Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bu 5 Evrensel Yasayı Kullanarak İstediğiniz Hayatı Yaşayabilirsiniz


Bu 5 Evrensel Yasayı Kullanarak İstediğiniz Hayatı Yaşayabilirsiniz konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Evrensel yasalar, evrensel enerjiyle, yaşamlarımıza uyum ve denge kazandıracak şekilde akmamıza yardımcı olacak ilkeleri yönlendiriyor. Bu kişisel sıklık yasaları, ilahi olanın ince bir sesini duymamıza ve rehberliğini takip etmemize izin verir.

Deepak Chopra'nın da belirttiği gibi, Evren bir sırdır.

Hepimiz bu Evren'de ortak oluşturucularız ve hepimiz Evrenin yasalarına uygun olduğu sürece istediğimiz hayatı oluşturma gücümüz var.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...02be91.jpg


Kendiniz için keyifli bir gerçeklik yaşamak istiyorsanız, en önemli Evrensel yasalardan 5'i burada

1. Potansiyel Yasası

Fiziksel forma kendini gösteren saf bir bilinciniz var. Bu bilinç, sonsuz potansiyel barındırır ve tüm yaratımlardan sorumludur.

Bu yasayı anlamanın en iyi yolu bunu hissetmektir. Meditasyon ve diğer ruhsal uygulamalarla bilincinizin potansiyelini hissetme gücünüz var.

Aslında, bilince ya da ruhunuza daha fazla uyum sağlayabilirseniz, kendi potansiyelinizi daha fazla anlayabileceksiniz.

Nasıl Kullanılır: Meditasyon ve yaratıcı aktiviteler aracılığıyla bilincinizin potansiyelini anlayın ve hissedin.

2. Frekans ve Yansıma Yasası

Bu Evrende her şey bir frekans taşır. Bu sıklık, düşünceleriniz, duygularınız ve eylemleriniz dahil tüm varlığınızdan yayılır.

Bu frekans daha sonra deneyimleri, insanları ve koşulları titreşim alanınıza çeker. Bu, düşüncelerinizin, hislerinizin ve eylemlerinizin, daha sonra size yansıtan bir titreşim yaşattığı anlamına gelir. 

Yolunuza gelen her deneyim içsel durumunuzun bir yansımasıysa, bu, her deneyimin size gerçekte kim olduğunuz ve üstesinden gelebileceğiniz şey hakkında değerli bir ders öğretmek için burada olduğu anlamına gelir.

Nasıl Kullanılır: Pozitif düşünerek ve hayatınızdaki birçok nimetlere odaklanarak enerjinizi veya titreşiminizi arttırmaya çalışın.

3. Cazibe Yasası

Bu muhtemelen evrenin en iyi bilinen yasasıdır ve yaymakta olduğunuz enerjiye dayalı olarak gerçekliğinize bir şeyler çekme kabiliyetine sahip olduğunuzu belirler.

Bir şeye ne kadar çok odaklanırsanız, o kadar  büyür ve bir şey hakkında ne kadar çok düşünürseniz, bunu fark etme olasılığınız o kadar yükseklir. Bu yüzden çekmek istediğiniz titreşim ile kendinizi hizalayabilirsiniz.

Potansiyel veya saf bilincinizle hizalamaya başladığınızda, otomatik olarak en yüksek yolunuzla hizalanmış bir titreşim göndermeye başlarsınız. Bu titreşim daha sonra sizin için mükemmel fırsatları ve koşulları gerçeğinize çeker.

Nasıl Kullanılır: Hayatınız için yaşamak istediğiniz şeyi görselleştirin ve oluşturma potansiyelinize inanın.

4. Karma Yasası

Ruhunuzun öğrenmek için buraya geldiği belli deneyimler var. Bu deneyimler, geçmiş yaşamlardan ve fiziksel bedeninize gelmeden önce belirlenir. Bu deneyimler, deneyimlemeniz gereken bu yaşamdaki karma veya büyüme puanlarınızdır.

Karma yasası, daima geçmişinizden öğrenip büyüdüğünüzü ve bu Evrenin bilincini genişletmeye yardımcı olmak için ilerlemenizi sağlar. Evrenin genişlemesi olmadan, Evren varolmayı bırakıyor.

Nasıl Kullanılır: Evrenin akışına güvenin ve her deneyimin bir nimet ve fırsat olduğunu unutmayın.

5. Birlik Yasası

Hepimiz birbirimize bağlıyız, yani kendimize ve başkalarına karşı yaptığımız şeylere karşıyız. Hepimiz biriz ve hepimiz eşitiz.

Bunu anladığımızda, rekabetin olmadığını ve yeterli ya da yeterli olmadığından korkmamanıza gerek olmadığını da anlıyoruz. Hepimiz yaşamın büyük ağının bir parçasıyız ve hepimizin gerçekliğin nasıl ortaya çıktığı konusunda önemli bir rolümüz var.


Nasıl Kullanılır: Hepimizin eşit derecede önemli olduğunun farkındayız ve hepimizin bu hayatta paylaşacakları bir amaç ve yeteneklerimiz var.

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çekim Yasasını Kullanarak Gerçek Ruh Eşinizi Bulmanızı Sağlayacak 4 Basit Teknik Spiritüeller 0 600 01-10-2018, Saat: 20:09
Son Yorum: Spiritüeller
  Ellerinizi Kullanarak Ruhsal Enerjinizi Şarj Edebilirsiniz. Emka 0 5,138 12-06-2018, Saat: 12:46
Son Yorum: Emka
  8 BASİT ADIMLA İSTEDİĞİNİZ HER ŞEYİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ Emka 0 2,762 04-06-2018, Saat: 21:16
Son Yorum: Emka
  Hayatı Şarj Etmeyi Biliyor musunuz? Archilles 0 966 26-04-2018, Saat: 16:31
Son Yorum: Archilles
  İstediğimiz hayatı yarattığımız bilimsel olarak kanıtlandı EvrimBilge 0 4,169 14-03-2018, Saat: 16:32
Son Yorum: EvrimBilge

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi