Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aydınlanmanın Ötesindeki Bir Seviyeye Ulaşmak İçin Uyanmamız Gereken 12 Bilinç Boyutu


Aydınlanmanın Ötesindeki Bir Seviyeye Ulaşmak İçin Uyanmamız Gereken 12 Bilinç Boyutu konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Boyutlar, titreşim hızlarına bağlı olarak farklı varoluş düzlemlerini organize eder. Bu boyutların her biri, sıklığıyla ilgili belirli bir dizi yasa ve ilkeyi takip eder.

Dairesel Zaman Teorisine göre, işler çok uzun bir süre boyunca tekrarlanır; ve neredeyse oldukları gibi tekrar ederler.

İnsanların, bilincinin yansıtıldığı görünür yoğun bir beden ile çok boyutlu ışık varlıkları olduğu söylenir. Bununla birlikte, bilinçlerinin sadece bir kısmının farkındadırlar ve ilk 5 boyuta erişme potansiyeline sahiptirler.

Birçoğumuz 3 boyutlu farkındalık seviyesinde rahatız ancak meditasyon, yansıtma ve ruhaniyet rehberlerimizin yardımını isteme gibi, ruhsal uygulama ile astral düzlem veya “zaman” olarak bilinen 4. boyuta erişim de mümkündür.

İndigo ve Kristal bilincine sahip olanlar, 7. boyuta veya daha yüksek seviyelere erişebilirler.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...bad603.jpg


Bilincin 12 Boyutu

1. Boyut

Bu boyut, farkındalıktaki odak noktası olarak hizmet eder. Bu sıklıkta rezonansa giren şey, bilgi ve formunu ortaya çıkaran yaratılışın tohumudur.

2.Boyut

Bu bilgi alemidir. Bitkiler ve alt hayvan krallığı buradadır, DNA bilgilerinin ve genetik kodunun kazanmış olduğu bilince sahip olan varlıklara rezonans eder. Gıda ve hayatta kalmanın temel gereksinimleri bu frekans seviyesinde mevcuttur.

3.Boyut

Bu formun alemidir. İnsanların bilinçli zihni ve daha yüksek hayvan krallığı bu seviyede rezonansa girer. Kendinizin ayrı bir varlık olarak farkındalığı başlar, ancak üçüncü boyutun sınırlamaları nedeniyle geçmiş yaşamlarımızı hatırlayamayız.

4.Boyut

Bu zamanın alemidir. Bazıları bunu astral düzlem olarak adlandırır, odaklanma, bilgi, biçim ve değişim seviyesidir. Bu aynı zamanda bilinçaltı zihninin boyutudur ve kişinin gelişmiş psişik yeteneklere sahip olduğu yerlere ulaşabildiği yerdir.

5.Boyut

Bu ruhun alanıdır. Birden fazla zaman çizelgesi ve bunların hepsinde aynı olan sabit olma olasılığı. Bu bilinçdışı zihnin boyutudur. Ruhun farkındalığı bu seviyede ortaya çıkmaya başlar. Daha yüksek benliğimizi hatırlamak genellikle bu boyutta hissedilir.

6.Boyut

Bu ruhun alemidir. Bu ışık boyutudur. Bu boyutta, ruhun evriminin tüm aklının olanaklarına uyması için yumuşak akışına teslim olur.

7.Boyut

Bu sonsuzluğun alemidir. Ruhun kendini evrimleştirmek için ayarladığı boyuttur.

8.Boyut

Bu sonsuzluğun alemidir. Tüm yönleriyle tam bir kozmik bilinç. Tüm odak, bilgi, biçim, zaman, ruh, sonsuzluk ve sonsuzluğun birleştiği yerdir. Evrenin kendisidir.

9.Boyut

Bu, Tanrı'nın alemi. Bu, Tanrı Bilincinin boyutudur.

10.Boyut

Bu Multiverse alemidir. Evrenin ötesindeki boyut ve onu yaratan bilinçtir.

11.Boyut

Bu, Omniverse'in alemidir. Olası tüm Mültecilerin bilinç boyutu.

12.Boyut

Bu Aşk alemidir. Bu, her şeye nüfuz eden ve her şeyi, tüm odaklanışı, farkındalığı, bilgiyi, formu, değişimi, ruhu, sonsuzluğu, Tanrıyı,  birleştiren sevginin titreşiminin boyutudur. Bu seviyede olmak, Kişi'nin Kaynak Bilincine ya da Sevgi Bilincine ulaştığı anlamına gelir. Bu birbirimiz için hissettiğimiz romantik sevgi ile karıştırılmamalıdır, ancak bu titreşim frekansına uyum sağlamak için bir katalizör olabilir.


Bizler, şu anda bütün bu bilinç boyutlarına erişimi olan varlıklarız.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruh Dünyasıyla Etkileşim: Ruhlarla Konuşmak İçin 7 Adım Emka 0 4,810 24-11-2018, Saat: 00:42
Son Yorum: Emka
  Amaçlarınızı Belirlemek Ve Hayattan İstedikleriniz Elde Etmek Için 8 Yöntem Emka 0 3,310 14-11-2018, Saat: 16:58
Son Yorum: Emka
  Numerolojiye Göre Güneş Sayınızı ve Sizin İçin Ne İfade Ettiğini Keşfedin Emka 0 3,933 14-11-2018, Saat: 13:12
Son Yorum: Emka
  Birkaç Saniye İçin Elinizi Bu Pozisyonda Tutun, Sonuçlar İnanılmaz Derecede Şaşırtıcı Emka 0 8,525 12-11-2018, Saat: 22:50
Son Yorum: Emka
  Huzur ve Mutluluk İçin 12 Enerjiyi Değiştirmelisin Emka 0 3,171 08-11-2018, Saat: 14:59
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi