Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Önceki Hayatınızda Tanıdığınız Biriyle Etkileşime Geçtiğinizi Gösteren 3 İşaret


Önceki Hayatınızda Tanıdığınız Biriyle Etkileşime Geçtiğinizi Gösteren 3 İşaret konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Bazıları için, geçmiş yaşamdan biriyle buluşmak fark edilmez, ancak diğerleri için duygusal ve ruhsal olarak yorucu olabilir.

Bu durumun sizin başınıza gelmiş olma ihtimali var ... ... ama o zamanın farkına varamayabilirsin. Geçmişte tanıdığımız bireylerle, belki de  düzenli olarak karşılaşmak bizim için nadir değildir. Zamanla birçok ruhlar birbirine çekilir ve birçok farklı formda ve zaman çizelgesinde toplanır. Bazıları için, geçmiş yaşamdan biriyle karşılaşmak fark edilmez, ancak diğerleri için duygusal ve ruhsal olarak yorucu olabilir.

chagall.jpg

Bu olduğunda  bunalmış hissedebilirsiniz, ancak içeride yer almak ya da ayrılmak istediğiniz bir etkileşimin olup olmadığına dair iç sesinizi dinlemek önemlidir. İçgüdünüz ne yapacağınızı söyleyecektir.

Gözler tanıdık gelir
Bir önceki yaşamdan birinin gözlerine baktığınızda, anımsama olacaktır. Yüzlerinin gerçek özelliği, gözler hariç, size aşina olamaz. O anda, sizi önceden bilmeden, aynı zamanda sizi tanımakla ilgili aynı düşünceye sahip olduklarını kesinlikle hissedeceksiniz.

Karşınızdaki kişiye anlık olarak Yoğun duygular Yaşayabilirsiniz.
Zihniniz her zaman hemen bağlantı kuramazken, kalbiniz ve diğer ilkel duyular hemen tanıdık bir ruhun yakınlığını hissedebilir.

Bir anda Geçmiş Anılarınızı Yaşayabilirsiniz
Bunlar genellikle çok basit hatıralardır, sadece hızlı bir görüntü veya bir konuşmanın sesidir. Bu kısa ve basit ama aynı zamanda inanılmaz Gerçekçidir. Bir önceki yaşamdan biriyle buluşmak, bu tür hatıralar veya geri dönüşler için neredeyse nihai tetikleyicidir. Kafa karıştırıcı olabilirler ve her zaman çok fazla ayrıntı veya spesifik bilgi sunulmaz, ancak bu kişi sizin önünüzde nasıl devam edeceğinize karar verirken göz önünde bulundurulması gereken bir husustur.

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Ruhun Sizinle Temas Kurduğunu Gösteren 12 İşaret Emka 0 6,671 18-11-2018, Saat: 19:54
Son Yorum: Emka
  Ruhani Bir Bağınızın Olduğunu Gösteren 9 işaret Emka 0 4,467 25-10-2018, Saat: 16:12
Son Yorum: Emka
  Ruh Rehberlerinizin Sizi İzlediği Ve Doğru Yolda Kalmanıza Yardımcı Olduğu 8 İşaret Emka 0 4,326 16-09-2018, Saat: 17:20
Son Yorum: Emka
  Ruh Bağlarını Tanıyabileceğiniz 4 İşaret Emka 0 4,474 27-08-2018, Saat: 02:00
Son Yorum: Emka
  Daha Yüksek Bir Bilinç Düzeyine Ulaştığınızı Gösteren 5 İşaret Emka 0 4,092 26-08-2018, Saat: 17:35
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi