçek amacı sizi eğlendirmek değil beyninizi mümkün olan en zayıf duyguları algılamaya zorlamaktır. Önceki deneylerde kısaca kas hareketlerinden bahsetmiştik Gerçek düşüncelerden daha hafif olan kas hareketlerini algılamak için aşılması gereken bir teş şey vardır.

Sonraki egzersizlere geçmeden önce saklanan eşyaları bulmak için yapılan bu birinci egzersiz serisini defalarca değişik eşyalarla yapmanız ve ustalaşmanız gerekir.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Lightbulb Kurs Bitirme Sertifikalı Online TELEPATİ Eğitimi Emka 0 4,043 30-12-2020, Saat: 11:27
Son Yorum: Emka
  Telepati veya Düşüncelerin İletimi Spiritüeller 0 2,964 24-09-2018, Saat: 22:06
Son Yorum: Spiritüeller
  Telepati Nedir? Nasıl Yapılır? EvrimBilge 0 3,302 18-02-2018, Saat: 15:07
Son Yorum: EvrimBilge
  Telepati Bağı Kurmak İçin Uygulanan Teknikler ve Yöntemler EvrimBilge 0 5,383 24-09-2017, Saat: 03:21
Son Yorum: EvrimBilge
  Telepati’de Rüya Uyumu Çalışması Archilles 0 4,128 17-08-2017, Saat: 13:16
Son Yorum: Archilles

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi