Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hayat Ağacı Hakkındaki Büyüleyici Gerçekler


Hayat Ağacı Hakkındaki Büyüleyici Gerçekler konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Hayat ağacı veya dünya ağacı, birçok kültürde tezahürün yaratıcı bir sembolüdür. Kendisinin ve gerçekliğin gerçek doğasının bilgisine nihai geçiş kapısı olarak bilinir.

Yılan enerjinin veya naaşın uyanışı üzerine, Gnostik görünümdeki “evrenin nemli özü”, aynı zamanda kundalini uyanışı olarak da bilinir. Omurga tabanında kıvrılan yılan enerjisi, yükselişini beynin içine doğru yukarı çıkarır ve sinapslar çılgınca ateş etmeye başladıkça tüm yolları ateşler.

Bu aktivasyon, varoluşun metafizik ve fiziksel gerçekliği arasındaki ilk bağlantı olarak hizmet eder. Arayanın, ilk evrimsel adımını daha yüksek farkındalığa kavuşturmasına izin vermek.

Bu hayat ağacı, inisiyenin şamanik uygulamada tasvir edildiği gibi üç dünya arasında seyahat etmesini sağlar. Fiziksel ve fiziksel olmayan gerçeklik arasında var olan bağlantıyı kurmak gerekiyordu.

Bu köprü oluşturulduğunda, arayıcı, hayvan ruhu totemlerinin yanı sıra alt ve yüksek boyutlu varlıklar ile bağlanır.

Yine de, bu beş hayat ağacından sadece biridir ve beş ağaçların sırrı, bugün burada konuşmak için burada olduğumuz şeydir.

the-tree-of-life.jpg


1.Yaşamın İlk Ağacı (Dünya Ağacı)

Büyük bir kül, meşe veya bodhi olarak ifade edilen yaşam ağacı, dünyanın üç dünyasının merkezinde bulunur. Yeryüzünün hizmet ettiği üç boyutlu bilinç seviyeleri arasında bir geçit olarak kullanılır.

2.İkinci Hayat Ağacı

Büyük bir pembe mercan olarak ifade edilen ağacın alt kısmı pirinç veya bakırdır ve beşinci boyutta bir portal olarak kullanılır. Bu düzlemde var olan varlıklar açıklıkları ile görülür.
Beşinci boyutlu ağaç, işitme girişimlerine işaret eder ve telepatik iletişimin beraberindedir.

3. Üçüncü Hayat Ağacı

Bu ağaç sinir sisteminin temizlenmesi ve yeniden bağlanması görevi görür. Beyaz bir ağlayan söğüt gibi geniş akan bir ağaç olarak ifade edilir; Enkarnasyondan önce yaşamın bastırılmış hatıraları uyanık bilincinize doğru ilerler.

Üçüncü hayat ağacı, koku alma girişimlerine işaret eder ve görünür kaynağın olmadığı, uyanık halde bulunan çiçeklerin kokusuyla birlikte gelir.

4. Yaşamın Dördüncü Ağacı

Bu dördüncü ağaca ulaştıktan sonra, arayıcı ölümsüzlük iksiri ya da tanrıların nektarı olarak bilinen şeyi deneyimliyor. Bu tatlı tat veren bal, bir zamansızlık deneyimini veren boğazın arkasından üretilir ve damlar. 
Dördüncü ağaç, tadın kazanılmasını ifade eder.

5.Beşinci Hayat Ağacı

Sadece efsane olarak adlandırılan bu hayat ağacı, “yukarıdaki tanrılara” fiziksel olarak ve metafizik olarak bağlantı kurduğunu gösterir.

Etkiler şu anda bilinmemektedir ancak zihin, beden, ruh, ruhun sonsuz yaşama birleşmesi olarak yorumlanabilir.

Beşinci ağaç, girişimlerin dokunma elde edilmesini ifade eder.

Hayatın her ağacı aklınızda ortaya çıktığında, hepinizin birbirine bağlı olduğunu ve aklın bilincin merkezi olduğunu görmeye başlarsınız. Henüz bilimsel olarak kanıtlanmamış olsa da, evrenin merkezinin bilincin kendisinin olduğuna dair kanıtlar vardır.


Vücudunuzu, zihninizi ve ruhunuzu bu ebedi bilince bağladığınızda, niçin her zaman neden “ihtiyacınız olan her şeyin içinde olduğunu” söyleyebilirsiniz.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çoğu İnsanın Bilmediği Karma Hakkındaki İlginç Gerçekler Emka 0 4,166 14-11-2018, Saat: 20:38
Son Yorum: Emka
  Kendinize Karşı Bakış Açınızı Değiştirecek 12 Sert Gerçekler Emka 0 3,384 20-10-2018, Saat: 20:37
Son Yorum: Emka
  Bir Ruh Eşi İle Hayat Arkadaşı Arasındaki 5 Fark Emka 0 16,217 26-07-2018, Saat: 22:04
Son Yorum: Emka
  Rüyalar Hakkında Muhtemelen Bilmediğiniz Gerçekler Emka 0 3,024 26-06-2018, Saat: 11:42
Son Yorum: Emka
  Üçüncü Gözünüzü Açın: Epifiz Bezi Ve Hakkında Saklanan Gerçekler Magnetho 0 3,281 01-06-2018, Saat: 14:28
Son Yorum: Magnetho

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi