Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kozmosla Aranızda Bir Bağ Oluşmaya Başladığını Gösteren 4 İşaret


Kozmosla Aranızda Bir Bağ Oluşmaya Başladığını Gösteren 4 İşaret konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Kozmos gizemli yollarla çalışır. Kozmos kelimesinin başlı başına birçok anlamı vardır. Ancak bu tanım her birey için farklıdır. Bazıları için bir tanrı, diğerleri için ise yaratıcı enerji kaynağı veya insanoğlunun üstünde daha yüksek bir zekâdır. Kozmosun arkasındaki kuruluşun nasıl çalıştığı ve sizi desteklediği aslında hergün gördüğünüz sıradan şeylerdir. Hepimizin bu konu üstüne kendi bakış açısı vardır ancak önemli olan büyük resmi ve çoğu insanın iyiliğini görebilmektir.

Hepimiz hayatımızda ilahi rehberden mesajlar alırız, bu da bir şeyler yaparken dürtüklenmemiz veya önemli bir karar vermemiz gerektiğinde her şeyin bir anda netleşmesi mistik anlarla gibi şeylerle alakalıdır. Herkesin sezgileri vardır ve herkes daha yüksek bir varlıkla iletişim kurabilme yeteneğine sahiptir ve bunu nasıl seçeceğiniz size kalmıştır. Daha yüksek benliğinizle olan bağlantı meditasyon, farkındalık ve belli işaretlere açık olma yoluyla gerçekleşebilir.

Kozmosun sizle iletişime geçmek istediğini anlamanın birçok yolu vardır. Genellikle düşünceleriniz, hisleriniz ve içgüdüleriniz vasıtasıyla evrenden mesajlar alırsınız. Bir şeylere dikkat çekmek gerektiğinde de hayatımıza evrenden ilahi mesajlar gelir.


kozmos-bagi.jpg

İşte kozmosun gönderdiği işaretleri keşfetmenin 4 yolu:

Evrenden gelen onay

Bilinçli olarak bir şeylerle uğraşıyorsanız ve tüm inancınızı, düşüncenizi ve tüm maksadınızı buna yoğunlaştırıyorsanız, evren size doğru yolda olduğunuzu kanıtlayan ‘’onay’’ işaretlerini gönderir. Ancak bunun hem olumlu hem de olumsuz olarak yönetildiğini unutmayın, çünkü evren bu ikisi arasındaki farkı bilmez. Evren sadece ne istediğinizi dışa vurmanızı ister sizden.

Bu da eşzamanlılıkla, aydınlanmayla, insanların aynı anda görünmesiyle, birbirini tekrar eden işaretlerin görünmesiyle ortaya çıkar. Tüm bunlar gittiğiniz yolun onaylandığının birer işaretidir. Hayatınızda bu işaretleri görmeye başladığınızda istediğiniz şeyleri kendinize çekebilirsiniz demektir. Her şey doğru hissettiriyor gibi gelir ve her şey su gibi akıp gider.

Ruh seviyesinde alınan işaretler

Bilinçten çok bilinçaltıyla alakalıdır. Bunun hakkında etkin bir şekilde düşünmüyorsunuz, bu yüzden size anlamlı gelen ancak sebebini anlamadığınız şeylere doğru çekiliyorsunuz. Ruhunuz sizi amaçlarınızla hizada tutmak için çeşitli durumlara ve ilişkilere sürükler. Bunun kişiliğinizle veya ne istediğinizle bir ilgisi yoktur ancak neye ihtiyacınız olduğuyla daha fazla ilgisi vardır. Alınması gereken bir ders varsa bu ortaya çıkar. Kendi benliğiniz hakkındaki şeylerin farkında olmaya ihtiyacınız varsa bir ilişki formatında başka bir insanı etkileyebilirsiniz. İşte bu ruh gelişimi için çok önemlidir.

Bir zorlukla karşılaştığınızda

Mental olarak, fiziksel olarak, duygusal olarak veya ruhsal olarak sıkıntı çektiğiniz zaman hayatınızda size destek veren bazı işaretler ortaya çıkar. Hayatınızdaki güzel şeyleri hatırlamak… İşte bu bir güç kaynağı olabilir. Bunun gerçekleşebilmesi için birçok yol vardır. Mesela, bir şarkı duyarsınız ve bu şarkının sözleri gerçekten o an içinizde yankılanır size bir mana taşıyormuş hissi verir veya bir anda tanımadığınız biriyle bir diyaloga girersiniz ve tam da o duymaya ihtiyaç duyduğunuz güçlü mesajı size gönderir.

Sizi gittiğiniz yolda durdurur

Bu da size katkı sağlamayacak veya sizi hayatınızda doğru yola sokacak durumlarda gerçekleşir. Gerçeklik konusunda bilginiz yok ve kendi yüksek benliğinizden kopuk bir haldesiniz. Belki kendinize iyi bakmıyorsunuz ve bu da duygusal ve fiziksel sağlığınıza zarar veriyor. Belki bir belirsizliğin içindesiniz ve hangi yolun sizi çıkışa götüreceğini bilmiyorsunuz. Bu uzun süreli bir ilişkiniz olduğunuzda ve gerçekten mutsuz olduğunuzda yaşanabilir. Ya böyle size katkı sağlamayan bir durumda olduğunuzu fark etmezsiniz ya da edersiniz ancak bu durumu değiştirmeye yeterli cesaretiniz yoktur.

Oturup evrenin size işaretler göndermesini beklemeyin. Evren amaçlarınız vasıtasıyla evrene yaydığınız enerjiye cevap verir. Asıl önemli olan hazır bulunmaktır. Evren ve ruhunuz ancak hazır bulunduğunuz zaman sizle iletişime geçecektir. Bu yazıyı son satırına kadar okuduysanız zaten bunu yakında fark edeceksiniz…


KAYNAK:
http://filoji.com/kozmosla-aranizdaki-bi...-4-isaret/
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Ruhun Sizinle Temas Kurduğunu Gösteren 12 İşaret Emka 0 5,362 18-11-2018, Saat: 19:54
Son Yorum: Emka
  Ruhani Bir Bağınızın Olduğunu Gösteren 9 işaret Emka 0 3,599 25-10-2018, Saat: 16:12
Son Yorum: Emka
  Ruh Rehberlerinizin Sizi İzlediği Ve Doğru Yolda Kalmanıza Yardımcı Olduğu 8 İşaret Emka 0 3,312 16-09-2018, Saat: 17:20
Son Yorum: Emka
  Ruh Bağlarını Tanıyabileceğiniz 4 İşaret Emka 0 3,583 27-08-2018, Saat: 02:00
Son Yorum: Emka
  Daha Yüksek Bir Bilinç Düzeyine Ulaştığınızı Gösteren 5 İşaret Emka 0 3,096 26-08-2018, Saat: 17:35
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi