Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kristallerin 5 Büyülü Yeteneği.Çoğu İnsan Bunu Bilmiyor


Kristallerin 5 Büyülü Yeteneği.Çoğu İnsan Bunu Bilmiyor konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Aslında neredeyse her kristal kendi kişiliğini ve belki de kendi bilincini bile taşıyor gibi görünüyor.

Bana bu soruyu birkaç ay önce sorsaydınız, muhtemelen kafamın etrafını sarmak için uğraşırdım, ama şimdi kristallerin kendi bilinçlerini taşımaları karşısında gerçekten şaşırmayacağım.

İşte gözlemlemek için geldiğim kristallerin 5 büyülü yeteneği.

1.Kristallerin Bir Bilinci Vardır.

Birçok kişi, kristallerin kendi tür bilinçliliğini koruduğuna inanır. Bu bilinç seviyesi, ortalama insanınkine yakın bir yerde bulunmazken, kristallerin, bu Evren'deki her şey gibi, “kendi zihnine” sahip olduğuna inanılmaktadır.

Bu Evrendeki her şeyin sahip olduğu “akıl” ı anlayamayabiliriz, ancak bu Evrende kristaller dahil her şeyin bir çeşit bilinçliliğe sahip olması muhtemeldir.

Nikola Tesla'ya göre “Kristalde biçimlendirici bir yaşam prensibinin varlığının açık bir kanıtı var ve bir kristalin hayatını anlayamasak da, o kadar az yaşayan bir varlık değildir.”

Kristallerinizi bir evcil hayvan gibi tedavi etmenize gerek yokken, onları önemsediğinizde ve onlara saygıyla davrandığınızda, daha iyi ve daha verimli çalışır.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...5c5d98.jpg

2.Kristaller İletişim Kurabilir.

Kristaller, iyileşme kabiliyetleri ile iyi bilinir, ancak mesajlar da iletebilirler.

Kristaller depolama aygıtları gibidir ve kullanıcıya indirilebilen bilgileri tutar. Belirli bir kristalle çalıştıktan sonra, yeni bilgiler edinmeyi veya yeni bilgiler almayı öğrenebilirsiniz.

İnsanların iletişim için kristal kullanmasının bir yolu, bir sarkaçın kullanılmasıdır.

Kristal bir zincir veya ipin ucuna gider gerginlik, ağrı ve durgun enerjinin bölgelerini bulmak için vücuda sallanabilir. Sarkaç nereye çekilirse, en iyileştirmenin gerekli olduğu yer orasıdır.

Kristal sarkaçlar, bir şeyleri / insanları bulmak ya da seyahat etmek için mükemmel bir yer bulmak için bir harita üzerinde de sallanır. Kristal sarkaçlara da soru sorulabilir.

3.Kristaller Bir Portal Olabilir

Bir zamanlar psişik bir ortam tarafından kullanılan bir kristal aldım. Kristalle yapıldığını ve bana iletmiş olduğunu hissettim. Kristalleri o gece başucumun kenarına koyup garip rüyalar gördüm! Tüm bu İlahi varlıkları buluşturan ve Ruh'la ilgili her şey hakkında toplantılarda oturan farklı boyutlarda seyahat ediyordum, inanılmaz bir deneyim oldu!

Sabah uyandığımda, kristali temizlemeyi unuttuğumu fark ettim ve muhtemelen onun üzerinde hala enerji vardı. Onunla iletişime geçtim ve daha yüksek boyutlara erişmek için portalı bir portal olarak kullandığını keşfettim.

O gece kaderimi tekrar test etmeye karar verdim ve yatağımın kristaliyle uyudum. Rüyalarımda farklı boyutlarda tekrar dolaştım ve her türlü ışık varlığını karşıladım.

Harika bir deneyimdi, ama ikinci geceden sonra, kristalin temizlenme ve kendi başıma yapmamın zamanı olduğunu biliyordum. Kristali temizledikten sonra, düşler ortadan kalktı, ama o andan itibaren kristallerin ne kadar güçlü olabileceğini fark ettim!

4.Kristaller Seyahat Edebilir

Kristalleri kaybeden insanların sayısız öyküsünü sadece aylar ya da yıllar sonra maviden çıkmaları için duydum!

Ayrıca bir zamanlar Avustralya'daki bir arkadaşa bir kristal yolladım ama zarfı açtığı zaman, kristal eksikti! Bu güne kadar hala kristalin nerede olduğu hakkında hiçbir fikrim yok ama sanırım nereye giderse gitmesi gereken yer muhtemel.

Kristaller, belirli yerlere ve insanlara çekilir ve neredeyse gitmek istedikleri yere ulaşma yeteneklerine sahip oldukları gibi. Bunu kendiniz için deneyimlemiş olabilirsiniz ya da bir kristal satın almayı veya bir kişiye kristal vermeyi düşündünüz.

Bir kristalle ayrılmak ya da kaybetmek zor olabilir, ama kristalin gitme zamanı geldiğinde, kendi başına bir aklı vardır.

5.Kristaller Renk Değiştirebilir

Kendime güzel bir apophyllite parçası aldım. Tamamen açıktı ve sadece ona gerçekten çizilmiş hissettim. Kristali temizledim ve sonra yastığımın yanında uyumaya başladım.

Birkaç geceden sonra kristalin bu kahverengi noktaların tümünü geliştirmeye başladığını fark ettim. İlk başta kristalin kirli olduğunu düşünmüştüm ama sonra kahverengi lekelerin içte olduğunu fark ettim.

Biraz araştırma yaptıktan sonra, kristallerin onu kullanan kişinin enerjisine bağlı olarak rengi değiştirebileceğini keşfettim.

Kahverengi lekeler, iyileşme sürecinin bir parçası olarak kristale aktarılan yoğun enerjiyi temsil eder. Kristal yasımı iyileştirmeye ve temizlemeye yardımcı oluyordu ve kahverengi lekeler bunun kanıtı gibiydi.

Kristaller, kristal kullanan kişinin enerjisine bağlı olarak daha parlak, daha karanlık ya da gökkuşağı renkleri geliştirebilirler.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çoğu İnsanın Bilmediği Karma Hakkındaki İlginç Gerçekler Emka 0 4,192 14-11-2018, Saat: 20:38
Son Yorum: Emka
  Hayatınızda İhtiyacınız Olan 3 Tip İnsan Emka 0 2,799 05-07-2018, Saat: 17:37
Son Yorum: Emka
  Para Çekme Ritüeli: Bunu Deneyin ve Hayatınızın Nasıl Değiştiğini İzleyin Emka 0 21,576 03-07-2018, Saat: 22:20
Son Yorum: Emka
  Dejavu Nedir ve Biz Bunu Neden Yaşıyoruz. Emka 0 2,910 03-07-2018, Saat: 10:25
Son Yorum: Emka
  Eterik Kordonları Kesme:Bu Ritüel Enerji Patlaması Getiriyor Bunu Bilmeniz Gerekli Emka 0 10,409 01-07-2018, Saat: 13:02
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi