Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

NASA Tarafından Onaylanan Süper İnsan Yetenekleri


NASA Tarafından Onaylanan Süper İnsan Yetenekleri konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
NASA bile, güneş gözetleme gibi bir teknik kullanarak insanların bazı süper güçler kazanabileceğini doğruladı. Bu teknik Aztek, Mısır, Maya, Tibet ve Hint Yoga pratik insanlar tarafından kullanılan ve bazı şifa faydaları olduğunu fark etmiş ayrıca telepati gibi bazı süper-insan yetenekleri de elde edebilirsiniz ya da gıda ihtiyacı olmadan yaşayabilirsiniz.  Nikola Tesla'nın buna karşılık gelen bazı fikirleri vardı. Yaşamları yiyeceklere bağımlı hale getirmemek için bir yol arıyordu, ama bunun yerine çevrede enerji elde etmenin  bir yolunu buldu.

[b]https://www.spiritueller.com[/b]

Güneş gözetleme, ultraviyole indeksinin en düşük, Gün batımı ve gün doğumu olduğu günün ortasında güneş ışığını kendi gözlerinize tanıtan bir uygulamadır. Kurallar, eğer gözlerinize zarar vermek istemiyorsanız ... ... bunu güneşin doğuşunun ilk saati ve günbatımının son saati içinde yapmak zorundasınız. Ayrıca, toprakla temas edebilmeniz için çıplak ayakla yapmalısınız (kir, çamur veya kum). Sadece 10 saniyelik bir izlemeye başlamalısınız ve bir sonraki günde 10 saniyeliğine kademeli olarak arttırmalısınız.

Ukrayna'dan Nikolai Dolgoruky adlı bir kişi, bu tekniği 12 yıl boyunca uyguladı ve temel olarak güneş enerjisinden kurtuldu. Güneş bakıcılığı yapan diğer patrisyenler, başladıkları tarihten itibaren 9 ay sonra yiyecek ihtiyacını kaybettiklerini söyledi. Eğer güneş gözetleme sürecini daha da ilerletmek isterseniz, bu süreci başlattıktan  9 ay sonra gerçek dünyada günde 45 dakika yürüyün.

https://www.spiritueller.com

Hira Ratan Manek adında bir adam kendini NASA'ya gönderdi, böylece onlara güneş ışığının gerçek bir şey olduğunu kanıtlayabildi. Yaklaşık 100 gün süren gözlem sırasında, güneş ışığı ve çok az su ve ayran üzerinde yaşayabileceğini kanıtladı.
Bu tekniği inceleyenler, ilk üç ayın güneş enerjisinin gözlerinize doğru hareket ettiğini ve hipotalamus kanalını değiştirdiğini söylüyorlar. Bu hipotalamus traktusu beyne yönelir ve güneşe bakan bir sürenin ardından, güneşten elde edilen enerji ile beyni harekete geçirir.

https://www.spiritueller.com

 Yediğimiz yiyecek aslında bize endişe etmemize neden olan şeyleri besliyor ve bize zihinsel bir gerginlik yaratıyor, bu yüzden gıda alımını sınırlandırarak yakıtlarını kesiyoruz. Güneşe bakmanın ilk aşamalarında, yemeye devam etmek iyi bir şeydir, ancak bir süre sonra iştah doğal olarak ortadan kalkacaktır.


00000011-678x381.jpg


Çünkü gerilimsiz yaşamaya başlayacaksınız, sorunları daha kolay ve daha güvenilir bir şekilde çözebileceksiniz. Sahip olduğunuz tüm olumsuzluklar yavaş yavaş pozitiflikle değiştirilecektir.
Şehvet, öfke, korku ve kıskançlık duyguları giderek yok olmaya başlayacak ve pozitif enerjiyle değiştirilecektir; basitçe sizin yüreğiniz arınacaktır.

[b]https://www.spiritueller.com[/b]

Fiziksel hastalıklar bile 3-6 ay süren güneşten sonra yok olmaya başlayacak. Günde ortalama 30 dakika  aşamasına ulaştığınızda tüm güneşin renkleri beyninize ulaşır. Renk terapistlerine göre, vücudun eksik olduğu renge maruz kaldıklarında tüm hastalıklar tedavi edilebilir ve bu yüzden güneşe bakanları destekliyorlar. Karaciğer rengi yeşil, kalp rengi sarı ve böbreklerin kırmızıya ihtiyacı vardır. Bu yüzden doktorlar ve beslenme uzmanları her zaman renkli yiyecekler yemeyi öneriyorlar.

6 ay güneşe baktıktan sonra bedeniniz ve zihniniz tüm zararları onaracak ve size süper insan yetenekleri kazandıracak.

Yedi ila sekiz ay sonra, yiyecek ihtiyacı ayrı ayrı azalır, çünkü güneş vücudunuzun ihtiyacı olan enerjiyi sağlar. Böylece, 9 ay sonra açlık ağrıları, yemek tadı ve aroması ortadan kalkacaktır.

Dokuz aya vardıktan sonra güneşe bakmaktan vazgeçmeniz ve her gün 45 dakika boyunca çıplak ayakla yürümeye devam etmeniz tavsiye edilir. Bu aşamada, epifiz beziniz aktive olur, bu nedenle her ayak parmağı belirli bir bezle bağlıysa, bu bezleri sadece çıplak ayakla yürümek suretiyle harekete geçirirsiniz.

https://www.spiritueller.com

Kafanızın üzerine düşen güneşin yanında çıplak ayakla yürürken, vücudunuzun etrafında, beynini ve vücudunu şarj eden bir çeşit manyetik alan yaratırsın.

Bu aşama önemlidir, çünkü yeryüzünde yürürken epifiz beziniz gittikçe daha aktif hale gelir ve bu da size daha iyi bir hafıza ve daha fazla akıl sahibi olmanızı sağlar. Bu bez ayrıca, psişik ve seyir yeteneklerine sahiptir, bu da telepati anlamına gelir ve uçuş olasılığı bir olasılık haline gelir. Güneşe bakmanın aynı anda birden fazla yerde bulunma ihtimalinin anahtarı olduğuna inanılmaktadır.

Bir yıl boyunca çıplak ayakla yürürken haftada 3-4 gün devam edebilirsiniz.
Güneşin zarar görüp görmediğini görmek için gözlerinizi düzenli olarak kontrol etmelisiniz, ancak talimatlara uyulduğunda bu olmayacaktır.

Dürüst olmak gerekirse, çok fazla zaman gerektirmeyecek bir şey, yani sadece 10 saniye ve başlangıç. ve denildiği gii faydalıysa neden kendiniz deneyip sonuçları görmüyorsunuz...

https://www.spiritueller.com

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayatınızda İhtiyacınız Olan 3 Tip İnsan Emka 0 2,772 05-07-2018, Saat: 17:37
Son Yorum: Emka
  Kristallerin 5 Büyülü Yeteneği.Çoğu İnsan Bunu Bilmiyor Emka 0 4,279 17-06-2018, Saat: 14:05
Son Yorum: Emka
  Korkuyu Nasıl Aşacaksınız? Bu Eski Şaman Tekniği Psikologlar Tarafından Öneriliyor. Emka 0 4,033 16-06-2018, Saat: 13:01
Son Yorum: Emka
  Yüksek Titreşimli Bir İnsan Olduğunuzu Gösteren 12 Belirti Magnetho 0 7,488 07-06-2018, Saat: 15:00
Son Yorum: Magnetho
  Kötü Bir Enerji Tarafından Rahatsız Ediliyor Olabilirsiniz! Aura Enerjinizi Temizleme Archilles 0 6,440 17-05-2018, Saat: 21:04
Son Yorum: Archilles

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi