Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aydınlanma İçin Gereken 10 Uyanış Aşaması


Aydınlanma İçin Gereken 10 Uyanış Aşaması konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Yolculuğunuza uyanmış bir ruh olarak başladığınızda, karşılaşmalarınız sırasında bilinçaltında birbirinizin titreşimlerini tanıyarak başkalarını çekeceğinizi göreceksiniz.

Uyanış yavaş yavaş bu 10 aşamadan sonra bireyin hayatını dönüştürür.

spirit_awakening-768x432.jpg

1.Aşama: Huzursuzluk

Bu ilk aşama genellikle, bir değişikliği etkilemek için bilinçli arzunuzdan sorumludur. Hayatınızın şu anda nasıl gittiğini hayal kırıklığına uğramış hissediyorsunuz ve hayatınızı geri almak için bazı değişiklikler yapmaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Hayatınızın kendi sorumluluğunuz olduğunu ve mutluluğunuzun başka insanlara ya da koşullara bağlı olmadığını kabul etmeye açıksınız. Bu aydınlanma enerjinizi ateşleyerek hem çakralarınızı hem de ruhunuzu harekete geçirecektir.

2.Aşama: Tezahür

Bu aşamada, etrafınızdaki dünyayı görmenin yolu değişmeye başlar. Duygularınız artar özgürlük, mutluluk ve hoşnutluk gibi coşkulu duyguları yaşamaya başlarsınız. Bu duygulara rağmen, acı hala mevcuttur. Şu ana kadar hayatınızın her adımını sorgulamaya, meydan okumanıza ve geçmişinizden gelen acıların size karşı karşıya gelmesine meydan okuyorsunuz.

3.Aşama: İtme ve Çekme

Artık hem bu yolu takip etmenin hazzını hem de yolculuğunuza katlanacağınız mücadelelerin ilk işaretlerini deneyimlemeye başlıyorsunuz. Bu, gözlerinizin kapatılması ve daha önce hiç olmadığı kadar genişlemenin açılması arasında sarsılmış duygusal bir savaş çekişmesi yaratır. Bu yolda devam edip etmeyeceğinizi seçeceksiniz, bu da devam edenlerin dönüşüm yaşayacakları kritik bir karar olacaktır, çünkü bu eylemi gerçekleştirenler, uykuya geri dönmeyeceklerdir

4.Aşama: Karanlık

Çevrenizdeki açgözlülük ve hatta devlet tarafından rahatsız edilen, etrafınızdaki dünyanın durumu tarafından ezilmiş hissedersiniz. Siyahın içinde, bu aşamayı ilerletme yeteneğini sorgulayan bir depresyon yaşarsınız. Hiç kimsenin, şu anda yaşadığınız şeyi anlayamadığı gibi, tamamen yalnız hissedersiniz, kaybolursunuz. Yolda ilerlemeyi sürdürmek için tek bir nedeniniz var: “Ben Kimim?” Sorusuna verilen cevabı bulma isteğiniz.

5.Aşama: Bağlılık

Bu aşamada kendinizle dünya arasındaki bağlantıyı anlamaya hazırsınız. Artık dünyayı değiştirmeye odaklanmanıza gerek olmadığını görebiliyorsunuz, çünkü kendinizi değiştirerek dünyayı değiştirebiliyorsunuz. Maneviyat bilgisine, bu noktaya kadar olandan çok daha fazla çekildiniz.Boş zamanlarınızı metafiziksel olan her şeyi araştırmak ve incelemek için harcamak istiyorsunuz.

6.Aşama: Eşzamanlılık

Var olan bağlantıları anlamanız artık, başlangıçlar, doğa ve hayvanlar gibi etrafınızdaki her şeyin birbirine bağlılığını içerecek şekilde genişledi. Evrenin ayrılmaz bir bütün olarak, kendinizi dahil ettiğiniz her şeyi görürsünüz. Düşünceleriniz, hisleriniz ve duygularınız gibi gerçekliğinizi şekillendiren şeylerin daha iyi anlaşılmasını geliştiriyorsunuz. Son görüntülemelerinizi desteklemek için yaşam tarzınızı değiştirmek için adımlar atmaya başlayabilirsiniz.

7.Aşama: Özgünlük

Artık evrendeki amacınıza göre daha fazla netlik elde edebildiniz. Artık çevrenizdeki somut ve kumaş şeylere odaklanmıyorsunuz, ancak bunun yerine, odak noktasını hem niyetin hem de enerjinin daha büyük gücüne kaydırdınız. Özgün benliğinizi ortaya çıkarmaya ve sizi daha yüksek amacınıza doğru itmeye başlıyorsunuz.

8.Aşama:Yüksek Bilinç

Hayatınız bu aşamada dönüşmeye başlar ve artık kaderinizi taşıdığınızdan daha net görebiliyorsunuz. Hem fikirleriniz hem de yaratımlarınız aracılığıyla bolluk çekebilirsiniz. Şu anda yaşamınızda olan deneyimler ve insanlar, yeni ve yüksek bilinç durumunuzu yansıtır. Artık, duygusal ve ruhsal olarak onları idare etmek için gerekli donanıma sahip olduğunuzdan, yolculuğun zorluklarıyla boğulmuyorsunuz.

9.Aşama: Eş Oluşturma

Bu, ilk önce İlahi ile çalışmaya açık olduğunuz ve birlikte yarattığınızı fark ettiğiniz aşamadır. Bu kavram, ilk başta tamamen kabul etmek biraz zor olsa da, konsepte teslim olduktan sonra fikirlerinizin her zamankinden daha büyük ve daha iyi hale geldiğini göreceksiniz. Artık koruyucu meleklerinizle, ruh rehberlerinizle ve daha yüksek benliğinizle bağlantı kurarak hayatınızda bir rehberlik duygusu taşırsınız.

10.Aşama: Koşulsuz Tat

Bu, uyanış sürecinin hayatınızı her zamankinden daha kolay, güvenli ve daha huzurlu hale getirdiğini gerçekten anladığınız aşamadır. Hayatınızın geçici olduğunu, takdir etmek ve deneyimlemek için size verilen bir hediye olduğunu kabul edersiniz. Gittiğiniz her yerde tadını çıkarırsınız.

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruh Dünyasıyla Etkileşim: Ruhlarla Konuşmak İçin 7 Adım Emka 0 3,417 24-11-2018, Saat: 00:42
Son Yorum: Emka
  Ruhsal Uyanış Süreci Ve İşaretleri Nelerdir? Emka 0 3,577 18-11-2018, Saat: 15:40
Son Yorum: Emka
  Amaçlarınızı Belirlemek Ve Hayattan İstedikleriniz Elde Etmek Için 8 Yöntem Emka 0 2,284 14-11-2018, Saat: 16:58
Son Yorum: Emka
  Numerolojiye Göre Güneş Sayınızı ve Sizin İçin Ne İfade Ettiğini Keşfedin Emka 0 2,989 14-11-2018, Saat: 13:12
Son Yorum: Emka
  Birkaç Saniye İçin Elinizi Bu Pozisyonda Tutun, Sonuçlar İnanılmaz Derecede Şaşırtıcı Emka 0 7,420 12-11-2018, Saat: 22:50
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi