Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dünyayı Değiştirmek İçin Burada Olan 7 Çeşit Empat


Dünyayı Değiştirmek İçin Burada Olan 7 Çeşit Empat konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Bu makalede, dünyada var olan farklı Empat türlerini sizinle paylaşacağım. 

1.Duygusal Empat

Hiç dünya tarafından çok bunalmış gibi hissettin mi? Her şeyi hissedebiliyor ve  ve sizin olan ile olmayan şey arasındaki farkı bilmediğinizi hissediyormusunuz?

Duygusal empat, başkalarının bedenlerindeki duygularını deneyimleyebilir. Pek çok duygusal empat evlerde büyür ve aslında ebeveynlerinin ve kardeşlerinin duygularını deneyimleyip bütünleştirir ve evden ayrılıncaya kadar neler olup bittiğine dair hiçbir fikri yoktur. Evi terk ettiklerinde, her zaman çok “hassas” olmaları, aile biriminin sindirmek duygularına yardımcı oldukları zamanlardı.

2.Tıbbi/Fiziksel Empat

Bu empati sezgisel olarak “sezgiyi” veya bir insanın ne kadar iyi hissettiğini ve ne hissetmesi gerektiğini bilir. Bir kişinin sübtil enerjisini hissedebilir ve o kişinin ince enerji alanını etkileşime girerek değiştirebilir ve böylece iyileşebilirler. Birçok şifacı ve doktorda, tıbbi / fiziksel empatlık vardır.

3.Jeomantik Empat

Bu sadece bir yerin çevresine, doğasına ve fiziki ortamına bakan bir empat olduğunuzu söylemek için süslü bir yol. Çevreleri hissedebilirsiniz. Bu ortamda ne tür duyguların deneyimlendiğini hissedebilirsiniz. Vücudunuz boyunca akacaklar. Evinizi doğal renkler, bitkiler ve taşlar ile dekore etmek için bir çağrı hissedeceksiniz. Gerçek evinizi açık havada hatırlatan şeyler. Jeomantik empatlar şehirlerin ve konumların kolektif enerjilerini hissedebilirler. Yeteneklerini bir pusula gibi kullanarak, nereye gideceği ve nerede yaşayacağına yönlendirilirler.

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...c9a648.jpg


4.Bitki Empatı

Bitki empatı, bitkileri ve ihtiyaç duyduklarını hisseden, bilen ve duyan empatidir. Aslında bitkilerin düşüncelerini duyabilirler ve bahçede titiz ve sezgiseldirler. Her bitkinin ruhuna derinden aşina olurlar ve bitkinin ruhuyla kolayca ilişki kurabilirler. Bu nedenle büyük şamanlar ve şifacılar yaparlar.

5.Hayvan Empatı

Bir hayvan empatı, hayvanlarla derinden bağlantılı olan bir kişidir. İhtiyaçlarını bilir, düşüncelerini ve duygularını hissedebilir. Genelde veteriner olarak çalışırlar. Birçok hayvan empatı barınaklarda çalışmaya çağrılır ve bu hayvanların iyileşmesine ve tekrar bütünleşmesine yardımcı olmak için enerjilerini verirler.

6.Sezgisel Empat

Bu empat sadece bir kişiye bakmalı veya farkındalıklarını onlara yerleştirmeli,hayatları ve geçmişi hakkında bilgi edinmeye başlayacaklardır. Alışkanlıklarını, tıkanıklıklarını ve yaşam tarzı seçimlerini bilecekler. Bu çok zorlayıcı olabilir ve eğer bu empat kendi düşüncelerini, duygularını ve başkalarınınkileri birbirinden nasıl ayırt edeceğini bilemezse, o zaman kendisiyle ya da başkalarıyla olan ilişkilerinde kendini bulabilir.

Başkalarının düşüncelerini ve duygularını kendi başlarına da yanlışlar. Ve sonra onları harekete geçirir. Bu empatlar aynı zamanda bir konuşmanın alt metnini de okuyabilecekler. Söylenen her şeyin farkına varacaklar ve çoğu zaman kimsenin hitap etmediği her şeyi bağırmaya ihtiyaç duyacaklarını hissedecekler.

7.Ayna Empatı veya Heyoka

Bir Heyoka, ayna anlamına gelen Kızılderili bir terimdir. Heyokalar, başkalarının düşüncelerini ve duygularını hissettiren ve hisseden empatlardır ve onları başka bir kişinin önünde harekete geçirir. Kişiye tüm istenmeyen yönlerini veya bir kişinin gölgesini gösterirler. Bir anlamda, onlar bir guru gibiler, çünkü onlar başkalarının evrimleşmesine yardım etmek için buraya gelirler ve ötekinin kendi yansımalarını görmek için bir sahne karakteri oynayarak bunu yaparlar.

Birçok empati güçleri ve yetenekleri üzerinde dezavantajlı hissetmektedirler. Bu sadece yeteneklerini nasıl kullanacaklarını bilmedikleri ve kendilerini korudukları içindir.. Bununla birlikte, empatların, başka bir kişinin güçlü ve zayıf yanlarına girebilmek için şaşırtıcı ve eşsiz bir yeteneği vardır. Diğer kişi hakkında olumsuz olan her şeyi hissederken, iyi ve olumlu şeyleri de hissedebilirsiniz.


Birçok insanın bu kadar kopuk ve kafası karışmış hissettiği bir dünyada empati çok ihtiyaç duyulan bir karakterdir. Bir Empat gerçek gücüne adım atarsa, tam olarak ne söyleyeceğini ve ne zaman söyleyeceğini bilir. Nitelikli empatlar herkesten en iyi olanı nasıl çıkaracağını bilir, bu yüzden başkalarının olumsuz enerjisinden korkmak için bir neden yoktur. Basitçe, kelimelerinizi ve eylemlerinizi iletin!

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruh Dünyasıyla Etkileşim: Ruhlarla Konuşmak İçin 7 Adım Emka 0 4,810 24-11-2018, Saat: 00:42
Son Yorum: Emka
  Amaçlarınızı Belirlemek Ve Hayattan İstedikleriniz Elde Etmek Için 8 Yöntem Emka 0 3,310 14-11-2018, Saat: 16:58
Son Yorum: Emka
  Numerolojiye Göre Güneş Sayınızı ve Sizin İçin Ne İfade Ettiğini Keşfedin Emka 0 3,933 14-11-2018, Saat: 13:12
Son Yorum: Emka
  Birkaç Saniye İçin Elinizi Bu Pozisyonda Tutun, Sonuçlar İnanılmaz Derecede Şaşırtıcı Emka 0 8,525 12-11-2018, Saat: 22:50
Son Yorum: Emka
  Huzur ve Mutluluk İçin 12 Enerjiyi Değiştirmelisin Emka 0 3,171 08-11-2018, Saat: 14:59
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi