Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Olumsuz Duyguları Nasıl İyileştirir Ve Psişik Yeteneklerinizi Nasıl Geliştirirsiniz


Olumsuz Duyguları Nasıl İyileştirir Ve Psişik Yeteneklerinizi Nasıl Geliştirirsiniz konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Psişik yeteneklerinizi geliştirme dürtüsü ortaya çıktığında, muhtemelen başkalarına yardım etmek için derin bir arzunuzun bir kombinasyonu ile ateşlenir.

Belki de ölen bir sevdiğin hayalini kurdun. Belki de arkadaşının sana söylemeden hamile olduğunu biliyordun, ya da sıradan olanı görmeye, duymaya, koklamaya ya da hissetmeye başlamış olabilirdin.

Bununla birlikte, ruhsal kabiliyetlerimizi geliştirme isteğimize sıklıkla duyulmamış bir unsur vardır, ki bu da bizim en çılgınca deneyimlerimizden birine sahip olduğumuzda, bir şey hissetmemize neden olur.

Bağ. Sevgi. İlham. İçtenlik. Minnettarlık. Hayret. 

Zihninizin ve ruhunuzun neler yapabileceğini keşfetmeye başladığınızda bu duygular acele eder.

Yani, eğer üzüntü, yalnızlık, depresyon, kopukluk ya da sadece hafifçe hüsrana uğramış bir hoşnutsuzluk hissi duyuyorsanız, ruhsal kabiliyetlerinizi geliştirmek, ruhlarınızı kaldırmak için ihtiyaç duyduğunuz yeni bir ilaç olabilir. 

Bu yüzden, ruhsal yeteneklerinizi geliştirmenin, olumsuz duyguları iyileştirmenize yardımcı olabilecek 5 kesin yolu keşfetmeye devam edin

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...15f3a4.jpg


1.Meditasyon Yalnızlık Duygularını İyileştirir

Psişik yeteneklerinizi geliştirmek için düzenli bir meditasyon uygulaması hayati önem taşımaktadır. Ve meditasyonda gerçekten iyi olduğunuzda, kendinizi ve dünyadaki yerinizi farklı bir şekilde görmeye başlayacaksınız. Kendinizin ilahi ve sevgili bir parçası olduğunuzu fark ettiğinizde yalnız hissetmek gerçekten zor!

2.Geçmişte Yaptığınız Tüm Saçmalıkların Özel Bir Nedeni Var

Psişik yeteneklerinizi geliştirdiğinizde, kendi hayatınızdaki dram ve travma için yeni bir takdire sahip olacaksınız. Gittiğiniz şey ne olursa olsun, empati kurmanıza yardımcı olur ve diğer insanların saçmalıklarını en yararlı ve en aydınlatıcı şekilde tartışırsınız.

Bir kereden fazla sıkıntılarımdan memnun kaldım, çünkü başkalarına yardım etmemi sağladılar.

3. Aracılık uygulamak, üzüntü ve korkuyu iyileştirmeye yardımcı olabilir.

Yeterince uzun bir süre ortalık (geçtiğimiz insanlarla bağlantı) kurarken, ölümden sonra hayatın olduğu sonucuna varacaksınız. Ruhun 'ölemez' ve sevdikleriniz de olamaz. Artık üzülecek ya da korkacak fazla şey yok.

4. Psişik sembolleri nasıl yorumlayacağınızı öğrenmek, hayal kırıklığını iyileştirmenize yardımcı olabilir.

Psişik çalışma, sembollerin yorumlanmasında ustalaşmanızı gerektirir. Bu yetenek, kendi hayatınızdaki hayal kırıklığıyla nasıl başa çıkacağınız konusunda gerçekten faydalıdır. Aniden, erkek arkadaşının seni işten atmak için havlularını yere bırakmadığını anlıyorsun ... ve eğer yapsa bile, belki de bu kadar önemli değil. Tebrikler! Durumu yeni bir şekilde yorumladınız!

5. Birisinin iyileşmesine yardımcı olan psişik bir okuma vermek, kendi öfke ve affetmezlik duygularınızı azaltır.

Psişik yeteneklerinizi geliştirmek bir takım spordur. Yetenekleriniz egzersiz gerektirir ve uygulama ile güçlenir. Pratik yapmanın bir yolu, başkalarına okumalar yapmaktır. Başkalarının umutlarına, korkularına, acılarına ve sevinçlerine defalarca maruz kaldığınızda, kendi malzemelerinizi perspektif biçimde ortaya koyar. Bu şekilde başkalarına karşı şefkatli olmak, öfke ve affetmeyle ilgili büyük bir panzehirdir. Eğer öznenin affedilmeyi zorlaştırdığını sezgisel olarak görebiliyorsan belki de yapabilirsin?


Ruhsal gelişiminiz, tuhaflığınız ve başkalarına hizmet etme isteğiniz kadar, aynı zamanda size de hizmet edebilir. Sezgisel becerileri öğrenme yolculuğuna çıkmak ve senin olduğunu bilmediğin yetenekleri keşfetmek, kendini sevmenin ve gurur duymanın kendin hakkında çok şey keşfettiğin bir yolculuk olacak.

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  TOPRAKLAMA ENERJİSİ – ENERJİNİZİ NASIL YÜKSELTECEKSİNİZ Emka 0 538 05-09-2018, Saat: 20:13
Son Yorum: Emka
  Bu 9 Psişik Uyanış Belirtisi Yüksek Bilincinizin Ortaya Çıktığını Gösterir Emka 0 895 22-08-2018, Saat: 21:36
Son Yorum: Emka
  Bir Ruhun Sana Bağlı Olup Olmadığını Nasıl Anlayabilirsin Emka 0 1,183 15-08-2018, Saat: 00:41
Son Yorum: Emka
  Etrafınızda Bir Ruh Olup Olmadığını Nasıl Anlarız Emka 0 1,896 11-08-2018, Saat: 17:51
Son Yorum: Emka
  Kulak Çınlaması | Psişik Uyanış Belirtisi Emka 0 1,900 01-08-2018, Saat: 21:28
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi