Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TOPRAKLAMA ENERJİSİ – ENERJİNİZİ NASIL YÜKSELTECEKSİNİZ


TOPRAKLAMA ENERJİSİ – ENERJİNİZİ NASIL YÜKSELTECEKSİNİZ konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Hayattaki herkes vücudunun titreşim frekansını yükseltmek için çalışıyor. Bunu yapmanın birçok yolu var ama bunu yapmanın en iyi anahtarıTopraklama Enerjisidir.

Enerjinizi Nasıl Yükselteceksiniz?

Topraklama, Dünya'nın enerjisini sizin yararınıza kullanmak ile ilgilidir. Başka bir deyişle, Dünya'nın enerjisiyle topraklama tarafından, kendi bedeninizin titreşim frekanslarını yükseltebilirsiniz.Yapmanız gereken tek şey ruhunuzu dünyayla bütünleştirmek ve enerjisini size yerleştirmek. Ne kadar derine inerseniz, yüksek bilinç haliniz daha fazla enerjiye erişebilir

Ancak, topraklı kalmazsanız, garip baş dönmesi, aşırı aktif zihin ve rahatsız edici hissetmek gibi belirtiler yaşayacaksınız. Bu, yükselişe giden yolunuzun takip etmeniz gereken doğru yol olmadığı için olur. Bu belirtilere daha fazla dikkat etmelisiniz, böylece yolunuzun seyrini değiştirebilirsiniz.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...1090ac.jpg


Topraklama Enerjisi - Her Zaman Kolay Değildir

Birçok insan fiziksel bedenlerini sıkıntı zamanlarında terk eder; Bunu yapmanız doğal fakat yararlı değil Örneğin, evden veya ofisten çıkmışsın ve araba kullanıyorsun. Eve vardıktan sonra, oraya nasıl ulaştığınızı veya nasıl geri gittiğinizi bilmiyorsunuz.

Topraklanmamış durumda, Dünya'nın enerjisine bağlı değilsiniz ve zihninizde ve bedeninizde tamamen fiziksel olarak mevcut değilsiniz. 

Kendinizi Topraklama

Topraklama enerjisi, başarıya giden yoldan biridir. Vücudunuzun, aklınızın ve ruhunuzun titreşim frekansını aynı anda yükseltirken, sizi ruhani gelişime götürür.

Dünya'nın enerjisini topraklamanın ilk adımı, zihin odağınızı kalbine kaydırmaktır. Nefes almalısın ve olabildiğince sakin bir şekilde dinlenmelisin. Yapmak üzere olduğunuz şey dışında herhangi bir fikri boş verin - bunu yapmazsanız, Dünya'nın enerjisini başarılı bir şekilde topraklayamayacaksınız.

Şimdi, vücudunuza gösterilen yukarıdan ışık hayal etmeye başlayın. Kafanızdan, omurga çakranızdan giren ışığı kalbinize ve vücudunuzun geri kalan kısmına doğru yönlendirin.

Topraklama Enerjisi ve Son Düşünceler!

Bu noktada, tüm vücudunuzda kontrol edilmesi zor görünen bir enerji akışı hissedeceksiniz. Sizden olumsuzluk çeken, sizi sevgi ve ışıkla kutsayan ışıkla çevrili olmayı hayal edebilirsiniz.


Bunu kolaylaştırmak için, topraklama işlemine başlamadan önce Meleklerden her zaman yardım isteyebilirsin.

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Ruhun Sana Bağlı Olup Olmadığını Nasıl Anlayabilirsin Emka 1 1,596 07-11-2018, Saat: 03:16
Son Yorum: kahvedeniz
  Taç Çakra Güçleri Engellendiğinde Ne Olur ve Nasıl İyileşir Emka 0 581 01-11-2018, Saat: 20:31
Son Yorum: Emka
  Etrafınızda Bir Ruh Olup Olmadığını Nasıl Anlarız Emka 0 2,155 11-08-2018, Saat: 17:51
Son Yorum: Emka
  KOZMİK ENERJİ NASIL ELDE EDİLİR ? Emka 0 1,092 29-07-2018, Saat: 23:34
Son Yorum: Emka
  Her Kozmik Değişim Fiziksel Bedeninizi Ve Enerjinizi Nasıl Etkiler? Emka 0 805 26-07-2018, Saat: 14:05
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi