Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bu 9 Psişik Uyanış Belirtisi Yüksek Bilincinizin Ortaya Çıktığını Gösterir


Bu 9 Psişik Uyanış Belirtisi Yüksek Bilincinizin Ortaya Çıktığını Gösterir konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Psişik uyanış semptomları çoğunlukla açık bir şekilde belirgindir. Yüksek bilinçlerine doğru ilerleyen insanlar bunu görmezden gelemezdi.

Psişik uyanış, dünyayı farklı bir perspektiften görmenizi sağlayan bir olgudur. Hayatınızın anlamını tamamen değiştiren üçüncü gözünüzün açılmasıdır.

Psişik uyanış belirtileri

İşte en belirgin psişik uyanış belirtileri

1.Sadece Mevcut Konular

Manevi bir yoldan geçen insanlar. Onlar sadece şu anı yaşıyorlar. Önemli olan zamanın en çok sizi etkilediği zamansızlık halidir. Sadece şimdiki zaman anlam taşıdığında, hayatı dolu dolu yaşarsınız.

2.Geçmiş Olumsuz Alışkanlıkların Farkındalığı

Psişik uyanış

3.Derin üzüntü

İyileştirmeye doğru ilerlerken, çevrenizden daha fazla haberdar oluyorsunuz. Dünyanın tüm kötülükleri sizi endişelendiriyor. Dünyayı daha iyi bir yer yapmak istiyorsun ama yapamazsın, seni üzen şey de bu.


fff.jpg


4.Hayat anlamlı görünüyor

Aniden, eski yaşam alışkanlıkları garip görünüyor. Derin anlamı olan maksatlı bir hayata sahip olmak istiyorsun. Eski işin bile doğru gelmiyor. Toplumun iyileştirilmesini istiyor ve hayatınızı insanlığa hizmet etmek için değiştirmek istiyorsunuz.

5.Yaratıcı Fikirler

Her zaman, aklınız parlak fikirler, görüntüler, müzik ve diğer esinlemeler alır. Beyniniz bu fikirleri bir şekilde ifade etmenin yollarını buluyormuş gibi hissettirir. Gerçekte, hedefinize ulaşmak için fiziksel bedeninizi kullanmak isteyen ruhunuzun uyanışıdır.

6.Kendin olma isteği

Her türlü dünyevi yanılsamalardan arınmış olursunuz. Yüzünüzdeki sahtecilik maskesini takmak istemezsiniz. Kendiniz olmak istersiniz. Gerçekten kim olduğunu ve neden yaratıldığınızı bilmek istersiniz. Artık toplumun kurallarına uymak istemezsiniz.

7.Eşzamanlılıklarda Artış

Daha yüksek bilince yöneldiğinizde, doğa size de yardımcı olmaya başlar; Örneğin, kod çözmeniz için özel bir anlamı olan tekrarlanan sayıları görmeye başlarsınız. Günlük hayatınız kendi başına bir ilham kaynağı olur.

8.Sağlıklı Yaşam Bir Gereklilik Olur

Geçmişte bir sağlık sorununuz olmasa bile, sağlığınıza dikkat etmeye başlarsınız. Sağlam bir zihin için sağlam bir vücut gerekir ve bunu kolaylıkla anlarsınız. Sadece sağlıklı beslenir ve fiziksel olarak aktif olmak istersiniz.

9.Değişen Uyku Desenleri


Uykunuz değişiyor; Daha fazla uyumak istediğiniz zamanlar vardır ve gün boyu uyuşuk hissedersiniz. Bunun nedeni titreşiminizin artmasıdır. Ayrıca, geceleri daha çok uyanırsınız ve zamanı kontrol ederseniz, her gece aynı ya da daha azdır.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruhsal Uyanış Süreci Ve İşaretleri Nelerdir? Emka 0 4,732 18-11-2018, Saat: 15:40
Son Yorum: Emka
  Yüksek Bilince Ulaşmanızı Sağlayacak 10 Büyük Gerçek Emka 0 2,947 08-11-2018, Saat: 14:44
Son Yorum: Emka
  Aydınlanma İçin Gereken 10 Uyanış Aşaması Spiritüeller 0 4,117 23-09-2018, Saat: 13:02
Son Yorum: Spiritüeller
  Daha Yüksek Bir Bilinç Düzeyine Ulaştığınızı Gösteren 5 İşaret Emka 0 4,092 26-08-2018, Saat: 17:35
Son Yorum: Emka
  Kulak Çınlaması | Psişik Uyanış Belirtisi Emka 0 18,813 01-08-2018, Saat: 21:28
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi