Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Büyü ve Negatif Enerjilere Karşı Alınacak Önlemler


Büyü ve Negatif Enerjilere Karşı Alınacak Önlemler konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Büyü yapılmadan önce ve nazar esnasında tedbir alınmış olursa bu iki tehlikeden de korunulmuş olur.Bu tür tehlikeler tıpkı deprem gibidir ne zaman,nerede ve nasıl karşımıza çıkacağı belli olmaz.Onun için insan her zaman tedbirli ve hazırlıklı olmalıdır. Büyü ve nazara karşı önlem şap. Şap çokca etkisi olan bir tılsım olarak bilinir.Küçük bir parça şap alınır,bir beze sarılır,elbisenin içine iğnelenir veya cepte taşınır.Şapı çantada taşımak işe yaramaz,şap vücuda çok yakın vücutla temasta olacak şekilde taşınmalıdır.Kem gözlülerin nazarından korunmak için şap birebir koruyucu bir kalkan bir zırh vazifesi görür.Üzerinde şap taşıyan kişileri kolay kolay büyüde tutmaz,ancak çok büyük büyülere karşı büyünün tesirini biraz azaltabilir.Zaten böyle çok büyük büyüleri yapabilecek usta büyücülerde dünya üzerinde az sayıda kalmıştır.


Üzerinde şap taşıyanlar aynı zamanda kendilerini hep mutlu ve dinç hissederler ,hep kısmetlidirler kısmetleri kapanmaz kolay kolay hastalanmazlar sağlıklıdırlar. Sedef çiçeği. Sedef çiçeğini çiçekçilerde ve sokakta çiçek satanlarda kolayca bulup alabilirsiniz.Sedefi andıran beyaz renkte oval yapraklardan oluşan bu çiçek nazara ve hastalıklara önlem olarak kullanılır.Bu çiçeği alarak evinizin veya çalıştığınız iş yerinin görülen bir yerine koymanız tafsiye edilir. Mutlaka faydasını göreceksiniz. Çörekotu. Çörekotu nazar ve büyüye karşı koruyucu özellikleri olan bir bitkidir.Kırkbir çörekotu ayrılarak bunların herbirinin üzerine bir kere Elham Suresi okunur.Sonra bunlar minik bir keseye doldurulup kesenin ağzı dikilir.Bu kese elbisenin içine tutturulur veya cepte taşınır.Bu sayede nazar ve büyüden korunulmuş olur.Yine çörekotuyla yapılan tütsüler insanın üzerindeki nazarı alır. Diken. Kırlarda karşımıza çıkan mor çiçekli dikenler iyi bir nazar kalkanıdır.Bu dikenlerden bir kaçını demet haline getirip evinizin veya iş yerinizin kapı girişine veya çokca kişinin girip çıktığı bir odaya asmak nazardan korur. 


B%25C3%25BCy%25C3%25BC-ve-Negatif-Enerji...lemler.jpg


Sarmısak. Kuru sarmısak nazara karşı mükemmel koruma sağlar.Ayrıca asıldığı yere bolluk ve bereket getirici bir özelliği de vardır.Sarmısakdan nazara karşı korunma ve bereketinden faydalanma konusunda yararlananlar herkese sarmısağı tafsiye ederler. Bu etkisi kanıtlanmış tılsım onun içindirki hemen hemen herkes tarafından bu özelliğiyle de tanınır Adaçayı Tütsüsü Aktardan bir demek adaçayı alınır. Bir kasenin içerisine konulur. Ve tütsü şeklinde yakılarak evin her tarafına bu tütsü ile tütsülenir. Gerekirse evin bireyleride tütsülenir. Üzerlik tohumu tütsüsü Aktardan üzerlik tohumu alınır. Bir tavada bir iki tutam kavrulur bu kavrulma esnasında tuhum tütsü dumanı çıkarmaya başlar evdeki her köşe bu şekilde tütsülenir Tuz Bir tutam tuz negatif enerjiye maruz kalmış kişinin başından 3 defa gezdirilir sonra bu tuz ateşe atılır Tuz 2 Bir miktar kaya tuzu bir keseye konulur ve üzerinde yada cebinde taşırsan gün boyunca negatif enerjilere emecektir bu tuz . 

Günlük olarak değiştirilir. Tuz 3. Tuzlu suyla duş almak veya ayakları tuzlu suya koymak negati enerjileri temizlemeye iyi gelecektir. Denize girdiğinde ferahlamayan kimse yoktur sanırım . Deniz suyunda tuz bol miktarda vardır Elbiseden bir parça tütsüsü Nazar yada büyü yaptığından şüpelenilen kişinin ayakkabı , elbise yada saçından bir tutam kesilip yakılır bu tütsü ile negatif enerjiye maruz kalmış kişinin burnuna çekmesi ve tütsülenmesi işe yarayacaktır Sirke Sirkeli suyla evi silmek ve sirkeli suyla duş almak negatif enerjileri temizlemeye yardımcı olur.

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayatınızdan Negatif Enerjiyi Kaldırmanın 7 Kolay Yolu Emka 0 4,501 20-11-2018, Saat: 15:18
Son Yorum: Emka
  Kendinize Karşı Bakış Açınızı Değiştirecek 12 Sert Gerçekler Emka 0 3,356 20-10-2018, Saat: 20:37
Son Yorum: Emka
  Size Bağlı Negatif Bir Ruh Veya Varlık Var Mı? Emka 0 4,452 15-09-2018, Saat: 16:31
Son Yorum: Emka
  Bu 7 Şeyi Yaparsanız Negatif Enerji Size Zarar Veremez Emka 0 12,544 02-07-2018, Saat: 14:59
Son Yorum: Emka
  Kediler Sizi Evinizdeki Negatif Enerjilerden ve Olumsuz Ruhlardan Korurlar Emka 0 35,899 08-06-2018, Saat: 00:17
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi