Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

7 BASİT ADIMLA MELEKLERLE BAĞLANTI KURMAK


7 BASİT ADIMLA MELEKLERLE BAĞLANTI KURMAK konusu, Melek Enerjileri forumunda tartışılıyor.
#1
Melekler ile bağlantı kurmak, hayatta rehberlik ve yardım  almak için mükemmel bir yoldur. Özgün bir kaynak olduklarından ve böylece meleklerle bağlantı kurmanın hayatınızın önemli bir parçası olduğundan emin olabilirsiniz.

heart-669552_1920.jpg

1.Adım: Meleklerden Yardım İsteyin

Meleklerin her zaman yanınızda olduğunun farkına varmasanız bile onlar her zaman yanınızdadır ve yardım etmek için hazırlardır. 

Yapmanız gereken tek şey Melekler'i çağırmak, onları daha sık düşünmek ve yardıma ihtiyacınız olduğunda onları çağırmaktır. Meleklerin enerjisine ve yeteneklerine inanın, hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

2.Adım: Meleklerin Nimetlerine Layık Olduğunuza Güvenin

Melekler ile bağlantı kurmak, yalnızca, meleklerin yapabileceği ve size sağlayacağı yardımın layık olduğuna inandığınızda, yararlı ve değerlidir. Onlar size herhangi bir şey konusunda yardımcı olabilirler, ama kendi değerinize inanmanız gerekir. 

3.Adım: Bağlanın ve İçine Girin

Gözlerinizi kapatarak ve olabildiğince yavaş bir şekilde nefes alarak harekete geçmeniz gerekir. Kendinize odaklanmak, melekleri çağırmanız ve enerji içinizde yükseldiğini hissettiğinizde, yardıma ihtiyacınız olan problemin ana hatlarını çizin. Sessizlik meleklerle bağlantı kurmanıza ve rehberliklerine erişmenize yardımcı olacak.

4.Adım: Meleklere Şüphe Duymayın

Melekler'e problemlerinizle güvenmeye başladığınızda, bunun hakkında bir daha düşünmeyeceksiniz. Onlara güvenmediğiniz hayatınızı kaybetmeye başlayacaksınız ve alabileceğiniz etkili rehberliği almayacaksınız. Sevgiyle bağlantı kurmak melekler ile geri dönüşün anahtarıdır.

Onlara güvenmeye başladığınızda, hayatınızda bir şekilde ya da diğerinde, er ya da geç başarıyı garantilerler.

5.Adım: Sevgi

Sevgiyle ve ışıkla sizi kutsayabilecek yeteneklere sahip olan melekler, vücudunuzun titreşim frekanslarını yükseltmek için İlahi ışığa uyum sağlamanıza yardımcı olan ruhsal karakterlerdir.

Auranızı yükseltmek ve meleklerin rezonansı ile titreşiminizi yükseltmek için kalbinize odaklanmanız gerekir.

6.Adım: Meleklerle Bağlantı Kurma Çabalarını Takdir Edin

Meleklerimize sonsuz yardımları, rehberlikleri için ne kadar çok teşekkür ederseniz, yaşamda mutlu olmanız için size daha fazla neden sunacaklardır ve hayatınızda daha fazla minnettar olmak için kendinizi bulacaksınız. Her zaman şimdiki anı olduğu gibi güzel görün.

7.Adım: Dinlerken Dikkat Edin

Meleklerden yardım istediğinde, zihninizin sessiz olduğundan ve yaptığınız göreve odaklandığınızdan emin olmanız gerekir. Melekler her zaman dualarınıza cevap verirler. Böylece, yeteneklerine güvenmelisiniz ve bilinçli olarak bunun için onlara teşekkür etmelisiniz. Melekler hayattaki herhangi bir zamanda sizi hayal kırıklığına uğratmaz.


www.spiritueller.com

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MELEKLERLE BEREKETİ HAYATIMIZA ÇEKMEK EvrimBilge 0 5,562 06-01-2018, Saat: 11:08
Son Yorum: EvrimBilge
  KORUYUCU MELEKLERLE İRTİBAT KURMAK Archilles 0 4,955 25-10-2017, Saat: 15:48
Son Yorum: Archilles
  Bolluğu Sevgili Meleklerle Yaşamımıza Çekme! Archilles 0 4,634 02-10-2017, Saat: 21:49
Son Yorum: Archilles
  UYURKEN MELEKLERLE ÇALIŞIN Archilles 0 5,516 16-09-2017, Saat: 15:18
Son Yorum: Archilles
  MELEKLERLE İLETİŞİM KURMAK İÇİN NELER YAPMALIYIZ Magnetho 0 2,502 29-08-2017, Saat: 15:13
Son Yorum: Magnetho

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi