Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ZİHİN OKUMANIN 6 YOLU


ZİHİN OKUMANIN 6 YOLU konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Birçok insan, birinin aklını okuduğunun, bir çeşit kontrol mekanizması olduğuna inanmaz. Önümüzde sahip olduğumuz kişinin bir sonraki hareketini anlayabilirseniz, onu manipüle edebilir ya da gelecekte eylemlerini tahmin edebilirsiniz.

Aslında, parlak tarafından düşünür ve bakarsak, başka birinin zihnini okumak onun bakış açısını anlamanıza, daha derin bir düzeyde etkileşime girip etkileşimde bulunmanıza yardımcı olabilir.

Bir kişinin zihnini basit bir şekilde okumanın 6 yolu vardır.

1.Vücut Dili

Beden dili, birisinin ne düşündüğünün açık bir işaretidir. Alnında kırışıklık varsa kişinin stresli olduğu anlamına gelir.

2.Nefesini Kontrol Et

Onun nefesi nasıl? Birisi omurganın tabanından nefes alırsa, bu rahat olduğu anlamına gelir. Nefes alması sığ ise stres durumundadır. Eğer bir kişinin ruhsal durumunu bilmek istiyorsanız, onun nefesini gözlemleyin.

Nefes alması hızlı olursa deneğin muhtemelen gergin olduğu anlamına gelir, bir şey bilmenizi istemediği anlamına gelir. Kişi çok utangaç veya endişeli olabilir veya bilgileri gizleyebilir. Birisinin rahat bir nefesi varsa, ruhsal durumu sakin olur, ki bu genellikle söylediklerinin doğru olduğu anlamına gelir.

3.Gözlerini Okuyun

Gözler genellikle detektördür. Çalışmalar, yoğun düşündüğünüzde, öğrencilerin genişlediğini göstermiştir. İlginçtir, beyin aşırı olduğunda öğrenciler aşırı derecede genişler. Eğer bir insanla konuşursanız, göz bebekleri genişler, ancak daha sonra küçülürler, yani söylediklerinizle gerçekten ilgilenmez. Aksine, genişlemiş kalırsa, bu sizin ve kelimelerinizle çok ilgili olduğu anlamına gelir.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...98dc68.jpg4.Sesinin Tonunu Dinleyin,Kelimelerini Değil

Ses tonu her şey anlamına gelebilir. Kelimeleri ifade ettiği hız. Yavaş, sakin, hızlı gergin. Kelimeler onları besleyen enerji kadar önemli değildir. Bunun açıklanması gerekmiyor, çünkü bunun belirli bir ses tonu anlamına geldiğini biliyorsunuz. Ama bazen gerçekten ayarlamalıyız ve anlamaya çalışmalıyız.

5.Kişiyle Zaman Geçirin

Bir kişinin düşüncelerinin ne olduğunu bilmek istiyorsanız, onunla vakit geçirin. İşteyken bir öğleden sonra geçirin ve göreceksiniz çok şey öğreneceksiniz. Biriyle zaman geçirdiğinizde, o kişinin belirli durumlara nasıl tepki verdiğini anlamak daha kolay olacaktır.

Bu nedenle anne babaların şaşkına dönmesi, çocuğun yanlış bir şey yapmadan önce fark etmemesi gerektiğini iddia ediyor. “Her şey normaldi” diyebilirler. Bu genellikle babanın bebekle yeterince zaman harcamadığını gösterir.

Diğer zamanlarda bir ilişkide, yıllar sonra bile kişinin kafasında ne olduğunu anlayamazsın. Bu bir ilişkide stres yaratabilir, çünkü arkadaşımızın ne düşündüğünü veya ne hissettiğini bilmediğinizde nasıl davranacağınızı bilmek zordur.

6.Diğer Kişilerin Enerji Emmediğinden Emin Olun

Herşey sana bağlı. Sinirlenmiş bir duruma yaklaşırsanız, eşiniz bu gerginliği yansıtacaktır. Bununla birlikte, rahat durumdaki bir duruma yaklaşırsanız, diğer insanların enerjisini emebilecek ve gerçekten ne olduğu için kimin önünde olduğunu tanıyabileceksiniz, tahmin etmeyeceksiniz.

Hepimizin nasıl hissettiğini sorma fırsatımız olduğuna dikkat etmek çok önemlidir. Klasik ve az keçeli durum cümlesinin ötesinde: “Nasıl gidiyor”, biraz daha derine inmeye çalışıyor. Belki de aklını okuyabiliyor ve daha özel bir soru sormayı deneyebilirsiniz: “Rahat ve iyi bir ruh halinde hissediyor musunuz?

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayatınızdan Negatif Enerjiyi Kaldırmanın 7 Kolay Yolu Emka 0 4,526 20-11-2018, Saat: 15:18
Son Yorum: Emka
  Ruhunuzun En Önemli Gücünün Kilidini Açmanın 8 Yolu Emka 0 3,475 06-07-2018, Saat: 21:03
Son Yorum: Emka
  Titreşiminizi Doğal Olarak Yükseltmenin 12 Yolu Emka 0 2,451 04-07-2018, Saat: 12:26
Son Yorum: Emka
  RUHSAL AYDINLANMAYA ULAŞMANIN 7 YOLU Emka 0 2,279 27-06-2018, Saat: 17:17
Son Yorum: Emka
  Sınırsız Ruhsal Enerji Alanınıza Girmenin 5 Yolu Emka 0 2,918 19-06-2018, Saat: 21:12
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi