Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Adaçayı ile Evinizi Ve Ruhunuzu Arındırma…


Adaçayı ile Evinizi Ve Ruhunuzu Arındırma… konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Ruhsal Temizleyici
Bu işleme tütsüleme denir ve kurutulup bir demet şeklinde sarmalanıp bağlanmış Adaçayı çubukları kullanılır. Bu pek çok şey için kullanılabilecek bir ritüeldir. Enerjinizin düşük olduğunu ve dengeye ihtiyacınızın olduğunu hissettiğinizde, yada istenmeyen Ruhlardan, kötü veya negatif enerjilerden arınmak istediğinizde bu işlem sizin için mükemmeldir. Bu yöntemi kendiniz veya yardım edecek biri ile yapabilirsiniz. Birinin yardım etmesi hem daha iyi hemde daha kolaydır.

Sarmalanmış kuru Adaçayı demetini tutuşturarak iyice yanmasını sağlayın. Alevli bir ateş olması gerekmiyor. Mangaldaki kömür gibi yavaşça ve içten yanması gerekmektedir. Böylece dumanın tütmesi başlayacaktır. Ayağa kalkarak ellerinizi yana açın. Yardımcınız tüten demet ile çevrenizde dolaşarak, başınızın, ellerinizin ve ayaklarınızın, avuçlarınızın ve ayaklarınızın altında dahi, yani tam anlamı ile tüm bedeninizin çevresinde daireler çizmelidir. Bu arada siz de ellerinizi ve tüm bedeninizi dumanda yıkıyormuş gibi yapın!

Bazıları, dumanı temizlenen kişinin çevresine dağıtmak için, geniş bir tüy kullanmayı tercih eder. Birkaç tüyden oluşan bir yelpaze de yapabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış.

İşlem size uygulandığında;  meditasyonda olduğu gibi gevşeyin, nefesinizi kontrol edin, ve bedeninizin beyaz bir ışıkla dolduğunu hayal edin.

Eğer işlemi siz uyguluyorsanız; tüten dumanın bir ışık gibi etrafa yayıldığını ve akan bir su gibi değdiği kişi ve eşyaları temizlediğini hayal edin. Tüten demeti ateş almayacak bir kaba yerleştirin. Ben küçük ağaç bir kap kullanmayı tercih ediyorum.

seremoni-duman%25C4%25B1-t%25C3%25BCts%25C3%25BC.jpg

Evi Temizlemek ve Arındırmak
Bu yöntem evinizdeki kötü Ruhları veya negatif Enerjiyi def etmek için mükemmeldir.  Belki de bir komşu  yada enerjisini sevmediğin bir kişi evine gelmiş olabilir. Bu enerjiyi temizlemek için bu yöntemi kullanın!

Evinizi temizlemek ve arındırmak için kesinlikle tüm bir demeti kullanmanız, ve bunu evinizin içinde yakmanız gerekmektedir. Giriş kapısından başlamalı, ve bütün evi saat yönünde dolaşmalısınız.

Evde tüten demetle dolaşırke yüksek sesle “Benim için kabul edilmez olan, Işığın tarafında olmayan tüm Ruhlar ve Enerjiler gitsin!”, veya buna benzer sizin tercih ettiğiniz bir cümleyi tekrarlayın, bitirdiğinizde… demeti ateş almayacak bir şeyin üstüne koyun. Daha önce söylediğim gibi bu küçük ağaç veya metal bir kap olabilir.

Demetin yanan tarafını alta gelecek şekilde koyarsanız demet bitene kadar etkin olarak tütmeye devam edecektir.

alıntı

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Zihninizi, Bedeninizi Ve Ruhunuzu Yeniden Canlandıracak Güçlü Antik Nefes Egzersizi Emka 0 7,280 15-11-2018, Saat: 13:22
Son Yorum: Emka
  EVİNİZİ POZİTİF ENERJİYLE DOLDURMANIN 6 YOLU Emka 0 7,423 09-06-2018, Saat: 17:13
Son Yorum: Emka
  13 Basit Adımda Evinizi Negatif Enerjiden Arındırma Yolları! EvrimBilge 0 3,305 04-12-2017, Saat: 11:18
Son Yorum: EvrimBilge
  Evinizi Olumsuz Enerjilerden Arındırıp, Frekansınızı Yükseltmeye Yarayacak 9 Yöntem Emka 0 2,909 01-12-2017, Saat: 13:59
Son Yorum: Emka
  Adaçayı ile Ruhsal Temizlik Spiritüeller 0 22,613 21-05-2016, Saat: 13:33
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi