Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

EVİNİZİ POZİTİF ENERJİYLE DOLDURMANIN 6 YOLU


EVİNİZİ POZİTİF ENERJİYLE DOLDURMANIN 6 YOLU konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Eviniz özel alanınız olmalı, dünyadan çekilme ve rahat hissetmeniz için bir yer.

Eviniz gerçekten bir “doğum yerinizdir”, yaratmanız, ilham almanız ve büyümeniz için topraklanmış ve merkezlenmiş olmanız gereken yerdir.

Durum ne olursa olsun, evinizi her zaman bol miktarda pozitif enerji ile doldurmaya çalışabilirsiniz. Bunlar size yardımcı olabilir:

* Yaratıcılığı ve ilhamı artırın

*Negatif Enerjiyi Ortadan Kaldırın

*Durgun ve tıkanmış enerjinizi temizleyin

*Evinizi güvende hissettirin

*Uyumlu ilişkileri teşvik edin

*Gününüze daha fazla topraklama ve pozitif enerji getirin

Aslında, evinizi pozitif enerjiyle doldurmak, titreşiminizi yükseltmenize ve amaçlarınıza ulaşmanıza yardımcı olabilir.

maxresdefault.jpg


1.Dağınıklığı Temizleyin

Evinizde boşluk yaratmak, pozitif, ilham verici ve yaratıcı bir enerji akışı yaratır

Ancak, dağınıklık durgun enerjiyi teşvik eder ve ayrıca negatif varlıkları çekebilir. Dağınıklık sizi daha az motive ve hatta depresif hissettirebilir.

Evinize ihtiyaç duymadığınız veya kullanmadığınız her şeyi temizleyerek başlayın. Bu, çoğu zaman unutulan şeylerle dolu olan dolapları, veya bodrumları bile içerir.

İzlenecek genel kural, bir yıl içinde kullanmadığınız veya size neşe getirmeyen eşyaları, muhtemelen bırakmanın zamanıdır.

2.Aydınlatma ve Hava

Evinizin aydınlatması ve havasız olması  negatif varlıkları  çekebilir ve aynı zamanda ruh halinizi etkileyebilir. Aslında loş ışıklandırma, enerjinin titreşimini yavaşlatabilir, bu da sizi yorgun veya halsiz hissetmenize neden olabilir.

Gün boyunca, pencereleri ve perdeleri açın ve doğal görünen ışığı yayan lambalarla evinizin karanlık alanlarını aydınlatın.

Himalaya Tuz lambaları, negatif enerji, stres ve hava kirleticilerini temizlemek için harikadır.

Hava kalitesi yaşadığınız bir konu ise, bir hava temizleyici veya ev bitkileri de  kullanmayı düşünün.

3.Beyaz Adaçayı

Beyaz Adaçayı, negatif enerjileri uzaklaştırmak ve evinizi güvende tutmak ve istenmeyen ziyaretçilerden korunmak için yüzyıllardan beri kullanılmaktadır.

Beyaz Adaçayı  çok iyileştirir ve sinir gerginliğini sakinleştirmeye yardımcı olur. Dumanı evinizin köşelerini doldurmak için adaçayı yakmanız yeterlidir. Evinizi olumlu ve sevgi dolu bir enerji ile doldurma niyetinizi belirten mekanınızın etrafında dolaşın.havayı temizlemeye yardımcı olabilir. Ayrıca, gürültülü veya yıkıcı komşularınız arasında bir bariyer oluşturmak için de harikadır.

4.Müzikli Kutular

Ses güçlü bir şifacıdır ve mekanınızın titreşimini uyumlaştırmaya yardımcı olabilir.

Müzikli kutular farklı enerji türlerine veya çakralara yardımcı olabilecek farklı frekanslara da gelir.

Ayrıca beynin sağ ve sol taraflarını dengeledikleri ve stres azaltma, arabuluculuk uygulamaları ve gevşemeye yardımcı oldukları düşünülmektedir.

Bunlar, mekanınızı veya ikinci el mobilyalarınızı temizlemek, yaşam durumunuzla ilgili endişeleri azaltmak  huzur ve berraklığı desteklemek için mükemmeldir.

5.Kristaller

Kristaller, negatif enerjiyi absorbe edebilecekleri, temizleyebildikleri ve yeniden ayarlayabilecekleri için evdeki pozitifliği sağlamanın harika bir yoludur.

Kullanılacak en iyi kristallerden bazıları şunlardır:

Şeffaf Kristal: Negatif enerjiyi emerek ve temizleyerek evdeki pozitif enerjiyi güçlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca korku, stres ve kaygıyı azaltmaya yardımcı olabilir. Kuvveti bilgisayarlar / TV, çalışma, mutfak, ana yaşam alanında veya temiz, taze enerjiye ihtiyacınız olan her yere yerleştirin.

Pembe Kristal: Ev içinde uyum, güven ve barışçıl ilişkiler yaratmaya yardımcı olur. Bağlantısını derinleştirmek isteyen çiftler veya aileler için mükemmeldir. Pembe kristal en iyi yatak odasında tutulur. Sağlıklı ve romantik bir ilişkiyi desteklemek için kullanıyorsanız, iki kristal kullandığınızdan emin olun.

Ametist: ruhsal gelişmeyi ve daha yüksek amacınızı bulmaya yardımcı olur. Ayrıca negatif varlıkları, durgun veya sıkışmış enerjiyi emmeye ve güçlü bir koruyucunun olmasına yardımcı olur. Sezginizi ve yaratıcılığınızı canlandırmak için de harikadır. Ev ofisinize, arabuluculuk odasına veya ana yaşam alanına ametist yerleştirin.

Yeşim: aile uyumunu, arkadaşlığını ve farkındalığını arttırmaya yardımcı olur. Ayrıca hafifçe enerji verici  topraklanmış ve desteklenmiş hissetmenize yardımcı olabilir. Yeşim ayrıca iyi sağlık ve servet teşvik ettiği söylenir. Ofisinize, ön kapıya veya ana yaşam alanına yerleştirin.

Kaplan Gözü: Evinizi ve mekanınızı istenmeyen ziyaretçiler, negatif varlıklar ve enerjiden korumanıza yardımcı olur. Ayrıca, hedefler belirlemenize yardımcı olmak ve motive etmek için evinizde daha güçlü ve daha dengeli bir enerji oluşturmanıza yardımcı olur. Ev ofisine ya da herhangi bir yere enerji desteğine ihtiyacınız var.

6.Uçucu Yağlar ve Tütsüler

Esansiyel yağlar ya da yakıcı tütsü dağıtmak, evinizi temizlemenin ve pozitif enerjiyi desteklemenin bir başka harika yoludur.

Buhur, Yasemin veya Sandalağacı, korumayı ve düşük enerjilerin temizlenmesini destekledikçe tütsü için harika seçeneklerdir.

Esansiyel yağlar için, limon ve portakal gibi narenciye kokuları, motivasyon ve mutluluğu teşvik eder, Lavanta ve Gül gibi çiçek kokuları, anksiyeteyi azaltmaya yardımcı olur ve ahenkli ilişkileri teşvik eder ve Biberiye, Adaçayı, Yasemin  gibi bitkisel veya odunsu kokular negatif enerjilerin korunmasına yardımcı olur.

Uçucu yağları bir difüzör, yağ yakıcı veya sprey olarak kullanın.


Eviniz gerçekten kalbinizin olduğu yerdir, bu yüzden onu pozitif enerjiyle dolu tutmak, en yüksek yolunuzda gelişmenize izin verir.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayatınızdan Negatif Enerjiyi Kaldırmanın 7 Kolay Yolu Emka 0 4,526 20-11-2018, Saat: 15:18
Son Yorum: Emka
  Ruhunuzun En Önemli Gücünün Kilidini Açmanın 8 Yolu Emka 0 3,475 06-07-2018, Saat: 21:03
Son Yorum: Emka
  Titreşiminizi Doğal Olarak Yükseltmenin 12 Yolu Emka 0 2,451 04-07-2018, Saat: 12:26
Son Yorum: Emka
  ZİHİN OKUMANIN 6 YOLU Emka 0 2,829 28-06-2018, Saat: 13:52
Son Yorum: Emka
  RUHSAL AYDINLANMAYA ULAŞMANIN 7 YOLU Emka 0 2,279 27-06-2018, Saat: 17:17
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi