Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MADDİ DÜNYAYI KONTROL ETMEK


MADDİ DÜNYAYI KONTROL ETMEK konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Gerçekliği araştıran Kabalistik araştırmacılar, gerçekliğin kendi dünyamız ve üst dünyalardan ibaret olduğunu keşfettiler. Tüm dünyaların en alt seviyesi içinde bulunduğumuz bizim dünyamızdır, geriye kalan diğerlerinin hepsi manevi dünyalardır. Manevi dünyalarda, bizim dünyamızda bulunduğu şekli ile fiziksel madde anlamında bir şey yoktur. Manevi dünyaların maddeleri olarak sadece arzular, güçler ve düşünceler vardır. Bizler kendi dünyamızın maddesini kontrol edebildiğimizi düşünürüz fakat daha üst bir seviyeye yükseldiğimiz zaman anında maddenin bir sonuç olduğunun farkına varırız. 

hqdefault.jpg

Madde, Üst Güçler, Üst Dünyalar tarafından işletilmektedir. Bizler, henüz bu dünyalarda olmadığımızdan, maddeyi kontrol edebilir durumda değiliz. Eğer herhangi bir şeyi değiştirmek istiyorsak, o zaman kendi derecemizin üzerine, bizim üzerimize uygulanmadan evvel hazırlıkların yapılmış olduğu yere yükselmemiz gereklidir. Sadece bu seviyede, herhangi bir şeyi değiştirme yeteneğini edinmeyi ve anlamayı belli bir seviyede edinebileceğiz. Yaşam sürekli olarak kendini tekrar ederek bizlerin hiçbir şeyi kontrol edemediğimizi bizlere sık sık ispatlamaktadır ve bizler yaşamın uçup gitmesinin farkına varana kadar kendimizi altın yıllarımızda hissederiz. 

Teknolojik gelişmelere rağmen, insanlık bundan da ileri gelişmeler hakkında tamamen şaşkına dönmüş durumdadır. Şu anda bizler felaket denebilecek bir durumdayız çünkü dengeden olabileceğimiz kadar uzak durumdayız ve maddeden daha üst bir seviyede herhangi bir şeyi değiştirme kuvveti ve anlayışını edinene kadar, dinlenebilecek bir anımız bile olamayacak. Sadece, dünyamızı işletmekte olan seviye ve güçlere yükseldiğimiz zaman, bizler de bu çok istediğimiz denge koşuluna ulaşabileceğiz.

Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Amaçlarınızı Belirlemek Ve Hayattan İstedikleriniz Elde Etmek Için 8 Yöntem Emka 0 2,366 14-11-2018, Saat: 16:58
Son Yorum: Emka
  Dünyayı Aydınlatacak Bir Işık Taşıyıcısı Olduğunuzu Gösteren 7 İşaret Emka 0 2,110 22-06-2018, Saat: 22:55
Son Yorum: Emka
  Dünyayı Değiştirmek İçin Burada Olan 7 Çeşit Empat Emka 0 5,286 18-06-2018, Saat: 12:03
Son Yorum: Emka
  Dünyayı Kurtarabilecek 144.000 Işık İşçisinden Biri Olabilirsiniz Magnetho 0 13,949 03-06-2018, Saat: 00:56
Son Yorum: Magnetho
  KALBİMİZLE DÜNYAYI DEĞİŞTİREBİLİRİZ – ”REZONANS KANUNU” EvrimBilge 0 2,598 15-03-2018, Saat: 17:16
Son Yorum: EvrimBilge

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi